Παναθηναικός - Επικαιρότητα

Συντονιστής: Captains

austerity_blues
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Οκτ 05, 2021 4:22 pm

τουλουμπα έγραψε:
Τρί Οκτ 05, 2021 4:18 pm
τωρα ο δγ αποφασισε για τους λογους του οτι δεν θελει να μπαινει αλλο μεσα,και πουλαει

απλα πραγματα
αν έρθει κάποιος και μου δώσει ένα εκατομμύριο για ένα διαμερισματάκι που έχω στο Αιγάλεω θα το δώσω. αλλά δε βγαίνω να λέω ότι πουλάω.

Άβαταρ μέλους
τουλουμπα

allstar
Reactions: 1620
Δημοσιεύσεις: 4012
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 21, 2020 8:50 am
Προειδοποιήσεις: 3

Τρί Οκτ 05, 2021 4:24 pm

austerity_blues έγραψε:
Τρί Οκτ 05, 2021 4:17 pm
τουλουμπα έγραψε:
Τρί Οκτ 05, 2021 4:09 pm
σιγα μην πληρωσει κιολας για να παρουν την καε
τα 25 εκατ ειναι αστειο ποσον για καποιον που εχει λεφτα
αν ειναι να την παρει κανας ξυπολυτος πριγκηψ του τσακα που θελει να τον πληρωσουν κιολας να μας λειπει,καλυτερα να την εχει ο δγ
αυτό το "δώσε μου 25 εκατομμύρια για να μου αποδείξεις ότι έχεις καλό σκοπό για τον Παναθηναϊκό και πάρε μια επιχείρηση που μπαίνει μέσα κάθε χρόνο" όχι απλά δε συμβαίνει στην πραγματική ζωή, ούτε ο Τόνυ Μοντάνα (ο κανονικός) δε θα το έλεγε.
μια χαρα συμβαινει απλα μερικοι εχουν μπερδευτει και νομιζουν οτι μια ομαδα μπασκετ με ιστορια 100 χρονων ειναι σουβλατζιδικο στην ομονοια και κανουν αναλογες συγκρισεις
εγω αν ημουν στην θεση του δγ θα ζητουσα παραπανω απο τα 25,κατα την γνωμη μου ειναι λιγα

αν το παρουμε με την ψυχρη επιχειρηματικη λογικη μερικων ποιος θα δωσει λεφτα για μια ομαδα που μπαινει μεσα τοτε και ποιος θα χαρισει μια ομαδα που εχει επενδυσει κατι δις,οπως δεν ειναι κοροιδο ο πρωτος ετσι δεν ειναι και δευτερος


ολες οι ομαδες μπασκετ μπαινουν λιγο η πολυ μεσα,ενας λεφτας εχει μια ομαδα για την τρελα του και για αλλους επιχειρηματικους λογους,δεν περιμενει να βγαλει λεφτα απο αυτην,δεν ειναι γυραδικο

0
RipCity

 champion
Reactions: 347
Δημοσιεύσεις: 5390
Εγγραφή: Πέμ Απρ 23, 2015 11:58 am
Twitter: @ioannisdiam
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Οκτ 05, 2021 4:34 pm

τουλουμπα έγραψε:
Τρί Οκτ 05, 2021 4:18 pm
RipCity έγραψε:
Τρί Οκτ 05, 2021 4:14 pm


Βασικά να πληρώσει θα έπρεπε αλλά τέσπα. Αναμένουμε ποιος θα βρεθεί να δώσει το αστείο αυτό ποσό για επιχείρηση που μπαίνει μέσα κάθε χρόνο.
ολες οι ομαδες μπαινουν λιγο η πολυ μεσα
και παλιοτερα ο παο εμπαινε μεσα αλλα ειχε τους γιαννακοπουλους που τα εσκαγαν και για την τρελα τους και για αλλους επιχειρηματικους σκοπους
τωρα ο δγ αποφασισε για τους λογους του οτι δεν θελει να μπαινει αλλο μεσα,και πουλαει

απλα πραγματα
Δεν είναι απλά πράγματα. Συμβολικό ποσό θα έπρεπε να ζητάει θεωρητικά αν είναι Παναθηναικάρας. Δε θα βρεθεί να αγοράσει κανείς αυτό το πράγμα. Αλλά το παιχνιδάκι έπαψε να γυαλίζει όταν του έβαλαν χέρι από τη Βιανέξ και προσπαθεί να βγάλει από τη μύγα ξίγγι.

