Παναθηναικός - Επικαιρότητα

Συντονιστής: Captains

Phys87

 euroleague
Reactions: 568
Δημοσιεύσεις: 1792
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 05, 2022 4:45 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Προειδοποιήσεις: 1

Σάβ Ιαν 27, 2024 5:49 pm

Καλά εδώ μεσα γραφόταν κατά κόρον ότι καλύτερα να φύγει ο Καλαθης που παίρνει 2 μυρρια και να έρθει ο Περι!!!! Που παίζει καταπληκτική άμυνα και άλλος ένας!!! Προσωπικά δεν θέλω να θυμάμαι τέτοιου είδους σχόλια. Ανατριχιάζω με το τι ακολούθησε ύστερα, πως πατωσαμε. Πρέπει να σταματήσουμε να κανουμε τους προπονητές. Πρέπει να σταματήσουμε να διώχνουμε παίχτες όπως διώχνουμε εμείς οι φίλαθλοι τον Πολωνό, όπως λέμε για τον Αργεντινό και όπως λέμε ακόμα ακόμα και γαι τον Παπαπετρου. Πρέπει να κανουμε υπομονή και να εξελίξουμε ακόμα και τον Καλαϊτζάκη

0
Dakotas

 junior
Reactions: 96
Δημοσιεύσεις: 263
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 21, 2017 1:14 pm
Τοποθεσία: Θεσπρωτια
Αγαπημένη θέση: C
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Ιαν 27, 2024 5:52 pm

Tracy Mac έγραψε:
Σάβ Ιαν 27, 2024 5:10 pm
Dakotas έγραψε:
Σάβ Ιαν 27, 2024 4:59 pm

Έχει ένα δίκιο σαυτα που γράφει
Δεν μιλάει μόνο για εδώ προφανώς αλλά γενικά τι γραφόταν
Μην τσιμπάτε έτσι
Να μην τσιμπαμε? Και οχι δεν εχει δικιο. Ποτε κανενας δεν εγραψε οτι δεν θελαμε τον Χεζονια. Για τον Νεντοβιτς γραφαμε οτι καλυτερα να εφευγε και να ερχοταν με τα ιδια λεφτα καποιος που δεν παιζει για τα νουμερα του. Πηγαινε λιγο να δεις τι ροστερ προτειναμε τοτε και τι λεγαμε και θα καταλαβεις.

Τελος παντων, εγω πλεον εδω μεσα μπασκετικη κουβεντα εχω να κανω πολυ καιρο, οποτε δεν υπαρχει νοημα να παραμεινω στο φορουμ. Καθηστε εσεις πειτε για πεδουλακιστες, ποδηλατες και παικτες που δεν επαιζαν στην Αρμανι και ειναι για Eurocup και βρειτε τα μεταξυ σας. Ξερετε εσεις, οτι δεν ειναι καλο ειναι πεδουλακισμος και οτι ειναι καλο ειναι αυτα που λεγατε εσεις. Ξερετε εσεις οτι σας λεμε εμεις ειναι κακο στην ομαδα, οπως το να μεινει ο Γκριγκονις και να παρουμε τον Γκραντ, αλλα και να φυγει ο Νεντο, ο Μπεικον και ο Ντερικ, που εσεις τους ειχατε θεους! Καλη συνεχεια στο φορουμ!
Κατσε λίγο ρε συ γιατί θα με τρελάνεις
Εγώ αναφέρθηκα στο συγκεκριμένο θέμα με τον χεζονια και συμφώνησα με τον τουλουμπα γιατί έχω δει να γράφεται σε άλλο χώρο και σε συζήτηση από κοντά με άλλους συνοπαδους και όχι μόνο
Δεν είναι απαραίτητο να έχει γραφτεί εδώ μέσα
Και δεν μπορώ να καταλάβω τι σημαίνει το εμείς εσείς κτλ;;;
Γιατί τα τσουβαλιάζεις όλα;;;
Ξέρεις την άποψη μου και μου το λες αυτο;;;
Είπα εγώ οτι διαφωνώ με τα ρόστερ που έχεις παραθεσει;;;
Σε αμφισβήτησα καπου;;;
Ίσα ίσα που την γνώμη σου σε πολλα θεματα όπως και του παν24 τις έχω σε πολύ μεγάλη υπόληψη
Ήθελα εγώ μπέικον;;;
Η να μείνει ο νεντοβιτς;;;
Η για τον γκριγκονις
Αν τα πεις σε φίλους που με ξέρουν θα γελάσουν
Για όνομα πραγματικα
Το ότι συμφώνησα με τον τουλουμπα καπου δεν σημαίνει ότι ασπάζομαι τις απόψεις του σε όλα,άσχετα αν έχει δίκιο η όχι
Και αυτό ισχύει για όλους

