EL Day 6 : Panathinaikos - Efes

Συντονιστής: Captains

Άβαταρ μέλους
lefpan

 nba
Reactions: 1739
Δημοσιεύσεις: 2197
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 29, 2017 8:31 pm
Τοποθεσία: Πειραιάς
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Ζάρκο, Fast Eddie
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 4

Τετ Οκτ 27, 2021 7:37 pm

j-kidd13 έγραψε:
Τετ Οκτ 27, 2021 7:32 pm
Εξαιρετικη εμφάνιση και σε άμυνα και σε επίθεση, πρώτο παιχνίδι που με το καλημέρα είμαστε κυρίαρχοι στο παρκέ,και μάλιστα με αντίπαλο επιπέδου.
Περυ για μένα,από αύριο πρέπει να ψάξουμε άμεσα αντικαταστάτη,δεν μπορεί το παιδί, ψυχολογικα.
Πάντως, χρειαζόταν μια τέτοια εμφάνιση,να δώσει λίγο ψυχολογικό boost.

ΥΓ: Με τέτοια ματσαρα, τέτοια εμφάνιση,και τα ποστ για το ματς είναι μόνο 2 σελίδες....αν ήταν αντίθετα και χάναμε ,θα είχαμε ήδη 6 σελίδες ποστ αφορισμων, μηδενισμου,εγώ τα λεγα,ο Πριφτης δεν κάνει κλπ... :lol:
Μην αδικούμε τον Πέρυ, ειδικά όταν προσπαθεί.
Σήμερα δεν ήταν κακός. Έδωσε τις περισσότερες ασίστ και εξαφάνισε τον Λάρκιν, που σκοράριζε μόνο με βολές.

2
2 Εικόνα
I never thought there were corners in time
Till I was told to stand in one
vforvendetta85
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Οκτ 27, 2021 7:45 pm

j-kidd13 έγραψε:
Τετ Οκτ 27, 2021 7:32 pm
Εξαιρετικη εμφάνιση και σε άμυνα και σε επίθεση, πρώτο παιχνίδι που με το καλημέρα είμαστε κυρίαρχοι στο παρκέ,και μάλιστα με αντίπαλο επιπέδου.
Περυ για μένα,από αύριο πρέπει να ψάξουμε άμεσα αντικαταστάτη,δεν μπορεί το παιδί, ψυχολογικα.
Πάντως, χρειαζόταν μια τέτοια εμφάνιση,να δώσει λίγο ψυχολογικό boost.

ΥΓ: Με τέτοια ματσαρα, τέτοια εμφάνιση,και τα ποστ για το ματς είναι μόνο 2 σελίδες....αν ήταν αντίθετα και χάναμε ,θα είχαμε ήδη 6 σελίδες ποστ αφορισμων, μηδενισμου,εγώ τα λεγα,ο Πριφτης δεν κάνει κλπ... :lol:
Δηλαδή το αποψινό παιχνίδι ήταν παιχνίδι αντιπροσωπευτικό; ναι οκ. Απλά κρύφτηκαν τα προβλήματα κάτω από το χαλί.

Έπεσα εντελώς έξω στις προβλέψεις μου, ευτυχώς για την ομάδα μου.

Άβαταρ μέλους
j-kidd13

Honorary
Reactions: 882
Δημοσιεύσεις: 11152
Εγγραφή: Παρ Σεπ 07, 2007 11:50 am
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Jordan,Kidd,Kobe,T-mac
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Οκτ 27, 2021 7:47 pm

lefpan έγραψε:
Τετ Οκτ 27, 2021 7:37 pm
j-kidd13 έγραψε:
Τετ Οκτ 27, 2021 7:32 pm
Εξαιρετικη εμφάνιση και σε άμυνα και σε επίθεση, πρώτο παιχνίδι που με το καλημέρα είμαστε κυρίαρχοι στο παρκέ,και μάλιστα με αντίπαλο επιπέδου.
Περυ για μένα,από αύριο πρέπει να ψάξουμε άμεσα αντικαταστάτη,δεν μπορεί το παιδί, ψυχολογικα.
Πάντως, χρειαζόταν μια τέτοια εμφάνιση,να δώσει λίγο ψυχολογικό boost.

