2019-2020-Παναθηναικός - Αγωνιστικά θέματα

Συντονιστής: Captains

Άβαταρ μέλους
ssoulliss

 champion
Reactions: 3221
Δημοσιεύσεις: 6041
Εγγραφή: Τρί Απρ 19, 2011 7:38 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Φάνης Χριστοδούλου
Αγαπημένη ομάδα: Detroit-Pistons
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Σεπ 13, 2020 3:36 pm

Ο Παναθηναϊκός δεν μπορεί να παίξει άμυνα σε καμμία περίπτωση όπως είναι στημμένος. Έχει κάποιους παίκτες ατομικά καλούς στο κομμάτι αυτό αλλά γενικά δεν βλέπω πολύ φως. Ειδικά στο κομμάτι της άμυνας πάνω στην μπάλα δε βλέπω κάποιον πλην του Κουβανού που να μπορεί να ανταπεξέλθει.

Αν έχει αποφασίσει να ακολουθήσει το περυσινό παράδειγμα της ALBA και να γίνει ομάδα των 90+ πόντων θα είναι μεν fun-to-watch (έμενα σαν φίλαθλο δεν με χαλάει) αλλά με όποιον συγκροτημένο αντίπαλο βρεθεί αντιμέτωπος θα υπάρξει σοβαρό πρόβλημα.

Επιθετικά θα στηριχτεί στο ένστικτο των παικτών και στο 1vs1. Φοβάμαι πως αν συμβεί αυτό η χρονιά για τους Παπαπέτρου και Παπαγιάννη θα εξελιχθεί προβληματικά. Παραταύτα ακόμη είναι νωρίς και μπορεί να κάνω και λάθος. :)

0
Άβαταρ μέλους
pan24

Moderator
Reactions: 1793
Δημοσιεύσεις: 12016
Εγγραφή: Τετ Ιουν 25, 2014 8:03 am
Αγαπημένη ομάδα: Milwaukee-Bucks
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Σεπ 13, 2020 4:44 pm

Κι εγώ δεν βλέπω πως θα μπορούσε να διορθωθεί η άμυνα.
Έχουμε τρύπα στο 1 και το 5, ανάλογα το σχήμα μας και τον αντίπαλο έχουμε τρύπα και στο 2 ενω στο 4 έχουμε 3 παίκτες που είναι αξιοπρεπείς αμυντικοί κι ως εκεί, όχι κάτι εξαιρετικό.
Για πόσους να παίξουν άμυνα Σαντ Ρος και Παπαπέτρου

0
Άβαταρ μέλους
manj13

allstar
Reactions: 737
Δημοσιεύσεις: 3272
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 11, 2013 8:59 pm
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: MJ,Bodiroga,Διαμαντιδης
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 3

Κυρ Σεπ 13, 2020 7:31 pm

7/9 ΤΡΙΠΟΝΤΑ εστω σε τουρνουα .....Απο ποτε ειχα να δω κατι τετοιο απο τα γκαρντ αν εξαιρεσω την ΜΙΑ εμφανιση του Rice με τους 41 ποντους κοιντρα στον Ολυμπιακο....Αμα πω 8 χρονια μαλλον μεσα ειμαι....

0
“I own the guy guarding me.”...Μichael Jordan....The G.O.A.T.
manos_89

senior
Reactions: 51
Δημοσιεύσεις: 324
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 11, 2012 3:16 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Σεπ 13, 2020 7:55 pm

Πέρα από τα θετικά που αναφέρθηκαν, ο White βάζει γερή υποψιοφιότητα για την πατάτα της 10ετίας. Ναι, μεγαλύτερη και από του Fredette. Κρίμα γιατί θα μπορούσαμε να έχουμε πάρει άλλον έναν pg με τα λεφτά του.

Την ομάδα στο closing του αγώνα την φαντάζομαι κάπως έτσι:

1) Jackson (και να θέλαμε δεν υπάρχει άλλος)
2) Nedovic ή Foster, ανάλογα με το αν ο Foster έχει κάνει καλό παιχνίδι
3) Sant-Ross
4) Παπαπέτρου
5) Μήτογλου (αν βελτιωθεί)

Ελπίζω σε τρομακτική άνοδο Καλαϊτζάκη ή Μποχωρίδη μπας και καλυφτεί το κενό στον άσσο.