0
Άβαταρ μέλους
xomitsious

 a1greece
Reactions: 298
Δημοσιεύσεις: 726
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 04, 2012 1:27 pm
Αγαπημένη θέση: PF
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 1

Σάβ Ιαν 27, 2024 6:00 pm

Tracy Mac έγραψε:
Σάβ Ιαν 27, 2024 5:10 pm
Dakotas έγραψε:
Σάβ Ιαν 27, 2024 4:59 pm

Έχει ένα δίκιο σαυτα που γράφει
Δεν μιλάει μόνο για εδώ προφανώς αλλά γενικά τι γραφόταν
Μην τσιμπάτε έτσι
Να μην τσιμπαμε? Και οχι δεν εχει δικιο. Ποτε κανενας δεν εγραψε οτι δεν θελαμε τον Χεζονια. Για τον Νεντοβιτς γραφαμε οτι καλυτερα να εφευγε και να ερχοταν με τα ιδια λεφτα καποιος που δεν παιζει για τα νουμερα του. Πηγαινε λιγο να δεις τι ροστερ προτειναμε τοτε και τι λεγαμε και θα καταλαβεις.

Τελος παντων, εγω πλεον εδω μεσα μπασκετικη κουβεντα εχω να κανω πολυ καιρο, οποτε δεν υπαρχει νοημα να παραμεινω στο φορουμ. Καθηστε εσεις πειτε για πεδουλακιστες, ποδηλατες και παικτες που δεν επαιζαν στην Αρμανι και ειναι για Eurocup και βρειτε τα μεταξυ σας. Ξερετε εσεις, οτι δεν ειναι καλο ειναι πεδουλακισμος και οτι ειναι καλο ειναι αυτα που λεγατε εσεις. Ξερετε εσεις οτι σας λεμε εμεις ειναι κακο στην ομαδα, οπως το να μεινει ο Γκριγκονις και να παρουμε τον Γκραντ, αλλα και να φυγει ο Νεντο, ο Μπεικον και ο Ντερικ, που εσεις τους ειχατε θεους! Καλη συνεχεια στο φορουμ!

Φίλε Tracy μην χαιρετάς.
Μας αρέσουν τα σχόλια σου και ας διαφωνούμε καμμία φορά.

Κι εγώ έχω νευριάσει με σχόλια του τουλουμπα αλλά μου αρέσει στο φόρουμ να υπάρχουν όλων των ειδών οι συνομιλητές (εκτός από όσους χρησιμοποιούν το γελακι προσβλητικά - αν διαφωνείς μιλά, μη χλευάζεις) και αυτοί που αφιερώνουν χρόνο στα σχόλια τους, όπως εσύ, και αυτοί που μιλάνε σαν σε καφενείο όπως ο τουλουμπας.

Το να διαφωνεί κάποιος με τις απόψεις σου δεν σημαίνει ότι έχει πρόβλημα μαζί σου προσωπικά.

Σε ότι αφορά διαφωνίες του παρελθόντος, θεωρώ ότι η πρώτη χρονιά (χωρίς πίεση, με μικρό μπάτζετ και επιτυχημένη) του Πεδουλάκη έκανε πολλούς να πιστεύουν ότι θα τα κατάφερνε καλύτερα από όσους ακολούθησαν με μεγαλύτερο μπάτζετ μια που αυτός είχε φτάσει μια νίκη μακριά από Φ4, σε φορμάτ πολύ διαφορετικό και με λίγες δυνατές ομάδες.

Αυτό είχε σαν συνέπεια να γίνεται (και εδώ μέσα) πόλεμος και στον Ιβάνοβιτς και στον Τζόρτζεβιτς και ακόμα και στον Πασκουάλ που παίζαμε (επιτέλους) σαν φαβορί με πολύ μέτριο μπάτζετ.

Μετά επέστρεφε ο Πεδουλάκης, αποτυχαινε παταγωδώς και γυρναγαμε στο μηδέν.