ΥΓ: Με τέτοια ματσαρα, τέτοια εμφάνιση,και τα ποστ για το ματς είναι μόνο 2 σελίδες....αν ήταν αντίθετα και χάναμε ,θα είχαμε ήδη 6 σελίδες ποστ αφορισμων, μηδενισμου,εγώ τα λεγα,ο Πριφτης δεν κάνει κλπ... :lol:
Μην αδικούμε τον Πέρυ, ειδικά όταν προσπαθεί.
Σήμερα δεν ήταν κακός. Έδωσε τις περισσότερες ασίστ και εξαφάνισε τον Λάρκιν, που σκοράριζε μόνο με βολές.
Δεν λειτουργεί ως πλευμεικερ, δηλαδή δεν δίνει ηρεμία στην ομάδα,είναι μόνιμα στην τσίτα,παίρνει κακές προσπάθειες,και κάνει μπαμ στο παρκέ ότι παίζει αγχωμενα.Δεν λέω ότι είναι κακός παίκτης,αλλά αμφιβάλλω αν μπορεί να ανταποκριθεί στο επίπεδο αυτό.Οντως αμυντικά πήγε καλά σήμερα.

0
Άβαταρ μέλους
j-kidd13

Honorary
Reactions: 882
Δημοσιεύσεις: 11152
Εγγραφή: Παρ Σεπ 07, 2007 11:50 am
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Jordan,Kidd,Kobe,T-mac
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Οκτ 27, 2021 7:48 pm

vforvendetta85 έγραψε:
Τετ Οκτ 27, 2021 7:45 pm
j-kidd13 έγραψε:
Τετ Οκτ 27, 2021 7:32 pm
Εξαιρετικη εμφάνιση και σε άμυνα και σε επίθεση, πρώτο παιχνίδι που με το καλημέρα είμαστε κυρίαρχοι στο παρκέ,και μάλιστα με αντίπαλο επιπέδου.
Περυ για μένα,από αύριο πρέπει να ψάξουμε άμεσα αντικαταστάτη,δεν μπορεί το παιδί, ψυχολογικα.
Πάντως, χρειαζόταν μια τέτοια εμφάνιση,να δώσει λίγο ψυχολογικό boost.

ΥΓ: Με τέτοια ματσαρα, τέτοια εμφάνιση,και τα ποστ για το ματς είναι μόνο 2 σελίδες....αν ήταν αντίθετα και χάναμε ,θα είχαμε ήδη 6 σελίδες ποστ αφορισμων, μηδενισμου,εγώ τα λεγα,ο Πριφτης δεν κάνει κλπ... :lol:
Δηλαδή το αποψινό παιχνίδι ήταν παιχνίδι αντιπροσωπευτικό; ναι οκ. Απλά κρύφτηκαν τα προβλήματα κάτω από το χαλί.

Έπεσα εντελώς έξω στις προβλέψεις μου, ευτυχώς για την ομάδα μου.
Όχι, όπως δεν είναι καταδικαστικά τα προηγούμενα άσχημα.

0
Άβαταρ μέλους
manj13

allstar
Reactions: 728
Δημοσιεύσεις: 3268
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 11, 2013 8:59 pm
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: MJ,Bodiroga,Διαμαντιδης
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 3

Τετ Οκτ 27, 2021 7:53 pm

Να ειμαστε λογω της λογικης ευφοριας για τη νικη και την εκταση προσγειωμενοι...Ουτε παντα θα τα βλεπει βαρελι ο Μεικον ....ουτε ο αντιπαλος θα παθαινει κοκο μπλοκο....Το ζητημα ειναι εμφανισεις σαν αυτη να μην ειναι φωτοβολιδα ενος ''μικρου'' ...Προχωραμε για Βιλερμπαν που σημερα την εσκασε στην ΤΣΣΚΑ....

2
2 Εικόνα
“I own the guy guarding me.”...Μichael Jordan....The G.O.A.T.
vforvendetta85
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Οκτ 27, 2021 7:56 pm

j-kidd13 έγραψε:
Τετ Οκτ 27, 2021 7:48 pm
vforvendetta85 έγραψε:
Τετ Οκτ 27, 2021 7:45 pm


Δηλαδή το αποψινό παιχνίδι ήταν παιχνίδι αντιπροσωπευτικό; ναι οκ. Απλά κρύφτηκαν τα προβλήματα κάτω από το χαλί.