1
1 Εικόνα
GreenLantern

senior
Reactions: 65
Δημοσιεύσεις: 405
Εγγραφή: Τρί Οκτ 18, 2016 9:10 am
Προειδοποιήσεις: 1

Τρί Οκτ 05, 2021 5:17 pm

Συμφωνώ. Η πραγματικότητα είναι ότι ο dpg δεν έχει τα φραγκα που είχαν ο θείος του και ο πατέρας του. Μόνος του τα έλεγε κλαίγοντας πριν κάποια χρόνια.

Κρατάει την ομάδα όμηρο γιατί σου λέει τσάμπα δε τη δίνω και μετά ποιος θα ασχολείται μαζί μου. Βασικό πολύ για το εγώ αυτού του ανθρώπου.

Επίσης ελπίζει μήπως του κάτσει και το ΟΑΚΑ. Του υπόσχονται και οι διάφοροι πολιτικοί το γήπεδο. Πιστεύω κάνεις τελικά δε θα του το δώσει. Μόνο στα λόγια θα μένουν, για χαρτζιλίκια στις προεκλογικές εκστρατείες και την συμπάθεια των παναθηναικων.

Τα υπόλοιπα για τους οπαδούς είναι φούμαρα για να δικαιολογεί την απουσία του. Πριν 2 χρόνια είχε την απόλυτη στήριξη όλων. Πηγαίναμε στο γήπεδο και είχε την ολική αποδοχή. Θυμάμαι να τον αποθεώνει με stand ovation όλο το γήπεδο κάθε φορά που έμπαινε στις εξέδρες . Μετα αρχισε να ψάχνετε για τους δικούς του λόγους.

Κοινώς μπλέξαμε πολυ με τον dpg.

0
giorgos45

 a1greece
Reactions: 126
Δημοσιεύσεις: 653
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 06, 2021 6:31 pm
Προειδοποιήσεις: 1

Τρί Οκτ 05, 2021 6:20 pm

το θεμα μας ειναι να βλεπουμε μια ομαδα κανονικη να προσπαθει!κολλησαμε στο εσοδα εξοδα!!ποιος εφτιαξε αυτη την ομαδα κ τι περιμεναν να κανει?τα γνωριζουμε εμεις που δεν εχουμε παιξει μπασκετ ποτε!δηλ με μικρο μπατζετ κανεις 2 χρονια τετοιες επιλογες ουτε επιτηδες να γινοταν!απιστευτο δεν το χωραει το κεφαλι μ οτι καποιος κατεβαινει ευρωλιγκα με το περυ μεικον στον ασσο!δε παω στις αλλες θεσεις γιατι δεν συμφωνω πουθενα!δεν ειπα να μου φερουν τον τζειμς κ το πανγκος δεν μπορουμε αλλα οχι κ το περυ βασικο!!

0
GreenLantern

senior
Reactions: 65
Δημοσιεύσεις: 405
Εγγραφή: Τρί Οκτ 18, 2016 9:10 am
Προειδοποιήσεις: 1

Τρί Οκτ 05, 2021 8:29 pm

giorgos45 έγραψε:
Τρί Οκτ 05, 2021 6:20 pm
το θεμα μας ειναι να βλεπουμε μια ομαδα κανονικη να προσπαθει!κολλησαμε στο εσοδα εξοδα!!ποιος εφτιαξε αυτη την ομαδα κ τι περιμεναν να κανει?τα γνωριζουμε εμεις που δεν εχουμε παιξει μπασκετ ποτε!δηλ με μικρο μπατζετ κανεις 2 χρονια τετοιες επιλογες ουτε επιτηδες να γινοταν!απιστευτο δεν το χωραει το κεφαλι μ οτι καποιος κατεβαινει ευρωλιγκα με το περυ μεικον στον ασσο!δε παω στις αλλες θεσεις γιατι δεν συμφωνω πουθενα!δεν ειπα να μου φερουν τον τζειμς κ το πανγκος δεν μπορουμε αλλα οχι κ το περυ βασικο!!
Ένας ακόμη λόγος που δε μπρορεις να κάνεις ομάδα με 5 μύρια, είναι η δική σου λογική. Έκρινες τον μεικον και τον περυ από τη πρώτη αγωνιστική. Αν θεωρητικά μπορούσε να λειτουργήσει αυτό το μοντέλο των 5 μυρίων, θα ήθελε απόλυτη στήριξη με κόσμο στο γήπεδο και υπομονή στο να χτίζουμε παίχτες. Με Έλληνες οπαδούς αυτό το μοντέλο δε μπορεί να δουλέψει, αλλά προσωπικά θεωρώ ούτε καινμε ξένους οπαδούς. Θελει πολύ δουλειά, τεχνογνωσία, στήριξη και τυχη.