Σε αυτά συμφωνώ με τον τουλουμπα. Στη σκουπιδοποιηση παιχτών όπως ο Γκριγκονις η παλιότερα ο Καλάθης διαφωνούσα μαζί του, και διαφωνώ και φέτος με τα σχόλια του για Χουάντσο πχ.

Τώρα, σε ότι αφορά το Χεζονια κι εγώ δε θυμάμαι πολλούς να μην τον θέλουν. Οι "πεδουλακιστες" τον Νεντοβιτς δε θέλανε αν θυμάμαι καλά.

Τέλος πάντων. Αν αποφασίσεις ακόμα να φύγεις να ξέρεις πως τουλάχιστον εγώ, χαίρομαι να διαβάζω τα σχόλια σου, και ελπίζω να συνεχίσω να το κάνω.

Συμφωνώ ότι έχουν φύγει πολλοί καλοί σχολιαστές, ειδικά Παναθηναϊκοί, και θα ήταν κρίμα να τους ακολουθήσεις. Οι διαφωνίες αφορούν απόψεις, όχι πρόσωπα.
Κι όπως λέει και μία παροιμία " την τουλουμπα κι αν την πλένεις, παίζει να χάσει τη γλύκα της".

0
Άβαταρ μέλους
τουλουμπα

allstar
Reactions: 1745
Δημοσιεύσεις: 4390
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 21, 2020 8:50 am
Προειδοποιήσεις: 3

Σάβ Ιαν 27, 2024 6:00 pm

Phys87 έγραψε:
Σάβ Ιαν 27, 2024 5:49 pm
Καλά εδώ μεσα γραφόταν κατά κόρον ότι καλύτερα να φύγει ο Καλαθης που παίρνει 2 μυρρια και να έρθει ο Περι!!!! Που παίζει καταπληκτική άμυνα και άλλος ένας!!! Προσωπικά δεν θέλω να θυμάμαι τέτοιου είδους σχόλια. Ανατριχιάζω με το τι ακολούθησε ύστερα, πως πατωσαμε. Πρέπει να σταματήσουμε να κανουμε τους προπονητές. Πρέπει να σταματήσουμε να διώχνουμε παίχτες όπως διώχνουμε εμείς οι φίλαθλοι τον Πολωνό, όπως λέμε για τον Αργεντινό και όπως λέμε ακόμα ακόμα και γαι τον Παπαπετρου. Πρέπει να κανουμε υπομονή και να εξελίξουμε ακόμα και τον Καλαϊτζάκη
εγω δεν μπορω να καταλαβω γιατι μερικοι τσαντιζονται οταν γραφεις για <<αστοχιες>> τους σε περιπτωσεις παιχτων προπονητων αλλα την ιδια στιγμη αναφερουν αντιστοιχες δικες σου και μαλιστα επι προσωπικου ενω εσυ δεν τους εχεις αναφερει προσωπικα

0
Άβαταρ μέλους
τουλουμπα

allstar
Reactions: 1745
Δημοσιεύσεις: 4390
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 21, 2020 8:50 am
Προειδοποιήσεις: 3

Σάβ Ιαν 27, 2024 6:02 pm

xomitsious έγραψε:
Σάβ Ιαν 27, 2024 6:00 pm







Σε αυτά συμφωνώ με τον τουλουμπα. Στη σκουπιδοποιηση παιχτών όπως ο Γκριγκονις η παλιότερα ο Καλάθης διαφωνούσα μαζί του, και διαφωνώ και φέτος με τα σχόλια του για Χουάντσο πχ.

δεν εχω πει κατι ιδιαιτερο για τον χουαντσο
μονο οτι δεν αποδιδει οπως πρεπει στην επιθεση
για τα δεδομενα μου ειναι πολυ λαιτ τοποθετηση :mrgreen:
μηπως τον μπερδευεις με τον βιλντοζα που ειχα γραψει να τον διωξουμε?

0
Άβαταρ μέλους
xomitsious

 a1greece
Reactions: 298
Δημοσιεύσεις: 726
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 04, 2012 1:27 pm
Αγαπημένη θέση: PF
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 1

Σάβ Ιαν 27, 2024 6:10 pm

τουλουμπα έγραψε:
Σάβ Ιαν 27, 2024 6:02 pm
xomitsious έγραψε:
Σάβ Ιαν 27, 2024 6:00 pm







Σε αυτά συμφωνώ με τον τουλουμπα. Στη σκουπιδοποιηση παιχτών όπως ο Γκριγκονις η παλιότερα ο Καλάθης διαφωνούσα μαζί του, και διαφωνώ και φέτος με τα σχόλια του για Χουάντσο πχ.

