Εθνική Εφήβων (U18)

Συντονιστής: Captains

Punksnotdead

 sophomore
Reactions: 31
Δημοσιεύσεις: 74
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 31, 2021 4:58 pm
Προειδοποιήσεις: 1

Τετ Αύγ 04, 2021 11:51 am

Gkos έγραψε:
Τρί Αύγ 03, 2021 11:49 pm
Punksnotdead έγραψε:
Τρί Αύγ 03, 2021 4:54 pm

Οικονομίδης, Γιαννόπουλος, Ρουμογλου, Δήμου, Φύτρος είναι αργοί και σουτέρ.
Άμα ο Φύτρος ειναι σουτέρ ,εγώ είμαι ο Κάρι.Ηρεμα :shot:

Punksnotdead έγραψε:
Τρί Αύγ 03, 2021 4:54 pm
Ακόμα και οι Οικονομοπουλος, Ευσταθιάδης που δεν έπαιξαν- δεν ξέρω γιατί- είναι πιο πολύ του σετ κι αυτοί και καλοί σουτέρ, παρά παίχτες για τρεχάλα.
Γραφειοκρατικά ζητηματα ,λογικά σήμερα θα παίξουν.
Δεν ξέρω καν τι είναι ο Φύτρος. Στο Περιστέρι κι αυτός και ο Σταυρακόπουλος είναι στο τρίποντο συνέχεια και σουτάρουν. Ξέρω γω, τι να τον πω; Δεν θα έπρεπε καν να είναι στην δωδεκάδα. Μπορώ να αναφέρω τουλάχιστον μία δεκάδα καλύτερους. Αλλά τι φταίει το παιδί;

0
Punksnotdead

 sophomore
Reactions: 31
Δημοσιεύσεις: 74
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 31, 2021 4:58 pm
Προειδοποιήσεις: 1

Τετ Αύγ 04, 2021 12:12 pm

Spectator έγραψε:
Τρί Αύγ 03, 2021 6:10 pm
Από τη στιγμή που διάλεξε (γιατί περί επιλογής πρόκειται ) να κατεβάσει μια ομάδα με ύψη Εθνικής Φιλιππίνων είσαι υποχρεωμένος να παίξεις με αντίστοιχο τρόπο . Όπως είπε και ο mpek το παίζω γρήγορα δεν έχει (μόνο) σχέση με τα πόδια σου αλλά κυρίως με τις επιλογές σου . Εδώ κλέβανε τη μπάλα στο κέντρο , ήταν 3 με 1 στον αιφνιδιασμό και αυτός ούρλιαζε ΗΗΡΕΕΕΜΑΑΑα ΗΡΡΕΕΜΑΑ :obey:

Αμα έχεις παίχτες αργοποδαρους που δεν μπορούν να παίξουν 1 vs 1 δεν θέλεις να παίξεις επίθεση στα 30 δευτερόλεπτα ( εκεί έχει μείνει ) γιατί από τη στιγμή που διάλεξες να πας χωρίς ψηλό θα βλέπεις αυτό που είδαμε σήμερα :παίκτες να ξεφορτώνονται τη μπάλα ο ένας στον άλλο σαν καυτή πατάτα για ένα σκοτωμένο σουτ στο τέλος. :banghead:

Γρήγορο παιχνίδι σημαίνει γρήγορη πάσα και άμεση εκτέλεση ( έτσι βγάζεις αιφνιδιασμό όχι να νομίζεις ότι είσαι ο Bolt και να κανείς coast to coast , όπως νομίζει ο Καράμπελας με τον Νικολαιδη) . Αυτό θέλει πάνω από όλα ομαδική δουλειά και να το ξέρει να το παίξει ο προπονητής όχι (μόνο) γρήγοροποδαρους. Γρήγορο παιχνιδι είδαμε με την Εθνική του Λημνιατη ακόμα και όταν δεν ήταν ο Καλαιτζακης μέσα.