Έβλεπα τον White και θυμήθηκα πως κάποιοι από το forum λέγαν ότι πήραμε ένα από τα καλύτερα 4άρια στην Ευρώπη. Ένα χαμόγελο το έσκασα :D

1
1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
j-kidd13

Honorary
Reactions: 889
Δημοσιεύσεις: 11169
Εγγραφή: Παρ Σεπ 07, 2007 11:50 am
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Jordan,Kidd,Kobe,T-mac
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Σεπ 13, 2020 8:07 pm

O Ουαιτ προέρχεται από μια κακή σεζόν που τον πήγε πίσω.Δεν έχει καμία σχέση με το πυραυλοκινητο 4αρι 2 σεζόν πίσω,που μας έκανε πλάκα στο ματς του Κάουνας.
Ωστόσο στα 300 χιλιάρικα που αποκτήθηκε,το αξίζει το ρίσκο,να δούμε αν θα επανέλθει,απλά θα χρειαστεί υπομονή.

0
Άβαταρ μέλους
j-kidd13

Honorary
Reactions: 889
Δημοσιεύσεις: 11169
Εγγραφή: Παρ Σεπ 07, 2007 11:50 am
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Jordan,Kidd,Kobe,T-mac
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Σεπ 13, 2020 8:09 pm

manj13 έγραψε:
Κυρ Σεπ 13, 2020 7:31 pm
7/9 ΤΡΙΠΟΝΤΑ εστω σε τουρνουα .....Απο ποτε ειχα να δω κατι τετοιο απο τα γκαρντ αν εξαιρεσω την ΜΙΑ εμφανιση του Rice με τους 41 ποντους κοιντρα στον Ολυμπιακο....Αμα πω 8 χρονια μαλλον μεσα ειμαι....
Και από τον Ντένμον με τη Χιμκι στο ΟΑΚΑ.

1
1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
SARAS1989

 a1greece
Reactions: 223
Δημοσιεύσεις: 699
Εγγραφή: Δευ Μάιος 25, 2020 4:23 am
Τοποθεσία: Athens
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Saras, Nash
Αγαπημένη ομάδα: Phoenix-Suns
Προειδοποιήσεις: 5

Κυρ Σεπ 13, 2020 8:21 pm

Σημασία έχει η διαρκεια για παίκτες τύπου φοστερ. Το θέμα είναι τι θα κάνει στα επίσημα.

1
1 Εικόνα
austerity_blues
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Σεπ 13, 2020 8:38 pm

SARAS1989 έγραψε:
Κυρ Σεπ 13, 2020 8:21 pm
Σημασία έχει η διαρκεια για παίκτες τύπου φοστερ. Το θέμα είναι τι θα κάνει στα επίσημα.
ο Φόστερ είναι ίσως η πιο χαμηλού ρίσκου κίνηση που έχετε κάνει τα τελευταία χρόνια. είναι φθηνός, δε τον πήρατε για βασικό και αν μέσα στη σαιζόν έχει 8-9 πόντους μ.ο. και δε κλέβει στην άμυνα θα είναι απολύτως πετυχημένη μεταγραφή.

άλλα είναι τα θέματα σας με πρώτο και καλύτερο αυτό του playmaker. αν έπρεπε να μαντέψω θα έλεγα ότι λόγω απειρίας χάσατε πολύ χρόνο με τις περιπτώσεις Μπράουν - Λαπροβίτολα και πήρατε τον Τζάκσον απλά για να μη ξεμείνετε εντελώς, με προοπτική να βγουν έτσι Οκτώβρης - Νοέμβρης και να κοιτάξετε κάτι από Αμερική για τη συνέχεια. δε βγαίνει η χρονιά χωρίς καλό χειριστή στα γκαρντ, κατεβάζετε τη μπάλα και αγχώνομαι μέχρι κι εγώ που είμαι Ολυμπιακός :cry:

έχω τις αμφιβολίες μου και για Ουάιτ - Όγκαστ, αλλά ας περιμένουμε να τους δούμε.