Οι περιπτώσεις που έχει γίνει κάτι τέτοιο είναι ελάχιστες, και δεν είναι τυχαίο ότι μια φορά που έγινε το θαύμα και κατάφερε μια ομάδα με μικρό μπάτζετ τα τελευταία χρόνια να πάει f4 ήταν η ζαλγκιρις. Η οποία ίσως είναι ο μόνος σύλλογος που έχει τα παραπάνω. Αλλά και πάλι όπως λέω όσο και κουραστικός να γίνομαι, εκείνες τις χρονιές του Σάρας δεν είχε 5 μύρια μπάτζετ τουλάχιστον 7 με 8. Με 5 μύρια δε θυμάμαι καμία ομάδα να το έχει πετύχει. ( 5 μύρια συνήθως έχουν κάτι πρωταρες ομάδες, η αλμπα και ο ερυθρος και πλέον εμείς, κανείς δεν έχει περάσει ποτέ 8αδα και ούτε πρόκειται)

1
1 Εικόνα
giorgos45

 a1greece
Reactions: 126
Δημοσιεύσεις: 653
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 06, 2021 6:31 pm
Προειδοποιήσεις: 1

Τρί Οκτ 05, 2021 9:50 pm

τι αλλο πρεπει να δω για να καταλαβω οτι ο περυ δε κανει για βασικος ασσος κ για μενα ουτε για την ομαδα γενικα δεν κανει!τον πηρα κ καλα να μου φτιαξει παιχνιδι κ ο φλοιντ εχει παραπανω ασιστ!καλα για μεικον θα τον δουμε αν παρουμε κανονικο ασσο ωστε να παιξει στο 2 που ειναι η θεση του!κ οι 2 μαζι εχουν παρει ποσες προσπαθειες κ εχουν σπασει τα καλαθια!μονο αυτο ξερουν να κανουν να σουταρουν!εχουμε ακυρωσει τους ψηλους μας σαν να μην υπαρχουν κ καθομαι κ χανω που οκ μεσα στο προγραμμα ειναι κ η ηττα αλλα ετσι οπως ηρθε με τον αρη οχι κατι παει λαθος!ειναι δυνατον να δινω 1.2 για τη θεση 4 κ να μην εχω ασσο?θελω ασσο κανονικο κ στο 4 οχι οκαρο καποιον με σουτ κ απο πισω ας παιζω με το ματζουκα κ το χουγκαζ απο το να βλεπω τετοιους ξενους τους μικρους καλυτερα για 10 λεπτα!οκ λεφτα δεν εχουμε αλλα δωσε αυτα που εχεις εκει που πρεπει στις θεσεις που πονας!

0
ForThree

 
Reactions: 30
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Τρί Μάιος 04, 2021 6:44 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Οκτ 06, 2021 4:03 am

GreenLantern έγραψε:
Τρί Οκτ 05, 2021 5:17 pm
Συμφωνώ. Η πραγματικότητα είναι ότι ο dpg δεν έχει τα φραγκα που είχαν ο θείος του και ο πατέρας του. Μόνος του τα έλεγε κλαίγοντας πριν κάποια χρόνια.

Κρατάει την ομάδα όμηρο γιατί σου λέει τσάμπα δε τη δίνω και μετά ποιος θα ασχολείται μαζί μου. Βασικό πολύ για το εγώ αυτού του ανθρώπου.