Αλλά όταν έχεις μάθει τόσα χρόνια να το παίζεις Ομπράντοβιτς και ξαφνικά σου λένε ότι έχουμε τώρα καινούργιο φιρμάνι που μας το έμαθε ο θείος από την Αμερική γίνονται σαλάτα όλα στο κεφάλι σου και αντί για up tempo βλέπεις τουρλουμπούκι στο γήπεδο γιατί ποτέ σου δεν έμαθες να προπονείς έτσι ( στο Βόλο γίνανε και αλλά ωραία με αποκορύφωμα τη συμμετοχή του Ρογκα τελευταία στιγμή καπάκι μετά το U19) :hammer:

Τώρα όσον αφορά τις επιλογές της δωδεκάδας δόξα το Ίντερνετ είδαμε όσοι θέλαμε τους τελικούς της ΕΣΚΑ και πάνω από όλα της ΕΚΑΣΘ (ωραία η ΔΕΚΑ ?) .

Τελοσπαντων ,είχα υποσχεθεί στον εαυτό μου ότι δεν θα ασχολιόμουν με το τοπικ για αυτή την χρόνια γιατί είμαι και κάποιας ηλικίας και δεν κάνει να συγχύζομαι . Όπως είπε και ο GKos οι επιλογές ήταν γελοίες , προφανώς οι διοικούντες δεν παίρνουν τη διοργάνωση στα σοβαρά άρα γιατί να την παίρνω εγώ σαν θεατής ?
Παραμένω spectator :imnewhere:
Παρ όλο που μάλλον δεν φάνηκε, συμφωνώ με ότι λες. Για εμένα το βασικό πρόβλημα είναι η επιλογή των παικτών. Τόσα χρόνια δεν έχω καταλάβει ακόμα τα κριτήρια. Για τον προπονητή δεν έχω να πω καλή κουβέντα. Ακόμα και αν ήθελε να παίξει σετ παιχνίδι, δεν πιστεύω πως έχει τους κατάλληλους παίχτες. Με Οικονομόπουλο και Ευσταθιάδη θα γίνει καλύτερη η ομάδα, αλλά πραγματικά η επιλογή των ψηλών με εξέπληξε. Επιθέσεις μεγάλες με τρείς ψηλούς που δεν μπορούν να απειλήσουν με κανέναν τρόπο είτε πλάτη είτε πρόσωπο καταλήγουν σε τρίποντα προσευχή στα 24. Αλλά επιμένω με τους πλάγιους που έχει η ομάδα ακόμα και τρείς με έναν δεν είμαι σίγουρος πως μπορούν να πάνε στο καλάθι. Πιο ασφαλές είναι να σουτάρουν τρίποντα παρά να τελειώσουν στο ζωγραφιστό. Συμπέρασμα, παράξενη σύνθεση δωδεκάδας που ούτε γρήγορα μπορεί να παίξει, αλλά ούτε να διαβάσει μπορεί. Είχαμε το παράδοξο οι Εσθονοί χθες να παίζουν περισσότερο "ελληνικό" μπάσκετ από την Ελλάδα. Και μάλλον για αυτό έχασαν στο τέλος. :D

0
Punksnotdead

 sophomore
Reactions: 31
Δημοσιεύσεις: 74
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 31, 2021 4:58 pm
Προειδοποιήσεις: 1

Τετ Αύγ 04, 2021 1:00 pm

Proodevtikos έγραψε:
Τρί Αύγ 03, 2021 6:22 pm
O Μαντζούκας γιατί δεν έπαιξε;
Προφανώς δεν ήθελε. Δεν πιστεύω πως δεν ήταν αρκετά καλός. Όχι ότι μάθαμε ή θα μάθουμε ποτέ. Πάντως στις αρχικές κλήσεις ήταν κι αυτός αλλά και ο Πετανίδης που επίσης είναι μια παρουσία που θα ανέβαζε επίπεδο στην ομάδα. Ίσως και να ήταν τραυματίες ή να έπαιξε ζήτημα covid, ποιός ξέρει;