Έπεσα εντελώς έξω στις προβλέψεις μου, ευτυχώς για την ομάδα μου.
Όχι, όπως δεν είναι καταδικαστικά τα προηγούμενα άσχημα.
δεν είναι καταδικαστικά, αλλά ενδεικτικά.

Tracy Mac

allstar
Reactions: 1033
Δημοσιεύσεις: 3218
Εγγραφή: Τρί Δεκ 31, 2019 12:28 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Οκτ 27, 2021 7:58 pm

δυστηχως δεν ειδα το ματς, αν και περιμενα οτι λογο του οτι η εφες ειναι κακη, εχει απουσιες και παίζουμε οακα, οτι θα ηταν 50-50 το ματς. βεβαια εμεις τους οηραμε παραμαζωμα!

μεικον τον πιστευα πολυ το καλοκαιρι και το εγραφα, αλλα αυτος ειναι απο αλλο πλανητη! μιλαμε ουτε σε ενα ματς δεν ειναι μονοψηφιος, ενω σημερα το τερματισε!

ειναι καλη συγκυρία για εμας καθως τωρα με βιλερμπαν παλι εντος, μετα απο νικη τους με τσσκα, σιγουρα πρεπει να τους νικησουμε μπας και ανεβουμε κυριως ψυχολογικα.

οπως λεγαμε και πέρυσι κριμα να μην εχουμε εναν κανονικο ασσο ωστε να διεκδηκουσαμε ως αουτσάιντερ την 8αδα(αλλα που λογικα θα την χαναμε αλλα θα ειμασταν αξιοπρεπής), ετσι λεμε και φετος, εναν λεσορτ και εναν ουολτερς να παιρναμε (απίστευτα εφικτοι στοχοι το καλοκαιρι) τωρα θα ειμασταν απιστευτα καλύτερα και ισως και με ενα διπλο μπασκονια.

δεν θεωρω οτι βελτιωθηκαμε, το ιδιο ειμαστε, απλως βρηκαμε το πτωμα της εφες με απουσιες και ειχαμε σεληνιασμενο μεικον. Αυτα για να μην νομιζουμε οτι γίναμε ομαδα και οτι με Βιλερμπάν θα πεταμε παλι φωτιες, καθως η βιλερμπαν ειναι πολυ καλυτερη απο εφες αυτη την στιγμη ενω εχει και πολυ αθλητικοτητα που εμας δεν μας βολευει.

0
NBA_FAN

 
Reactions: 2
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 02, 2021 10:44 am
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Οκτ 27, 2021 7:59 pm

vforvendetta85 έγραψε:
Τετ Οκτ 27, 2021 7:56 pm
j-kidd13 έγραψε:
Τετ Οκτ 27, 2021 7:48 pm


Όχι, όπως δεν είναι καταδικαστικά τα προηγούμενα άσχημα.
δεν είναι καταδικαστικά, αλλά ενδεικτικά.
Οχι πως εχει ιδιαιτερη σημασια , γιατι η ομαδα δεν υπαρχει περιπτωση να μπει οκταδα , αλλα πρακτικα η δεν εχει κανει κακη ηττα μεχρι τωρα. Νικησε τη Φενερ εντος και εκτος εχασε απο καλες ομαδες , ομαδες που δε θα κερδιζε εκτος και καλυτερες εποχες . Μονο ερωτηματικο η μπασκονια , που ακομα και σε κακη κατασταση γενικα με μας σε εκεινο το ματς εκανε το καλυτερο της παιχνιδι φετος .

0
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Οκτ 27, 2021 7:59 pm

lefpan έγραψε:
Τετ Οκτ 27, 2021 7:37 pm

Μην αδικούμε τον Πέρυ, ειδικά όταν προσπαθεί.
Σήμερα δεν ήταν κακός. Έδωσε τις περισσότερες ασίστ και εξαφάνισε τον Λάρκιν, που σκοράριζε μόνο με βολές.

Να είμασταν στις παλιές εποχές όπου η ασίστ είχε ένα εντελώς διαφορετικό ειδικό βάρος, τώρα με τέτοιον Μέικον και λοιπούς κι ο Δ.Γ :P με το ένα χέρι να κρατάει τσιγάρο και με το άλλο να τού πέταγε την μπάλα του Μέικον, ασίστ θα έγραφε.

Πάντως δεν είναι ώρα για αρνητικά σχόλια. Τεράστια νίκη με έπικ εμφάνιση Μέικον.