αυτό πάντως που με τίποτα δε μπορώ να καταλάβω είναι γιατί επιλέξατε να πάρετε και Μποχωρίδη και Δίπλαρο και Κασελάκη και (επιστροφή) Καλαϊτζάκη, μιλάμε για 4 παίκτες που δεν είναι πραγματικά καλοί (σε επίπεδο Ευρωλίγκας) σε τίποτα. το step up τους θα είναι να γίνουν ρολίστες.

Tracy Mac

allstar
Reactions: 1033
Δημοσιεύσεις: 3218
Εγγραφή: Τρί Δεκ 31, 2019 12:28 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Σεπ 14, 2020 10:02 am

austerity_blues έγραψε:
Κυρ Σεπ 13, 2020 8:38 pm
SARAS1989 έγραψε:
Κυρ Σεπ 13, 2020 8:21 pm
Σημασία έχει η διαρκεια για παίκτες τύπου φοστερ. Το θέμα είναι τι θα κάνει στα επίσημα.
ο Φόστερ είναι ίσως η πιο χαμηλού ρίσκου κίνηση που έχετε κάνει τα τελευταία χρόνια. είναι φθηνός, δε τον πήρατε για βασικό και αν μέσα στη σαιζόν έχει 8-9 πόντους μ.ο. και δε κλέβει στην άμυνα θα είναι απολύτως πετυχημένη μεταγραφή.

άλλα είναι τα θέματα σας με πρώτο και καλύτερο αυτό του playmaker. αν έπρεπε να μαντέψω θα έλεγα ότι λόγω απειρίας χάσατε πολύ χρόνο με τις περιπτώσεις Μπράουν - Λαπροβίτολα και πήρατε τον Τζάκσον απλά για να μη ξεμείνετε εντελώς, με προοπτική να βγουν έτσι Οκτώβρης - Νοέμβρης και να κοιτάξετε κάτι από Αμερική για τη συνέχεια. δε βγαίνει η χρονιά χωρίς καλό χειριστή στα γκαρντ, κατεβάζετε τη μπάλα και αγχώνομαι μέχρι κι εγώ που είμαι Ολυμπιακός :cry:

έχω τις αμφιβολίες μου και για Ουάιτ - Όγκαστ, αλλά ας περιμένουμε να τους δούμε.

αυτό πάντως που με τίποτα δε μπορώ να καταλάβω είναι γιατί επιλέξατε να πάρετε και Μποχωρίδη και Δίπλαρο και Κασελάκη και (επιστροφή) Καλαϊτζάκη, μιλάμε για 4 παίκτες που δεν είναι πραγματικά καλοί (σε επίπεδο Ευρωλίγκας) σε τίποτα. το step up τους θα είναι να γίνουν ρολίστες.
αυτο εγραψα και γω ακριβως χθες. ειδικα αυτο με τους 4 ελληνες το εγραψα ακριβως το ιδιο. τι να τους κανεις οταν δεν μπορουν καθολου ευρωλιγκα και ταυτοχρονα στην α1 δεν ειναι για πολλα. ας επαιρνε 1 (π.χ μποχω) ας εδινε καλ δανεικο και για ελληνες ας επαιρνε εναν σεντερ (π.χ μπουρου-ιαν-καββαδα). ετσι δεν θα επαιρνε ουαιτ και ταυτοχρονα αυτα τα λεφτα θα τα εδινα για ασσο κανονικο.

ελπιζω καποια στιγμη να το καταλαβουν και να παρουν εναν ακομα ασσο οργανωτικο. εστω και τον Alex Perez που ηταν περσυ ζαλγκιρις!

τελος για φοστερ δεν περιμενω πολλα. αυτοι ειναι παικτες που θελουν συνεχεια την μπαλα στα χερια τους για να παιξουν και αν δεν ειναι επιπεδου τζειμς δεν μπορουν σε αυτο το επιπεδο. και ο ντενμον ειχε κανει ενα τρελο φιλικο στην αρχη και ενα τρομερο ματς απεναντι σε χιμκι και σε ολα τα αλλα δεν εκανε τιποτα.