Επίσης ελπίζει μήπως του κάτσει και το ΟΑΚΑ. Του υπόσχονται και οι διάφοροι πολιτικοί το γήπεδο. Πιστεύω κάνεις τελικά δε θα του το δώσει. Μόνο στα λόγια θα μένουν, για χαρτζιλίκια στις προεκλογικές εκστρατείες και την συμπάθεια των παναθηναικων.

Τα υπόλοιπα για τους οπαδούς είναι φούμαρα για να δικαιολογεί την απουσία του. Πριν 2 χρόνια είχε την απόλυτη στήριξη όλων. Πηγαίναμε στο γήπεδο και είχε την ολική αποδοχή. Θυμάμαι να τον αποθεώνει με stand ovation όλο το γήπεδο κάθε φορά που έμπαινε στις εξέδρες . Μετα αρχισε να ψάχνετε για τους δικούς του λόγους.

Κοινώς μπλέξαμε πολυ με τον dpg.
Απόλυτα σωστός...

Δεν θέλει να αποχωρήσει, θέλει να πουλήσει.
Προφανώς πιστεύει ότι μπορεί να βγάλει λεφτά από την ομάδα. Και δικαίωμα του στο κάτω-κάτω γιατί σε αυτόν ανήκουν οι μετοχές. Αν ήθελε να αποχωρήσει ας άφηνε τις μετοχές στον ερασιτέχνη και ας πήγαινε στην ευχή του Θεού. Προσωπικά δεν θα είχα να του προσαψω το παραμικρό. Αφού η ομάδα είναι με έσοδα-έξοδα τι προσφέρει άραγε η παρουσία του;
Βέβαια το πως θα βρεθεί κάποιος να πληρώσει για μια επιχείρηση που βρίσκεται σε ελεύθερη πτώση μόνο ο Δ.Γ. το ξέρει...
Για αγορά χρόνου μου κάνει εμένα όλο αυτό. Κάτι περιμένει είτε αυτό είναι το ΟΑΚΑ, είτε ο κορονοιος, είτε τα διοικητικά της ΕΟΚ. Τα άλλα ότι δέχεται πόλεμο από 100 οργανωμένους είναι απλά φθηνές δικαιολογίες
Κοινώς καλά ξεμπερδέματα... :sorry: :sorry: :sorry:

0
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Οκτ 06, 2021 7:52 am

GreenLantern έγραψε:
Τρί Οκτ 05, 2021 8:29 pm

Ένας ακόμη λόγος που δε μπρορεις να κάνεις ομάδα με 5 μύρια, είναι η δική σου λογική. Έκρινες τον μεικον και τον περυ από τη πρώτη αγωνιστική. Αν θεωρητικά μπορούσε να λειτουργήσει αυτό το μοντέλο των 5 μυρίων, θα ήθελε απόλυτη στήριξη με κόσμο στο γήπεδο και υπομονή στο να χτίζουμε παίχτες. Με Έλληνες οπαδούς αυτό το μοντέλο δε μπορεί να δουλέψει, αλλά προσωπικά θεωρώ ούτε καινμε ξένους οπαδούς. Θελει πολύ δουλειά, τεχνογνωσία, στήριξη και τυχη.

Οι περιπτώσεις που έχει γίνει κάτι τέτοιο είναι ελάχιστες, και δεν είναι τυχαίο ότι μια φορά που έγινε το θαύμα και κατάφερε μια ομάδα με μικρό μπάτζετ τα τελευταία χρόνια να πάει f4 ήταν η ζαλγκιρις. Η οποία ίσως είναι ο μόνος σύλλογος που έχει τα παραπάνω. Αλλά και πάλι όπως λέω όσο και κουραστικός να γίνομαι, εκείνες τις χρονιές του Σάρας δεν είχε 5 μύρια μπάτζετ τουλάχιστον 7 με 8. Με 5 μύρια δε θυμάμαι καμία ομάδα να το έχει πετύχει. ( 5 μύρια συνήθως έχουν κάτι πρωταρες ομάδες, η αλμπα και ο ερυθρος και πλέον εμείς, κανείς δεν έχει περάσει ποτέ 8αδα και ούτε πρόκειται)

Είναι κάποιες φορές που όσα λέμε μπορεί να είναι αληθή και σωστά αλλά στο σύνολο τους και ως συμπέρασμε να μην αποδίδουν την πραγματικότητα.
Έτσι και με το σχόλιο σου φίλε μου.