δεν εχω πει κατι ιδιαιτερο για τον χουαντσο
μονο οτι δεν αποδιδει οπως πρεπει στην επιθεση
για τα δεδομενα μου ειναι πολυ λαιτ τοποθετηση :mrgreen:
μηπως τον μπερδευεις με τον βιλντοζα που ειχα γραψει να τον διωξουμε?
Α οκ, γράψε λάθος.
Η διαφωνία μας νομίζω είναι ότι θες να φέρουμε Χεζονια στη θέση του, η στη θέση του Γκριγκονις ενώ εγώ θέλω επέκταση συμβολαίου στο Βασιλιά Γκριγκονις, το Χουάντσο να μείνει ως το τέλος του συμβολαίου του και τότε να κρίνουμε, και το Χεζονια ΦΥΣΙΚΆ να έρθει να γουστάρουμε και εμείς και εκείνος.

0
AlexD

 nba
Reactions: 1451
Δημοσιεύσεις: 2572
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 18, 2018 7:46 am
Αγαπημένος παίκτης: Karl Malone
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Ιαν 27, 2024 6:14 pm

Καλά, γενικά είσαι μια γλύκα όταν πιάνεις στο πληκτρολόγιο σου παίχτη που δε συμπαθείς, σωστό τουλουμπάκι.

Το μόνο που λεγόταν τότε πάντως ήταν ότι τρακάρουν οι Χεζονια/Παπι και ή πρέπει τρόπο να παίξουν μαζί ή πρέπει να φύγει ένας από τους δύο. Όντως τότε Χεζονια/Παπι/Νεντο έπαιζαν σαν να ήταν το Τζέιμς/Οκομπο/Λόιντ/Κεμπα και θέλουν 3 μπάλες, αλλά αυτό ήταν θέμα ότι η ομάδα ήταν μπάχαλο γενικά. Κατά τα άλλα όλοι ήθελαν Χεζονια αν τους ρωτούσες.

Υγ: Άμα φύγει και ο Tracy θα επέλθει σκοτάδι. Από τους πιο ωραίους να διαβάζεις εδώ μέσα.

0
Άβαταρ μέλους
τουλουμπα

allstar
Reactions: 1745
Δημοσιεύσεις: 4390
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 21, 2020 8:50 am
Προειδοποιήσεις: 3

Σάβ Ιαν 27, 2024 6:24 pm

xomitsious έγραψε:
Σάβ Ιαν 27, 2024 6:10 pm


Α οκ, γράψε λάθος.
Η διαφωνία μας νομίζω είναι ότι θες να φέρουμε Χεζονια στη θέση του, η στη θέση του Γκριγκονις ενώ εγώ θέλω επέκταση συμβολαίου στο Βασιλιά Γκριγκονις, το Χουάντσο να μείνει ως το τέλος του συμβολαίου του και τότε να κρίνουμε, και το Χεζονια ΦΥΣΙΚΆ να έρθει να γουστάρουμε και εμείς και εκείνος.
οχι για τον χουαντσο δεν εχω γραψει να φυγει ,εχω γραψει οτι βοηθαει πολυ στην αμυνα αλλα στην επιθεση ειναι τραγικος και πρεπει να ανεβει αρκετα
για τον γκριγκονις ειχα γραψει οτι θα προτιμουσα χεζονια και ντορσει απτο να μεινει ο γκριγκονις
αλλα αυτο γιατι ειναι σκουπιδοποιηση?

δηλαδη το να γραψει καποιος οτι ενας παιχτης δεν του αρεσει και θελει να φυγει και να ερθει αλλος ειναι σκουπιδοποιηση?

