Αναβολή αγώνων

Συντονιστής: Captains

Απάντηση
makismakoulis

 
Reactions: 4
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Δευ Φεβ 03, 2020 7:12 am
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Νοέμ 17, 2020 10:54 am

Και λογικό ήταν να γίνουν αναβολές στους αγώνες και απ'ότι φαίνεται δεν νομίζω να ξαναγίνουν.Αν όμως ξαναγίνουν πως θα γίνουν?πρώτον θα αφήσουν μετά από τόσο καιρό σε απραγια τους παίκτες να κάνουν προπονήσεις?διότι μετά από τόσο καιρό αν ξεκινήσουν απότομα ο κίνδυνος τραυματισμού είναι μεγάλος!και τότε θα πρέπει να αποδοθούν ευθύνες σε περίπτωση που γίνει κάποιος.δευτερον αν γίνουν πχ ακόμη πχ 5,6αγωνες θα έχουμε τα περσινά ευτράπελα (για εμένα)και να λένε δεν πέφτει κανείς αλλά ανεβαίνουν οι2,3 στην βαθμολογία? τρίτον αν ξεκινήσουν και σταματήσουν πάλι ? μήπως θα ήταν καλό αν ξεκινήσουν κάποια στιγμή να πουν πχ σε όλες τι ομάδες ότι αν γίνουν το 30-40%των αγώνων θα πέσουν όσοι είναι στις τελευταίες και θα ανέβουν οσες είναι πρώτες.Ξερω και αυτό δεν είναι σωστό διότι κάποιες τώρα μπορεί να μην ξαναβρούν την φόρμα τους αλλά είναι μια σκέψη και αυτή καταθέτω.Ισως πρέπει να σκεφτούν το τι θα πρέπει να κάνουν διότι μιλάμε για ερασιτέχνες ,για τον ερασιτεχνικό αθλητισμο...Δύσκολη εξίσωση.... Καθίστε οι αρμόδιοι και καταθέσετε προτάσεις στα σωματεία και αν συμφωνεί το 80% αυτό κάνετε...λέω εγώ ...

0
Απάντηση

Επιστροφή στο “Γενικά θέματα Eυρωπαϊκού Μπάσκετ”