οποτε ή θα βγει υπερπαικταρα τυπου τζειμς ή θα βγει πατατα. δεν υπαρχει μεση λυση σε αυτους τους παικτες.

0
Άβαταρ μέλους
kojito

Moderator
Reactions: 1469
Δημοσιεύσεις: 6460
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 20, 2007 8:25 pm
Αγαπημένη θέση: PF
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Σεπ 14, 2020 10:17 am

Ο White δεν είναι κακός παίκτης. Το θέμα επιθετικά είναι ότι είναι παίκτης που σκοράρει κυρίως είτε με alley oop είτε με κοψίματα μέσω σκριν για να βρεθεί μέσα στο ζωγραφιστό. Και στις δύο περιπτώσεις χρειάζεσαι έναν πολύ καλό δημιουργό που να βλέπει τις πάσες και να μην είναι score first guard. Με κάποιον δημιουργό σαν τον Καλάθη για παράδειγμα, θα μπορούσε να αξιοποιηθεί πολύ καλά. Τώρα με Jackson, Nedovic και Sant Roos που ναι μεν έχουν μια κάποια δημιουργία αλλά δεν τους λες και playmaker με την κλασσική έννοια, βλέπω είτε να μένει ακροβολισμένος στο τρίποντο αρκετή ώρα είτε να προσπαθεί να μην "τρακάρει" στις επιθετικές περιστροφές μήπως και βρεθεί σε κάποιο μις ματς.

Τώρα για τους Έλληνες, ισχύει ότι το ρόστερ κλείνει με 3 (Μποχωρίδης, Κασελάκης, Καλαϊτζάκης) +1 (Δίπλαρος) που ναι μεν δεν είναι κακοί, αλλά τουλάχιστον τώρα δεν είναι κάτι παραπάνω από μέτριοι. Δηλαδή από το να έχεις 2 από τους 3 πρώτους να συμπληρώνουν την δωδεκάδα, καλύτερα να είχες έναν εξ' αυτών και τα υπόλοιπα 250 χιλιάρικα περίπου που εξοικονομείς από τα συμβόλαια των άλλων 2 να τα έδινες σε κάποιον πιο έμπειρο Έλληνα ή σε έναν ξένο ελπίζοντας ότι θα σου βγει λαχείο.

0
Άβαταρ μέλους
MaJesty23

 euroleague
Reactions: 27
Δημοσιεύσεις: 1823
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 01, 2007 1:12 pm
Τοποθεσία: Downtown
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: M.J23, D.Rose, Klaw,
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Σεπ 14, 2020 10:36 am

Η χρονιά αναμένεται να είναι δύσκολη αλλά για κάποιο λόγο την λαχταράω πιο πολυ απο άλλα χρόνια.Χτες κάθισα και είδα το ματς το βράδυ και κοιμήθηκα 03.00 ενω σήμερα δουλεύα κανονικά.Αυτό για φιλικό δεν το έκανα με τίποτα πέρυσι...

Η ομάδα έχει 5-6 παίχτες δοκιμασμένους σε υψηλό επίπεδο και οι υπόλοιποι στοιχήματα .Θα κάνω μινι κριτική και τι περιμένω απο τα στοιχήματα:

Στα στοιχήματα εγω βάζω και τον Παπαγιάννη ,γιατί κάθε χρόνο κάτι περιμένουμε παραπάνω και άντε Γιώργαρε και πάμε Big Papa αλλά η βελτίωση είναι πολύ μικρή...Αδυνατισμένος οκ ,σε καλή κατάσταση κτλ ,αλλά παραμένει χωρίς διάθεση να διεκδικήσει τα rebounds και με πολυ κακή υποδοχή στην πάσα αφού εχει Butterfingers.Για του λόγου το αληθές έχασε στα 2 ματς ,2 άλλευ ουπ...Πρέπει να στηριχθεί ,να παίξει βασικός κτλ και φέτος αλλά ταυτόχρονα εαν δεν κάνει κάποιο τρομερό step up,θα χούμε τεράστια τρύπα στο 5.