εγω παντα κρινω την προσφερει ο καθε παιχτης μονο στον παο και την συγκεκριμενη στιγμη
δεν γραφω <<μαντεψιες>> και οταν και αν βγουν καποιες απο αυτες να λεω α να ειδατε σας τα ελεγα εχω ματουκλα

φετος γραφω οτι ο λεσορ κοιμαται στην αμυνα,διαφωνει καποιος με αυτο?
αν του χρονου πεταει και γινει αμυντικο τοιχος θα εχει νοημα καποιος να μου γραφεις να ειδες περυσι τον εκραζες και φετος καθαριζει ολες τις φασεις
ειναι λογικη αυτη?δεν ειμαι μελλοντολογος ουτε κατεχω μυστικιστικα στατιστικα
οτι βλεπω γραφω
συνεχως με παραθετουν και μου γραφουν να ειδες που δεν ηθελες τον εναν να ειδες που δεν σαρεσει ο αλλος δηλαδη να τσαντιστω και να απειλω με αποχωρησεις η να απαιτω καποιος να μην γραφει αυτα που θελει?
δεν ειμαι 16χρονο

0
Άβαταρ μέλους
xomitsious

 a1greece
Reactions: 298
Δημοσιεύσεις: 726
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 04, 2012 1:27 pm
Αγαπημένη θέση: PF
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 1

Σάβ Ιαν 27, 2024 6:42 pm

τουλουμπα έγραψε:
Σάβ Ιαν 27, 2024 6:24 pm
xomitsious έγραψε:
Σάβ Ιαν 27, 2024 6:10 pm


Α οκ, γράψε λάθος.
Η διαφωνία μας νομίζω είναι ότι θες να φέρουμε Χεζονια στη θέση του, η στη θέση του Γκριγκονις ενώ εγώ θέλω επέκταση συμβολαίου στο Βασιλιά Γκριγκονις, το Χουάντσο να μείνει ως το τέλος του συμβολαίου του και τότε να κρίνουμε, και το Χεζονια ΦΥΣΙΚΆ να έρθει να γουστάρουμε και εμείς και εκείνος.
οχι για τον χουαντσο δεν εχω γραψει να φυγει ,εχω γραψει οτι βοηθαει πολυ στην αμυνα αλλα στην επιθεση ειναι τραγικος και πρεπει να ανεβει αρκετα
για τον γκριγκονις ειχα γραψει οτι θα προτιμουσα χεζονια και ντορσει απτο να μεινει ο γκριγκονις
αλλα αυτο γιατι ειναι σκουπιδοποιηση?

δηλαδη το να γραψει καποιος οτι ενας παιχτης δεν του αρεσει και θελει να φυγει και να ερθει αλλος ειναι σκουπιδοποιηση?

εγω παντα κρινω την προσφερει ο καθε παιχτης μονο στον παο και την συγκεκριμενη στιγμη
δεν γραφω <<μαντεψιες>> και οταν και αν βγουν καποιες απο αυτες να λεω α να ειδατε σας τα ελεγα εχω ματουκλα

φετος γραφω οτι ο λεσορ κοιμαται στην αμυνα,διαφωνει καποιος με αυτο?
αν του χρονου πεταει και γινει αμυντικο τοιχος θα εχει νοημα καποιος να μου γραφεις να ειδες περυσι τον εκραζες και φετος καθαριζει ολες τις φασεις
ειναι λογικη αυτη?δεν ειμαι μελλοντολογος ουτε κατεχω μυστικιστικα στατιστικα
οτι βλεπω γραφω
συνεχως με παραθετουν και μου γραφουν να ειδες που δεν ηθελες τον εναν να ειδες που δεν σαρεσει ο αλλος δηλαδη να τσαντιστω και να απειλω με αποχωρησεις η να απαιτω καποιος να μην γραφει αυτα που θελει?
δεν ειμαι 16χρονο
Τον όρο σκουπιδοποιηση τον χρησιμοποιώ για να περιγράψω πολλά σχόλια (από παραπάνω από ένα χρήστη) που βγάζουν άχρηστο έναν παίκτη.
Στο παρελθόν έχει γίνει για παίκτες όπως ο Καλάθης, ο Παπαγιάννης και πιο πρόσφατα, ο Γκριγκονις.

Δεν με πειράζει να γράφεις τις απόψεις σου, και καλά κάνεις και τις λες και δικαιούσαι να αλλάζεις γνώμη οπότε θες.

Όταν όμως μπαίνει ένας χρήστης και διαβάζει δύο σελίδες σχόλια για μια συγκεκριμένη άποψη, μπορεί να του δημιουργηθεί η εντύπωση ότι όλοι νομίζουν το ίδιο πράγμα.
Αν είναι θετικά, το λες θεοποίηση, αν είναι αρνητικά μπορείς να το πεις σκουπιδοποιηση.