0
Gkos

 champion
Reactions: 403
Δημοσιεύσεις: 8788
Εγγραφή: Τετ Ιαν 29, 2014 1:27 am
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Αύγ 04, 2021 1:03 pm

Spectator έγραψε:
Τρί Αύγ 03, 2021 6:10 pm


Όπως είπε και ο GKos οι επιλογές ήταν γελοίες , προφανώς οι διοικούντες δεν παίρνουν τη διοργάνωση στα σοβαρά άρα γιατί να την παίρνω εγώ σαν θεατής ?
Παραμένω spectator :imnewhere:

Ρε παιδιά ποτε το ειπα αυτο?😂
Σε ιδιωτικες συζητησεις το ειπα ναι αλλα εδω την νυχτα εγραψα 1η φορα.
Γερασα τοσο που ξεχναω?

0
Punksnotdead

 sophomore
Reactions: 31
Δημοσιεύσεις: 74
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 31, 2021 4:58 pm
Προειδοποιήσεις: 1

Τετ Αύγ 04, 2021 1:06 pm

Gkos έγραψε:
Τετ Αύγ 04, 2021 1:03 pm
Spectator έγραψε:
Τρί Αύγ 03, 2021 6:10 pm


Όπως είπε και ο GKos οι επιλογές ήταν γελοίες , προφανώς οι διοικούντες δεν παίρνουν τη διοργάνωση στα σοβαρά άρα γιατί να την παίρνω εγώ σαν θεατής ?
Παραμένω spectator :imnewhere:

Ρε παιδιά ποτε το ειπα αυτο?😂
Σε ιδιωτικες συζητησεις το ειπα ναι αλλα εδω την νυχτα εγραψα 1η φορα.
Γερασα τοσο που ξεχναω?
Υπήρξε ένα ύποπτο σχόλιο μετά τον αποκλεισμό του Παναθηναϊκού απ' τον Δούκα. :roofl:

1
1 Εικόνα
Gkos

 champion
Reactions: 403
Δημοσιεύσεις: 8788
Εγγραφή: Τετ Ιαν 29, 2014 1:27 am
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Αύγ 04, 2021 1:08 pm

Punksnotdead έγραψε:
Τετ Αύγ 04, 2021 11:51 am

Δεν ξέρω καν τι είναι ο Φύτρος. Στο Περιστέρι κι αυτός και ο Σταυρακόπουλος είναι στο τρίποντο συνέχεια και σουτάρουν. Ξέρω γω, τι να τον πω; Δεν θα έπρεπε καν να είναι στην δωδεκάδα. Μπορώ να αναφέρω τουλάχιστον μία δεκάδα καλύτερους. Αλλά τι φταίει το παιδί;
Α εγω δεν είπα οτι δεν αξιζε 12αδα αν και συμφωνω με οτι γραφεις...
Στον ορο σουτερ διαφωνησα!

Φετος ειδα ελαχιστα τους αγωνες ,αλλα περσι παιδικο τον παιζανε αντερ στα 3 μετρα και δεν εβαζε τριποντο με τιποτα.
Να βελτιωσε τοοοοσο το σουτ του?
Και επειδη θα νομιζει κανεις οτι παει για hate η φαση ,ουτε καν ,εχει ωραιο κορμακι και μπορει να παιξει σε καλο επιπεδο.
Αλλα σουτερ ?

0
Gkos

 champion
Reactions: 403
Δημοσιεύσεις: 8788
Εγγραφή: Τετ Ιαν 29, 2014 1:27 am
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Αύγ 04, 2021 1:13 pm

Punksnotdead έγραψε:
Τετ Αύγ 04, 2021 1:06 pm
Gkos έγραψε:
Τετ Αύγ 04, 2021 1:03 pm