Κανείς δεν είπε να προκριθεί στο φάιναλ φορ ή έστω στου 8 με 5εκ αγωνιστικό μπάτζετ.
Βέβαια η περσινή Μπάγερν που για 2 επιθέσεις στο πέμπτο παιχνίδι των "8" δεν προκρίθηκε στο F4, είχε 6εκ. αγωνιστικό μπάτζετ, αλλά ας την αφήσουμε έξω, γιατί όλοι μας ξέρουμε ποιον-ανε, επιβεβαιώνει η εξαίρεση.

Το θέμα είναι ότι με τα ίδια ακριβώς χρήματα (μην πω και κάτι λιγότερο) θα μπορούσατε να είχατε κάνει μια πιο καλή ομάδα με παίκτες σε όλες τις θέσεις, με 7 ξένους- κι όχι την αναγκαιότητα να πάει και για 8ο στη μέση της σεζόν, που όντως θα μπερδέψει την ομάδα με το "βάλε, βγάλε" για την Α1- και κυρίως πιο λειτουργική.
Παίκτες αναφέρουμε συχνά ως συνέχεια τον τελευταίο καιρό. Κι αν κάποιος (χωρίς να είναι εμμονικός/κακεντρεχής) μπορεί εύλογα να πει ότι μετά Χριστόν προφήτες βγαίνουν σαν τα μανιτάρια στο δάσος μετά από βροχή, ας θυμίσουμε ότι ρόστερ για 5εκ(αλλά και για 7εκ, μιας και μέσα από το περιβάλλον της ομάδας- SDNA- έβγαινε για καιρό, ότι θα πηγαίνατε για κανά 7ρι, αγωνιστικό μπάτζετ :wink: ) είχαμε προτείνει αρκετοί από εμάς από την άνοιξη και δώθε. Ρόστερ λειτουργικά, που να καλύπταν τα βασικά κενά στις θέσεις 1 και 5 οι οποίες με σειρά αξιλόγησης, είναι κι οι πιο κομβικές για το μπάσκετ, αλλά και για την ομάδα σας, δεδομένου ότι και στο 5, φωνάζαμε κάποιοι ότι ο Παπαγιάννης κακώς θεωρείται παίκτης που θα παίρνει πάνω από 20' σε ομάδα Ευρωλίγκας.

Άβαταρ μέλους
tanasen01

 a1greece
Reactions: 212
Δημοσιεύσεις: 804
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 10, 2013 8:18 pm
Αγαπημένη θέση: C
Αγαπημένος παίκτης: Tim Duncan
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Οκτ 14, 2021 1:03 pm

Κάπως εκτός πραγματικότητας οι πρώτες δηλώσεις του Yogi ("Ήρθα εδώ για να κερδίσω την Euroleague" κτλ.), εκτός κι αν μιλάει μακροπρόθεσμα, αλλά τουλάχιστον δείχνει ορεξάτος για δουλειά. Καλή αρχή λοιπόν!

0
Άβαταρ μέλους
lefpan

 nba
Reactions: 1739
Δημοσιεύσεις: 2197
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 29, 2017 8:31 pm
Τοποθεσία: Πειραιάς
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Ζάρκο, Fast Eddie
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 4

Πέμ Οκτ 21, 2021 8:21 pm

tanasen01 έγραψε:
Πέμ Οκτ 14, 2021 1:03 pm
Κάπως εκτός πραγματικότητας οι πρώτες δηλώσεις του Yogi ("Ήρθα εδώ για να κερδίσω την Euroleague" κτλ.), εκτός κι αν μιλάει μακροπρόθεσμα, αλλά τουλάχιστον δείχνει ορεξάτος για δουλειά. Καλή αρχή λοιπόν!
Κλασσική συμπεριφορά αμερικανού που νομίζει ότι μόνο εκεί παίζουνε μπάσκετ.
Δεν πειράζει... Θα προσγειωθεί στην πραγματικότητα!