Γενικά τείνω να χαλιεμαι με τις μάζες, και απολαμβάνω να τους πηγαίνω κόντρα.
Θυμάμαι στα σχόλια ενός αγώνα πρόσφατα, όλοι γράφανε τι χάλια που παίζουμε και δε βλεπομαστε κλπ.
Εγώ απολάμβανα το ματσάκι και μπήκα και το γράψα. Στο τέλος νικήσαμε. Take that μάζες!

0
Phys87

 euroleague
Reactions: 568
Δημοσιεύσεις: 1792
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 05, 2022 4:45 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Προειδοποιήσεις: 1

Σάβ Ιαν 27, 2024 8:26 pm

https://www.sdna.gr/mpasket/1164692_den ... etra-esose

Τουλουμπα δικό σου!!!

Παπαγιαννη στην θέση του Πολωνού !!! Και Λούντζη και τέλος για του χρόνου !!! Τους κρατάμε όλους τους υπόλοιπους !!!

1
1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
τουλουμπα

allstar
Reactions: 1745
Δημοσιεύσεις: 4390
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 21, 2020 8:50 am
Προειδοποιήσεις: 3

Σάβ Ιαν 27, 2024 8:35 pm

Phys87 έγραψε:
Σάβ Ιαν 27, 2024 8:26 pm
https://www.sdna.gr/mpasket/1164692_den ... etra-esose

Τουλουμπα δικό σου!!!

Παπαγιαννη στην θέση του Πολωνού !!! Και Λούντζη και τέλος για του χρόνου !!! Τους κρατάμε όλους τους υπόλοιπους !!!
απτο ταβαρες τον πουαριε και τον βεσελι στον παπαγιαννη? :mrgreen:
τον λουτζη θα τον ηθελα αλλα δεν εχει νοημα αφου θα παιρει τους χρονους του μωραιτη δηλαδη δεν θα κανει και την διαφορα

0
Phys87

 euroleague
Reactions: 568
Δημοσιεύσεις: 1792
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 05, 2022 4:45 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Προειδοποιήσεις: 1

Σάβ Ιαν 27, 2024 9:27 pm

τουλουμπα έγραψε:
Σάβ Ιαν 27, 2024 8:35 pm
Phys87 έγραψε:
Σάβ Ιαν 27, 2024 8:26 pm
https://www.sdna.gr/mpasket/1164692_den ... etra-esose

Τουλουμπα δικό σου!!!

Παπαγιαννη στην θέση του Πολωνού !!! Και Λούντζη και τέλος για του χρόνου !!! Τους κρατάμε όλους τους υπόλοιπους !!!
απτο ταβαρες τον πουαριε και τον βεσελι στον παπαγιαννη? :mrgreen:
τον λουτζη θα τον ηθελα αλλα δεν εχει νοημα αφου θα παιρει τους χρονους του μωραιτη δηλαδη δεν θα κανει και την διαφορα
Ναι!!! Απο Ταβαρες και Βεσελι στον παπαγιαννη. Μαζί με Λεσορ Κώστα Μητογλου και Χουαντσο θα είμαστε υπερδύναμη στο 4 και στο 5.

1
1 Εικόνα
giorgos45

 a1greece
Reactions: 130
Δημοσιεύσεις: 669
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 06, 2021 6:31 pm
Προειδοποιήσεις: 1

Κυρ Ιαν 28, 2024 8:00 am

ποιο παπαγιαννη παιδια ημαρτον πια!τοσοι ψηλοι εχει εκει εξω κ ο προεδρος θα δωσει λεφτα για 5αρι καλο!τον παπαγιαννη τι να τον κανουμε για να τον κραζουμε παλι ολη τη χρονια?δε βλεπετε πως παιζει?

0
Phys87

 euroleague
Reactions: 568
Δημοσιεύσεις: 1792
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 05, 2022 4:45 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Προειδοποιήσεις: 1