Ρε παιδιά ποτε το ειπα αυτο?😂
Σε ιδιωτικες συζητησεις το ειπα ναι αλλα εδω την νυχτα εγραψα 1η φορα.
Γερασα τοσο που ξεχναω?
Υπήρξε ένα ύποπτο σχόλιο μετά τον αποκλεισμό του Παναθηναϊκού απ' τον Δούκα. :roofl:
Α ναι.
Καλα τοτε δεν ειχαμε 12αδα ημασταν στους 20τοσους ρε φιλε ,αλλα δεν ειχε παρει ουτε εναν απο Δουκα ξερω γω και ειχε παρει τον μισο ΠΑΟ ξερω γω.
Αυτο ηταν το σχολιο ,σαφεστατο ηταν.
Τωρα για την 12αδα , αν αρνηθηκαν καμια 20ρια αλλοι να πανε Τελ Αβιβ,μια χαρα ειναι.

0
Punksnotdead

 sophomore
Reactions: 31
Δημοσιεύσεις: 74
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 31, 2021 4:58 pm
Προειδοποιήσεις: 1

Τετ Αύγ 04, 2021 1:20 pm

Gkos έγραψε:
Τετ Αύγ 04, 2021 1:13 pm
Punksnotdead έγραψε:
Τετ Αύγ 04, 2021 1:06 pm

Υπήρξε ένα ύποπτο σχόλιο μετά τον αποκλεισμό του Παναθηναϊκού απ' τον Δούκα. :roofl:
Α ναι.
Καλα τοτε δεν ειχαμε 12αδα ημασταν στους 20τοσους ρε φιλε ,αλλα δεν ειχε παρει ουτε εναν απο Δουκα ξερω γω και ειχε παρει τον μισο ΠΑΟ ξερω γω.
Αυτο ηταν το σχολιο ,σαφεστατο ηταν.
Τωρα για την 12αδα , αν αρνηθηκαν καμια 20ρια αλλοι να πανε Τελ Αβιβ,μια χαρα ειναι.
Αντιλαβού, απλά επισήμανα την αναφορά.😁😂

0
Punksnotdead

 sophomore
Reactions: 31
Δημοσιεύσεις: 74
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 31, 2021 4:58 pm
Προειδοποιήσεις: 1

Τετ Αύγ 04, 2021 1:30 pm

Gkos έγραψε:
Τετ Αύγ 04, 2021 1:08 pm
Punksnotdead έγραψε:
Τετ Αύγ 04, 2021 11:51 am

Δεν ξέρω καν τι είναι ο Φύτρος. Στο Περιστέρι κι αυτός και ο Σταυρακόπουλος είναι στο τρίποντο συνέχεια και σουτάρουν. Ξέρω γω, τι να τον πω; Δεν θα έπρεπε καν να είναι στην δωδεκάδα. Μπορώ να αναφέρω τουλάχιστον μία δεκάδα καλύτερους. Αλλά τι φταίει το παιδί;
Α εγω δεν είπα οτι δεν αξιζε 12αδα αν και συμφωνω με οτι γραφεις...
Στον ορο σουτερ διαφωνησα!

Φετος ειδα ελαχιστα τους αγωνες ,αλλα περσι παιδικο τον παιζανε αντερ στα 3 μετρα και δεν εβαζε τριποντο με τιποτα.
Να βελτιωσε τοοοοσο το σουτ του?
Και επειδη θα νομιζει κανεις οτι παει για hate η φαση ,ουτε καν ,εχει ωραιο κορμακι και μπορει να παιξει σε καλο επιπεδο.
Αλλα σουτερ ?
Καμία μομφή και για μένα για το παιδί. Είναι μακρύς, έχει σποτ σουτ, δεν είναι και άσουτος. Απλά ειδικά για 2004 θα προτιμούσα κάνα Ταχυριδη πχ που παίζει και 4, ή Πλωτά για πλάγιο που είναι γρήγορο παιδί, αυτό που λένε αθλητικός και 1 Vs 1 η ακόμα και Χαβαλέ της ΧΑΝΘ ή Τσόπελα πρώην Απόλλωνα που έχουν και πλέι μεικινγκ. Αλλά οι 3 από τους 4 δεν ήταν καν στην 20αδα που λες. Η Παναθα είχε έξη αν θυμάμαι και οι τρείς είναι και 12αδα. :oops:

0
Gkos

 champion
Reactions: 403
Δημοσιεύσεις: 8788
Εγγραφή: Τετ Ιαν 29, 2014 1:27 am
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Αύγ 04, 2021 2:10 pm

Mακάρι όλα τα παιδιά να'ναι υγιή και παίξουν όπου μπορουν καλυτερα.
Επιστρεφω στην σπηλιά μου ,cheers ! :banana:

0
mpek

 
Reactions: 3
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Τρί Αύγ 03, 2021 2:42 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Αύγ 05, 2021 6:48 pm

Όπως σε όλα τα πράγματα σε αυτή τη ζωή πρέπει κανείς να έχει σχέδιο + πρώτα από όλα να ξέρει τι θέλει : Θέλει να νικήσει ή να αναδείξει παίκτες για το μέλλον? Για εμένα σαφέστατα το 2ο αλλά μπορώ να ζήσω + με το πρώτο, αρκεί να ξέρουμε τι επιδιώκουμε. Δεύτερο, τι μπάσκετ παίζουμε ? Κοιτάς τους Αμερικανούς και καταλαβαίνεις. Μην ακούω θεωρίες ότι τα ελληνόπουλα δεν έχουν αθλητικοτητα, εκεί έξω υπάρχει ο,τι θέλεις, πήγαινε και διάλεξε. "Γρήγορο μπάσκετ" είναι επιλογή + καμμία σχέση δεν έχει με την ταχύτητα στα σπριντ: Πρέπει να θέλω να φεύγει η μπάλα μπροστά, ξέχνα το "ηρεμαααα" . Προϋπόθεση όλων όμως είναι εκείνα τα "βασικά" , τα fundamentals που λένε + ξαναλένε εκείνοι οι άσχετοι Αμερικάνοι. Αν ξέρετε προπονητές ακαδημιών που κατέχουν τα fundamentals και τα μαθαίνουν στα παιδιά, πείτε μου και εμένα σας παρακαλώ :dribble:

2
2 Εικόνα
Punksnotdead

 sophomore
Reactions: 31
Δημοσιεύσεις: 74
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 31, 2021 4:58 pm
Προειδοποιήσεις: 1

Πέμ Αύγ 05, 2021 9:30 pm

mpek έγραψε:
Πέμ Αύγ 05, 2021 6:48 pm
Όπως σε όλα τα πράγματα σε αυτή τη ζωή πρέπει κανείς να έχει σχέδιο + πρώτα από όλα να ξέρει τι θέλει : Θέλει να νικήσει ή να αναδείξει παίκτες για το μέλλον? Για εμένα σαφέστατα το 2ο αλλά μπορώ να ζήσω + με το πρώτο, αρκεί να ξέρουμε τι επιδιώκουμε. Δεύτερο, τι μπάσκετ παίζουμε ? Κοιτάς τους Αμερικανούς και καταλαβαίνεις. Μην ακούω θεωρίες ότι τα ελληνόπουλα δεν έχουν αθλητικοτητα, εκεί έξω υπάρχει ο,τι θέλεις, πήγαινε και διάλεξε. "Γρήγορο μπάσκετ" είναι επιλογή + καμμία σχέση δεν έχει με την ταχύτητα στα σπριντ: Πρέπει να θέλω να φεύγει η μπάλα μπροστά, ξέχνα το "ηρεμαααα" . Προϋπόθεση όλων όμως είναι εκείνα τα "βασικά" , τα fundamentals που λένε + ξαναλένε εκείνοι οι άσχετοι Αμερικάνοι. Αν ξέρετε προπονητές ακαδημιών που κατέχουν τα fundamentals και τα μαθαίνουν στα παιδιά, πείτε μου και εμένα σας παρακαλώ :dribble:
Πραγματικά φοβάμαι να απαντήσω για να μη φανεί πως υποστηρίζω το καθεστώς της ΕΟΚ.
Θα μπορούσα να αναφέρω τουλάχιστον δύο ακαδημίες, μια σε Αθήνα και μια σε Θεσσαλονίκη που μαθαίνουν ικανοποιητικά τα fundamentals στους αθλητές τους. Δεν είναι θέμα προπονητών, θα μπορούσα να αναφέρω περισσότερους από δύο, αλλά θέμα ακαδημιών. Αλλά να αναφέρω επίσης πως με 3-4 μονόωρες προπονήσεις την βδομάδα, γιατί δεν έχεις γήπεδο ας πούμε για παραπανω , fundamentals δεν μαθαίνει κανείς.
Και όχι δεν χρειάζονται γρήγορα πόδια για να παίξεις γρήγορα. Οι φανταμενταλ προπονητές , ασχέτως εθνικότητας, λένε πως με την πάσα η μπάλα πάει πιο γρήγορα απ' το να τρέχεις μαζί της και το μυαλό πάει πιο γρήγορα απ' τα πόδια.
Και τρίτο και η νίκη μπορεί να είναι κομμάτι της εξέλιξης όσο και η ήττα, αλλά κανείς δεν παίζει για να χάσει.
Εδώ και καιρό οι εθνικές ομάδες στις μικρές ηλικίες έχουν εγκλωβιστεί
Α στο μέγεθος που αλλάζει όμως έντονα στις ηλικίες 12 με 16 και μπορείς να δεις γκαρντ να γίνονται σέντερ και σέντερ γκαρντ και κανεις να μην μπορεί να παίξει την νέα θέση.
Β στις εξυπηρετήσεις σε φίλους και ομάδες και
Γ στην αέναη ( μόδα δεκαετίας τουλάχιστον) αναζήτηση της αθλητικότητας.