Φόστερ μου άρεσε και στο πρώτο ματς και δεν με ενδιαφέρουν ιδιαίτερα οι 30 πόντοι.Εμένα με ενδιαφέρει κυρίως οτι δεν κλέβει στην άμυνα,δείχνει διάθεση για hustling και όχι και πολύ καλή αμυντική στάση σώματος.Έχοντας στα γκάρντ Κοντορευβούλη Πιέρ ,θέλουμε όσο το δυνατόν ,2αρο-3αρια να κλείνουν τρύπες.Πιστεύω θα βγεί αυτός σαν value 4 money.

Mποχωρίδης μου άρεσε πολυ προσωπικά.Άμυνα ήταν εκπληκτικός ,έκανα 1-2 βουτιές να σώσει μπάλα,έριξε 3 τάπες σε 2 ματς(!!) ...Μακάρι να γίνει ένας μικρός Μάντζαρης για εμάς....Έχει τρομερή αθλητικότητα.Επίσης κάτι ασθένειες στην τρίπλα ,απο το προηγούμενο πέρασμα κάπως έχουν διορθωθεί.Νομίζω ότι το δικό του θέμα είναι ψυχολογικό ,καθώς έχει περάσει 2 φορές απο την ομάδα και φοβάται μήπως είναι μια απο τα ίδια.Εαν το ξεπεράσει θα εξελιχθεί σε σημαντική μονάδα για την λειτουργία της ομάδας.

Κασελάκης ετών 30.Αυτο τα συμπυκνώνει όλα νομίζω...Του δινεται η ευκαιρία,να παιξει σε ανώτερο επίπεδο λίγο αργά σχετικά!Ελπίζω να δέρνει,όποτε χρειάζεται...δεν βλέπω άλλο ρόλο...Εαν μπαίνει 3-4 λεπτά και βγάζει 2 άμυνες ,θα είμαι σουπερ ευχαριστημένος.

Καλαιτζάκης ίδωμεν...σωματικά προσόντα τρομερά ,τρελό wingspan ,έσταξε και 4-4 βολές.Δεν αναμένω να έχει σημαντικό ρόλο αλλά ίσως αξίζει το ρίσκο ,σε μια χρονιά που θα είναι ροντέο.

Ουαίτ μπαίνει στα στοιχήματα γιατί είναι σαν να παίζει μπασκετ μετά απο τον κλασσικό μαραθωνιο 41 km .Δεν έχει δυνάμεις,επίσης μου φαίνεται πάρα πολυ αδύνατος ...Σαν να έχει χάσει μυικά κιλά.Δεν ξέρω τι μπορεί να δώσει αλλά εαν συνεχίσει έτσι ,θα μας λείψει μέχρι και ο Deshaun ...

Μπέντιλ ξεψαρωμένος φουλ...Σικμα ο οποίος είναι φουλ μπασκετικός,δεν τα έβγαλε πέρα μαζι του ,δεν μπορούσε να τον σπρώξει,και έφαγε τις ψιλές του.Επίσης παίζει να εξελιχθει στον πιο συνεπή rebounder μας,καθώς έχει σχετικά καλο συγχρονισμό πέραν του αξιοπρεπέστατου άλματος.

Zαχαρίας Αύγουστος,ανανεωμένος αλλά δεν είδα και κάτι τρελά καινούριο στο gameplay του,πέρα απο την μεγαλύτερη αυτοπεποίθηση και ίσως το κυνήγι του επιθετικού rebound.Παραμένει σκόρερ σαν roller ,τα οποία τα τελειώνει κάνοντας μπασιμο ,1 βήμα-2 βήμα και ωπ κάρφωμα! :D ...θα ήθελα να εντάξει στο παιχνίδι και τελειωματα με floater ή hook ,είτε στο pick and roll είτε στο post .Ζητάω πολλά μάλλον...Πάντως θεωρώ ότι θα βοηθήσει περισσότερα απο ότι πιστεύουμε.Ίσως και το ότι έγινε μπαμπάς τον ωριμάσει .

Για τους λοιπους τους ψημένους σε επίπεδο ευρωλίγκα ,ξέρουμε τι να περιμενουμε ...Μιλάω για Πιερ,Νέντο(πόσο Καυ%^λοσέρβος),Πάπι και Σάντα Ρος ,

Παντως θα συμφωνήσω με τον προλαλήσαντα οτι θα είμαστε fun to watch ομάδα.