Πρίφτης ο τουρκοφάγος. Το βλέπω στα "ταμπλόιντ¨. Θα τον παίξω διπλό στα 2 ματς στην Τουρκία.
Απόγονος του Νικηταρά πρέπει να είναι. :P

JohnnyPao

allstar
Reactions: 1069
Δημοσιεύσεις: 4222
Εγγραφή: Τετ Ιουν 06, 2018 7:06 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Οκτ 27, 2021 8:06 pm

j-kidd13 έγραψε:
Τετ Οκτ 27, 2021 7:32 pm
Εξαιρετικη εμφάνιση και σε άμυνα και σε επίθεση, πρώτο παιχνίδι που με το καλημέρα είμαστε κυρίαρχοι στο παρκέ,και μάλιστα με αντίπαλο επιπέδου.
Περυ για μένα,από αύριο πρέπει να ψάξουμε άμεσα αντικαταστάτη,δεν μπορεί το παιδί, ψυχολογικα.
Πάντως, χρειαζόταν μια τέτοια εμφάνιση,να δώσει λίγο ψυχολογικό boost.

ΥΓ: Με τέτοια ματσαρα, τέτοια εμφάνιση,και τα ποστ για το ματς είναι μόνο 2 σελίδες....αν ήταν αντίθετα και χάναμε ,θα είχαμε ήδη 6 σελίδες ποστ αφορισμων, μηδενισμου,εγώ τα λεγα,ο Πριφτης δεν κάνει κλπ... :lol:
Ουτε εμενα μαρεσει ο Περι μεχρι στιγμης αλλα νομιζω δικαιούται λιγο χρονο ακομα. Στην αμυνα σημερα ηταν εξαιρετικος, γενικα ειναι καλος αμυντικα απτην αρχη της σεζον, επιθετικα ειναι πολυ αγχωμενος, δεν ειναι οντως τοσο κακος. Θελει 2-3 καλα ματς για να ξεκλειδωσει και βασικα θα θελε εναν Κρις Τζοουνς μπροστα του να τον ηρεμει κι οχι εναν ακομη σβουρα σαν τον Φερελ. Ενιγουει.. πολυ καλος αμυντικα σημερα και ο Εβανς που εχει φαει πολυ κραξιμο, πραγματικα καλος. Συνολικα καλοι ηταν κι ο Παπατζον με νταμπλ νταμπλ και 3 ταπες, ο Ρος με πολυ μεστο παιχνιδι και ο Νεντοβιτς που πολυ σιωπηλά εβαλε 17 ποντους με 2/2 διποντα, 3/3 τριποντα και 5/5 βολες χωρις κανενα λαθος (ωραιος).

Ολους αυτους βεβαια τους εκρυψε ο παιχταρας με τα 9/12 τριποντα που συμπεριφερόταν λες και ακομα παιζει εναντιον του ιωνικου (οπως πολυ σωστα εθεσε ενας φιλος πιο πανω). Ουτε τον Μεικον τον πιστευαν πολλοι , ακομη κι απτο φορουμ , θυμαμαι πολλα ποστ που τον θυσιαζαν για να βγουν 7 οι ξενοι αντι για 8.

1
1 Εικόνα
BillyPao

allstar
Reactions: 1333
Δημοσιεύσεις: 3402
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 28, 2020 5:08 pm
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 4

Τετ Οκτ 27, 2021 8:21 pm

Δυστυχώς δεν είδα το 2ο ημίχρονο (για γούρι). Όπως και να έχει τρομερή εμφάνιση και μεγάλη νίκη, ελπίζω να αλλάξει την ψυχολογία της ομάδας προς το καλύτερο. Όσο για τον Μέικον, με τέτοιες εμφανίσεις το πιθανότερο είναι να μας χαιρετίσει το καλοκαίρι (όχι πως δεν αξίζει ο παικταράς να παίξει σε τοπ ομάδα).

