2019-2021-Παναθηναικός - Μεταγραφικά νέα

Συντονιστής: Captains

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
τουλουμπα

allstar
Reactions: 1656
Δημοσιεύσεις: 4152
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 21, 2020 8:50 am
Προειδοποιήσεις: 3

Κυρ Μαρ 20, 2022 4:28 pm

tarp7 έγραψε:
Κυρ Μαρ 20, 2022 12:31 pm

Ο παπαπέτρου για μια επέμβαση ιγμορίτιδας και έχει μείνει 2 μήνες εκτός. Γιατρός δεν είμαι αλλά μου φαίνεται πολύ
εγω νομιζω οτι θα ηθελε να γυρισει πισω στον χρονο σαν αλλος μαρτυ μακφλαι και να μην υπογραψει συμβολαιο με τον παο,ειναι ξενερωμενος και φαινεται
και δεν τον κατηγορω

0
Άβαταρ μέλους
tanasen01

 a1greece
Reactions: 212
Δημοσιεύσεις: 804
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 10, 2013 8:18 pm
Αγαπημένη θέση: C
Αγαπημένος παίκτης: Tim Duncan
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Απρ 20, 2022 10:31 pm

Πάμε λέει για Παναγιώτη Καλαϊτζάκη. Για τη νέα σεζόν φαντάζομαι. Καλή κίνηση, no brainer. Έχει βελτιώσει απ' ότι βλέπω και το σουτ του.

0
Άβαταρ μέλους
Giwrgos_AEK

 euroleague
Reactions: 546
Δημοσιεύσεις: 1489
Εγγραφή: Παρ Σεπ 16, 2016 9:16 am
Αγαπημένη θέση: PF
Αγαπημένη ομάδα: Aek
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Απρ 20, 2022 10:36 pm

Στο "3" πλεον μαζεύονται πολλοί. Σαντ-Ρος, Παπαπέτρου, Κασελ, Μαντζούκας (πιο πολύ 3αρι μου δείχνει), Καλαϊτζάκης.

0
Tracy Mac

allstar
Reactions: 1033
Δημοσιεύσεις: 3218
Εγγραφή: Τρί Δεκ 31, 2019 12:28 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Απρ 20, 2022 11:06 pm

Θα ειναι πολυ καλη κινηση ο Καλαϊτζάκης και ουσιαστικά πρεπει να ειναι αντι του Κασελακη. Παιζει στο 2-3 και θα εχει τον ρολο του defensive stopper-eneregy guy-slasher.

Θεωρω οτι σε εμας θα εχει αμεσο ρολο στην ομαδα που αυτο μεταφράζεται σε δεκα λεπτα μεσο ορο κατευθειαν.

Ελπίζω να ξεκινησουμε απο εκει για του χρονου, ωστε να τελειωνουμε γρηγορα με θεσεις σαν και αυτη για τον ελληνικο κορμο. Μαζι με Μωραιτη αντι του Μποχωριδη πρεπει να τελειωνουμε γρηγορα, ενω ευχης εργο θα ήταν να κλειναμε και Κ. Αντετο νωρις και να μας μεινουν μονο οι θεσεις των ξενων μετα.

Αν κλεισουν γρηγορα αυτα, τοτε μπορουμε να σκεφτουμε τι θα γινει με Ρος-Μεικον απο νωρις, καθως νομιζω ειναι σιγουρο οτι Νεντο θα μεινει και οκαρο-εβανς φευγουν. Αν γινοταν ο μεικον μητρου λονγκ θα ηταν πολυ καλο, αλλα δεν ξερω αν θα ηταν καλυτερος του μεικον. Αντι του Ρος που δεν θα γινει ελληνας, μπορουμε να φερουμε καλυτερο παικτη καθως παιρνει και 550. Εγω θελω εναν σουτερ, 3 n d. Για αυτην την θεση μπορουμε να περιμενουμε και πιο μετα καθως μπορουμε να βρουμε παικτες, ενω ο ασσος δεν μπορει να περιμενει, πρεπει να κλεισουμε γρηγορα βασικο ασσο.

0
Άβαταρ μέλους
A.CAB II

senior
Reactions: 322
Δημοσιεύσεις: 372
Εγγραφή: Παρ Μάιος 22, 2020 5:31 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Αγαπημένη θέση: PF
Αγαπημένος παίκτης: 3D
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Απρ 20, 2022 11:37 pm

Ο Π. Καλαιτζάκης δείχνει καλή επιλογή. Μοιάζει να δούλεψε, να ωρίμανσε και να βελτιώθηκε. Εμένα για αντιΣαντΡος μου κάνει για το καλοκαίρι.

ΑντιΚασελάκης υπάρχει ήδη. Ο Μαντζούκας.

1
1 Εικόνα
vforvendetta85
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Απρ 21, 2022 6:41 am

Giwrgos_AEK έγραψε:
Τετ Απρ 20, 2022 10:36 pm
Στο "3" πλεον μαζεύονται πολλοί. Σαντ-Ρος, Παπαπέτρου, Κασελ, Μαντζούκας (πιο πολύ 3αρι μου δείχνει), Καλαϊτζάκης.
Εκτός αν κατέβει στον άσσο ο Σαντ Ροος ή φύγει

Απάντηση

Επιστροφή στο “Παναθηναϊκός”