Κυρ Ιαν 28, 2024 9:47 am

giorgos45 έγραψε:
Κυρ Ιαν 28, 2024 8:00 am
ποιο παπαγιαννη παιδια ημαρτον πια!τοσοι ψηλοι εχει εκει εξω κ ο προεδρος θα δωσει λεφτα για 5αρι καλο!τον παπαγιαννη τι να τον κανουμε για να τον κραζουμε παλι ολη τη χρονια?δε βλεπετε πως παιζει?
Είναι Έλληνας. Είναι 2,17, έχει μακρινό δίποντο και συμπαθητικό τριποντο. Ένα τεταρτακι μπορεί άνετα να το παίξει, μαζί με Λεσορτ, Κώστα, Μητογλου ή Χουαντσο. Μπορεί να παίξει και στο 4 σε ειδικές καταστάσεις, για αρκετό χρόνο. Σένα παιχνίδι με την Ρεάλ, για να αντιμετωπίσεις τον Ταβαρες μπορείς να βάλεις Παπαγιαννη μαζί με Λεσορτ. Για να ελέγξεις την αεροπορία. Έτσι κάποτε έλεγξε την αεροπορία με Ντανστον-Σινγκλετον-Πλαις σε όλους τους πιθανούς σχηματισμούς

0
Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3953
Δημοσιεύσεις: 11036
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Ιαν 28, 2024 12:28 pm

τουλουμπα έγραψε:
Σάβ Ιαν 27, 2024 5:07 pm
Dakotas έγραψε:
Σάβ Ιαν 27, 2024 4:59 pm

Έχει ένα δίκιο σαυτα που γράφει
Δεν μιλάει μόνο για εδώ προφανώς αλλά γενικά τι γραφόταν
Μην τσιμπάτε έτσι
φιλε δεν θα με βγαλει κανενας τρελο οτι δεν ειχαν φαγωθει και ΕΔΩ να διωξουν τον χεζονια τον νεντο και τον παπαπετρου
η οτι το ειχαν παρει προσωπικα να διωξουν τον τσαβι ελπιζοντας σε επιστροφη του αγαπημενου τους διαγαλαξιακου σκατουτερ και προπονητη

οι παλιοτερα τα θυμουνται οι πιο νεοι δεν με απασχολει αν τα πιστευουν η οχι

δεν ειναι δυνατον οταν αναφερεται το ονομα του χεζονια να ξεχασουμε οτι τον ειχαμε στην ομαδα αλλα εφυγε λογω αυτων που εφτιαχαν ροστερ με χουγκαζ στην θεση του
οτι δεν κολλουσε στο ροστερ οτι θελει μια μπαλα μονος του κτλ
Γράφεις μια αρλούμπα που δεν ειπώθηκε ποτέ (περί
Χεζονια) πετάς μέσα και δύο σχόλια που όντως γράφτηκαν (περί Νεντοβιτς πχ και γράφτηκαν και σωστά ηταν), πετάς και τη μπάλα στην εξέδρα (δε θυμάμαι, που να ξέρω, καταραμένο αλτσχαιμερ, ποιος ειστε κυριε) κι όλα καλά.

Ούτε έγραψε κανείς ότι πρέπει να φύγει ο Πασκουαλ επειδή έβαφε τα μαλλιά του. Ναι τα έβαφε, αλλά ήταν προφανώς άσχετο με το ότι είχε καταδικαστικα κακό κοουτσαρισμα σε όλες του τις σειρές ή με το ότι ήταν εξαιρετικός στην προετοιαμσια των αγωνων ήοτι ρκανε κακες μεταγραφες ή οτι εβγαλε ματια στη Ρωσια, δε σχετιζονταν αυτά. Σα να γράψω εγώ ότι σήμερα είναι Κυριακή (που ειναι), ότι ο Γκαι χρειάζεται χρόνο σε ομάδα με χαμηλοτερους στόχους κι εσύ να βγάλεις το συμπέρασμα ότι "ειπαμε να φύγει ο Γκαι επειδή είναι Κυριακή ".


Ούτε για τον Κατας που επαναλαμβανεις συνέχεια ότι είπαμε να φύγει "επειδή είναι αγελαστος". Γενικώς συνηθίζεις να βάζεις λόγια που δεν έχουν ειπωθεί, πετάς και μια γκεμπελιστικη σάλτσα, μετά "δε θυμάμαι, δεν κρατάω σημειώσεις " και στο τέλος από την πόρτα σου περνώκαι μαγειρεύεις ψάρια κάνει ποδήλατο ο Γκριγκονις ζητώ ο εθνικισμός, προσεχώς κατσαρίδες α λα κρεμ

Καλή σου Κυριακή βρε!

ΥΓ: Εισάγω νέα κατηγορια: οι αρλουμπολογοι. Προσεχώς χρήση της.

1
1 Εικόνα
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
Απάντηση

Επιστροφή στο “Παναθηναϊκός”