0
Tracy Mac

allstar
Reactions: 1033
Δημοσιεύσεις: 3218
Εγγραφή: Τρί Δεκ 31, 2019 12:28 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Οκτ 27, 2021 8:57 pm

JohnnyPao έγραψε:
Τετ Οκτ 27, 2021 8:06 pm
j-kidd13 έγραψε:
Τετ Οκτ 27, 2021 7:32 pm
Εξαιρετικη εμφάνιση και σε άμυνα και σε επίθεση, πρώτο παιχνίδι που με το καλημέρα είμαστε κυρίαρχοι στο παρκέ,και μάλιστα με αντίπαλο επιπέδου.
Περυ για μένα,από αύριο πρέπει να ψάξουμε άμεσα αντικαταστάτη,δεν μπορεί το παιδί, ψυχολογικα.
Πάντως, χρειαζόταν μια τέτοια εμφάνιση,να δώσει λίγο ψυχολογικό boost.

ΥΓ: Με τέτοια ματσαρα, τέτοια εμφάνιση,και τα ποστ για το ματς είναι μόνο 2 σελίδες....αν ήταν αντίθετα και χάναμε ,θα είχαμε ήδη 6 σελίδες ποστ αφορισμων, μηδενισμου,εγώ τα λεγα,ο Πριφτης δεν κάνει κλπ... :lol:
Ουτε εμενα μαρεσει ο Περι μεχρι στιγμης αλλα νομιζω δικαιούται λιγο χρονο ακομα. Στην αμυνα σημερα ηταν εξαιρετικος, γενικα ειναι καλος αμυντικα απτην αρχη της σεζον, επιθετικα ειναι πολυ αγχωμενος, δεν ειναι οντως τοσο κακος. Θελει 2-3 καλα ματς για να ξεκλειδωσει και βασικα θα θελε εναν Κρις Τζοουνς μπροστα του να τον ηρεμει κι οχι εναν ακομη σβουρα σαν τον Φερελ. Ενιγουει.. πολυ καλος αμυντικα σημερα και ο Εβανς που εχει φαει πολυ κραξιμο, πραγματικα καλος. Συνολικα καλοι ηταν κι ο Παπατζον με νταμπλ νταμπλ και 3 ταπες, ο Ρος με πολυ μεστο παιχνιδι και ο Νεντοβιτς που πολυ σιωπηλά εβαλε 17 ποντους με 2/2 διποντα, 3/3 τριποντα και 5/5 βολες χωρις κανενα λαθος (ωραιος).

Ολους αυτους βεβαια τους εκρυψε ο παιχταρας με τα 9/12 τριποντα που συμπεριφερόταν λες και ακομα παιζει εναντιον του ιωνικου (οπως πολυ σωστα εθεσε ενας φιλος πιο πανω). Ουτε τον Μεικον τον πιστευαν πολλοι , ακομη κι απτο φορουμ , θυμαμαι πολλα ποστ που τον θυσιαζαν για να βγουν 7 οι ξενοι αντι για 8.
συμφωνω για περι σε οσα λες και φυσικα δικαιωνομαστε γιατι φωναζαμε για ασσο το καλοκαιρι. δεν ειναι κακη μεταγραφη ο περι, ισα ισα για δευτερος ασσος δεν ειναι κακος.

για μεικον εκτος απο οτι καποιοι και ειδικα εγω, λεγαμε τα καλύτερα για αυτον, δεν νομιζω να ειπωθηκε εδω οτι ειναι κακη μεταγραφη. ολοι ειπαν οτι ειναι μια χαρα επιλογη και safe, για δευτερο δυαρι.

γενικα πιστευα πολυ τον μεικον και μετα οκαρο-περι. δεν ηθελα με τιποτα νεντο-φλοιντ ενω ξενερωσα με εβανς οταν τον πηραμε, οχι οτι δεν μπορει να βοηθησει αλλα γιατι δεν κολλαει σε μας.

τελικα αυτος που μας λειπει στον ασσο ειναι ενας ουολτερς που δεν τον ηθελε ο πριφτης, ενω στους ψηλους με εναν λεσορτ αντι του εβανς, θα ειμασταν αρκετα καλα.

αν κερδισουμε και βιλερμπαν η ομαδα παίρνει πιστωση χρονου ενω ανεβαινει και ψυχολογικα. βεβαια το ματσακι θα ειναι πολυ δυσκολο με τους γαλλους να ειναι σαφως ανωτερη ομαδα απο εφες.