0
I never thought there were corners in time
Till I was told to stand in one
jazz thrilos
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Δεκ 02, 2021 8:41 pm

Συγγνώμη που ρωτάω κιόλας, τόπικ ξεχωριστό για τον σημερινό αγώνα του Παναθηναικού με την ΤΣΣΚΑ δεν είχε το φόρουμ;;

Κανένα ενδιαφέρον δηλαδή για το παιχνίδι; Μου κάνει εντύπωση για την ομάδα των φίλων που τρέχουν το φόρουμ ως διαχειριστές οτι δεν είχαμε τόπικ σήμερα για έναν αγώνα ευρωλίγκας. Εκτός κι αν είμαι τυφλό ςκαι δεν το είδα (το τόπικ ντε) και τα γράφω αδίκως αυτά εδώ. :banghead:

Άβαταρ μέλους
taraboura

 euroleague
Reactions: 263
Δημοσιεύσεις: 1465
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 21, 2009 7:21 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένη ομάδα: Real-Madrid
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Δεκ 02, 2021 11:45 pm

jazz thrilos έγραψε:
Πέμ Δεκ 02, 2021 8:41 pm
Συγγνώμη που ρωτάω κιόλας, τόπικ ξεχωριστό για τον σημερινό αγώνα του Παναθηναικού με την ΤΣΣΚΑ δεν είχε το φόρουμ;;

Κανένα ενδιαφέρον δηλαδή για το παιχνίδι; Μου κάνει εντύπωση για την ομάδα των φίλων που τρέχουν το φόρουμ ως διαχειριστές οτι δεν είχαμε τόπικ σήμερα για έναν αγώνα ευρωλίγκας. Εκτός κι αν είμαι τυφλό ςκαι δεν το είδα (το τόπικ ντε) και τα γράφω αδίκως αυτά εδώ. :banghead:
Και εγώ την ίδια απορία είχα. Μάλλον ήταν συνολικά τουριστικός ο σημερινός αγώνας :D :D :D

0
Dakotas

 junior
Reactions: 91
Δημοσιεύσεις: 246
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 21, 2017 1:14 pm
Τοποθεσία: Θεσπρωτια
Αγαπημένη θέση: C
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Δεκ 03, 2021 1:06 am

jazz thrilos έγραψε:
Πέμ Δεκ 02, 2021 8:41 pm
Συγγνώμη που ρωτάω κιόλας, τόπικ ξεχωριστό για τον σημερινό αγώνα του Παναθηναικού με την ΤΣΣΚΑ δεν είχε το φόρουμ;;

Κανένα ενδιαφέρον δηλαδή για το παιχνίδι; Μου κάνει εντύπωση για την ομάδα των φίλων που τρέχουν το φόρουμ ως διαχειριστές οτι δεν είχαμε τόπικ σήμερα για έναν αγώνα ευρωλίγκας. Εκτός κι αν είμαι τυφλό ςκαι δεν το είδα (το τόπικ ντε) και τα γράφω αδίκως αυτά εδώ. :banghead:
Μπα αφού για μεταγραφές θα γράφαμε πάλι όποτε… :banana:

1
1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
τουλουμπα

allstar
Reactions: 1620
Δημοσιεύσεις: 4012
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 21, 2020 8:50 am
Προειδοποιήσεις: 3

Παρ Δεκ 03, 2021 5:24 am

jazz thrilos έγραψε:
Πέμ Δεκ 02, 2021 8:41 pm
Συγγνώμη που ρωτάω κιόλας, τόπικ ξεχωριστό για τον σημερινό αγώνα του Παναθηναικού με την ΤΣΣΚΑ δεν είχε το φόρουμ;;

Κανένα ενδιαφέρον δηλαδή για το παιχνίδι; Μου κάνει εντύπωση για την ομάδα των φίλων που τρέχουν το φόρουμ ως διαχειριστές οτι δεν είχαμε τόπικ σήμερα για έναν αγώνα ευρωλίγκας. Εκτός κι αν είμαι τυφλό ςκαι δεν το είδα (το τόπικ ντε) και τα γράφω αδίκως αυτά εδώ. :banghead:
τα παιχνιδια ευρωλιγκας συνολικα δεν εχουν ενδιαφερον για την ομαδα
ειδικα με ομαδες τοπ επιπεδου,ξερουμε τι θα δουμε :mrgreen:

0
Απάντηση

Επιστροφή στο “Παναθηναϊκός”