Εαν θέλουμε όμως αποτελέσματα ,όπως είπωθηκε απο όλους πριν απο μένα,θέλουμε άσσο δημιουργο και 5άρι rim protector.

1
1 Εικόνα
I stich up myself and I do it again...
titsokk

 a1greece
Reactions: 175
Δημοσιεύσεις: 744
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 09, 2010 6:01 pm
Προειδοποιήσεις: 1

Δευ Σεπ 14, 2020 12:01 pm

Επειδή είναι εξαιρετικά πρωιμη η εικόνα και μπορεί όλα (θετικά και αρνητικά) να είναι μαγική εικόνα σε λίγους μήνες θα καταθέσω άποψη για κάποιον που ανεμενα τη (βελτιωμενη) βερσιόν του.
Μπεντιλ.
Καλώς εχόντων των πραγμάτων θα εξελιχτεί σε ένα αξιόπιστο τεσσαρι , πολύ δυνατό στις επαφές, έξυπνο και με καλό σχετικά σουτ.
Ίσως σε μια ιδανική εξέλιξη ένας αμυντικός εξολοθρευτής τύπου Νταριλ Μιντλετον( άμυνα με χέρια προπέλα)
Καλώς τον στο επίπεδο που θελουμε

0
Άβαταρ μέλους
shtarkws

Site Admin
Reactions: 2585
Δημοσιεύσεις: 7770
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 12, 2010 9:22 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Σεπ 14, 2020 1:53 pm

Συμφωνώ με τους λαλησαντες, τους προλαλησαντες και τους προπρολαλησαντες ότι ακομα είναι πολυ νωρις για συμπεράσματα, ομως για αυτό είμαστε εδώ, για συζητήσεις, γνώμες απόψεις και γιατί όχι κωλοτούμπες.

Αναμεσα σε όλους, θέλω να σταθώ περισσότερο στον Μπεντιλ. Είναι αυτός που μου αρέσει περισσότερο και αν κοντρολαριστει λιγο θα γίνει σούπερ εργαλείο. Καταρχάς είναι αμυντικό beast. Στον Σικμα εκανε κάτι αμυτικα κολπα που μου θύμισαν την αντιμετώπιση του Τακερ στον Ντειβις. Όταν κάνει μπλοκ σουτ είναι ντουβαρι και δίνει σωστές βοήθειες. Ειναι γρήγορος αλλα όχι εκρηκτικός, αν το βελτιώσει οπως και πλάγια βήματα του θα γίνει ο αθλητικός ψηλος που τοσο πολυ μας λείπει. Με ύψος 2.06 άνετα γίνεται 5αρι

Στην επίθεση έχει τρίποντο, ενα σχετικο ποστ παιχνίδι ενώ μπορεί να καρφώσει οποιαδήποτε καλη πάσα πάρει στο ζωγραφιστο

Εχω ηδη φορτώσει μετοχές bentil και εχω ανέβει στο bandwagon

3
3 Εικόνα
Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς

Oι κανονισμοί του forum

Οδηγίες για ένα καλό post

https://dragon.mochahosted.com/basketfo ... index.html
JohnnyPao

allstar
Reactions: 1069
Δημοσιεύσεις: 4222
Εγγραφή: Τετ Ιουν 06, 2018 7:06 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Σεπ 15, 2020 4:28 pm

Αν φεύγαμε απο ευρωλιγκα μονο με τέτοιες ομαδες θα παίζαμε...

Πολυ καλο μπασκετ. Ο Καλαιτζάκης αξιζει να πάρει ευκαιρίες και στα επίσημα.

0
titsokk

 a1greece
Reactions: 175
Δημοσιεύσεις: 744
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 09, 2010 6:01 pm
Προειδοποιήσεις: 1

Τρί Σεπ 15, 2020 4:30 pm

Παρακολουθώντας το πρώτο ημίχρονο του ματς με τη Ρίτας (youtube Delfi sportas) μπορώ να πω ότι η εικόνα του Καλαϊτζάκη είναι ιδιαιτέρως ενθαρρυντική.

0
Απάντηση

Επιστροφή στο “Παναθηναϊκός”