0
nikkal

 a1greece
Reactions: 270
Δημοσιεύσεις: 728
Εγγραφή: Παρ Οκτ 23, 2020 8:45 am
Αγαπημένη θέση: C
Αγαπημένος παίκτης: Stojan Vrankovic
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Οκτ 27, 2021 9:09 pm

Καλησπέρα σε όλους.
Εξαιρετική εμφάνιση σήμερα. Το κυριότερο είναι πως υπήρξε διάρκεια στο καλό παιχνίδι μας.
Τι κρατάμε;
Την απίστευτη εμφάνιση του Μέικον στο 6ο παιχνίδι του στην διοργάνωση.
Την αμυντική προσπάθεια από Έβανς και Πέρυ.
Την μεστή εμφάνιση του Νέντοβιτς.
Τι μας προβληματίζει;
Η αδυναμία ελέγχου του ρυθμού από τον Πέρυ.
Οι μονίμως λανθασμένες επιθετικές επιλογές του Έβανς.
Η αδυναμία διαχείρισης του ρόλου του 2ου πενταριου από τον Φλόιντ.
Ο Φερέλ που συνεχίζει να δυαρίζει περισσότερο από όσο θέλουμε.

0
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Οκτ 27, 2021 9:54 pm

JohnnyPao έγραψε:
Τετ Οκτ 27, 2021 8:06 pm

Ουτε τον Μεικον τον πιστευαν πολλοι , ακομη κι απτο φορουμ , θυμαμαι πολλα ποστ που τον θυσιαζαν για να βγουν 7 οι ξενοι αντι για 8.
Εγώ, εγώ (σε φάση σηκώνω χέρι :P ) ήμουν ένας απ' αυτούς και θα το ξανάλεγα, αν με λίγα παιχνίδια στη χειρότερη Α1 όλων των εποχών-ε (από τότε που επιτράπηκαν ξένοι) στεκόμαστε σε έναν ωραίο σκόρερ που έχει ενδιαφέρον. Γιατί μου καθόταν περίεργο αυτό με τους 8 ξένους. Παρότι τότε επικρατούσε μια- περίπου- σιγουριά, ότι ο Σαντ Ρόος θα πάρει διαβατήριο. :)

Άλλωστε και τότε, έλεγα ότι μου είχε αρέσει ο Μέικον, (κάτι που ποτέ- παίρνω όρκο- δεν έχω πει για τον Φλόιντ που παίζει να είναι ο πιο άκαπνος σέντερ όλης της διοργάνωσης :P ) αλλά πέφτει πάνω στον Νέντοβιτς.
Νομίζω ότι πολύ λογικά τα έλεγα.

Ο Μέικον είναι φίλε μου η εξαίρεση που επιβεβαιώνει τον κανόνα. Κι αυτό αν συνεχίσει στον ίδιο ρυθμό που τού το εύχομαι γιατί το αξίζει το παιδί ενώ είναι και φατσούλα :dribble: ο άτιμος.
Ενώ κι ο Πρίφτης αξίζει να του βγει η ομάδα γιατί το παλεύει ωραία και το λέω σε κάθε αγώνα. Το μέταλλο που βγάζετε είναι δουλειά προπονητή. :wink:


Δεν είναι βραδιά για "σασταλεγάκιες¨ωστόσο. Να χαρείτε τον θρίαμβο και την τρομερή βραδιά του Μέικον που δείχνει ότι θα έχει μέλλον. Νωρίς είναι ακόμα, αλλά αυτό δείχνει.

Άβαταρ μέλους
j-kidd13

Honorary
Reactions: 882
Δημοσιεύσεις: 11152
Εγγραφή: Παρ Σεπ 07, 2007 11:50 am
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Jordan,Kidd,Kobe,T-mac
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Οκτ 28, 2021 6:11 am

shtarkws έγραψε:
Τετ Οκτ 27, 2021 7:37 pm
ΥΓ: Με τέτοια ματσαρα, τέτοια εμφάνιση,και τα ποστ για το ματς είναι μόνο 2 σελίδες....αν ήταν αντίθετα και χάναμε ,θα είχαμε ήδη 6 σελίδες ποστ αφορισμων, μηδενισμου,εγώ τα λεγα,ο Πριφτης δεν κάνει κλπ... :lol:
Θέλουμε 3 σελίδες δικές σου που να εξηγούν αναλυτικά πόσο καλή είναι ομάδα :P
Εσύ απόλαυσε τα ταξιδακια σου, και άσε τα σχόλια!Δεν είναι καλή η ομάδα πονηριδη μου!
Αλλο ηταν το νόημα του ποστ.

0
Απάντηση

Επιστροφή στο “Euroleague season 2021-2022”