Προσωπικά είμαι φαν των φανταμενταλ και του μπασκετικού IQ. Κατανόηση του παιχνιδιού, ομαδικότητα, σεμνότητα και συνεχή δουλειά είναι πάραμετροι αυτού. Μετά απ' αυτά πάνε και το ύψος και η αθλητικότητα εννοείτε με την σημασία που τους αναλογούν.
Βέβαια σε όλους τους κανόνες υπάρχουν και εξαιρέσεις.
Συνολικά αυτό που λέμε εθνική σχολή, αν υπάρχει, δεν δημιουργείτε σε ένα ή δύο χρονια και ίσως είναι περιττό να πω πόσο δύσκολο είναι να γίνει αυτό σε μια χώρα με τις τρέχουσες νοοτροπίες.
:bblove:

1
1 Εικόνα
Punksnotdead

 sophomore
Reactions: 31
Δημοσιεύσεις: 74
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 31, 2021 4:58 pm
Προειδοποιήσεις: 1

Σάβ Αύγ 07, 2021 1:01 pm

Το σιγανό ποταμάκι Οικονομόπουλος, που σπανίως ακούμε το όνομα του σε σχέση με Νικολαϊδη, Καράμπελα , Μπαζίνα και τους υπόλοιπους 2001- 2003 πλέι μεικερς, είναι ότι πιο ώριμο έχω δει τα τελευταία χρόνια στην θέση. Και το είχε δείξει και στο προηγούμενο τουρνουά της φουρνιάς του. Περιμένω και στα δύο δύσκολα παιχνίδια με Γαλλία και Ισραήλ για μια πιο αξιόπιστη εικόνα. Βέβαια το θέμα είναι πως δεν παίζει ΠΜ ούτε καν στην ομάδα του, που ήταν πέρσυ πίσω από Κολοβερο, Νικολαϊδη, αλλά και φέτος που πιο πολύ παίζει στο 2 λόγο ρόστερ. Θα τον δούμε και στο Πανελλήνιο εφήβων που πιστεύω πως ο Ολυμπιακός λόγο Μοουζα, Οικονομόπουλου και Τσολάκη θα είναι φαβορί απέναντι στο Περιστέρι του Τόλα.

0
Punksnotdead

 sophomore
Reactions: 31
Δημοσιεύσεις: 74
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 31, 2021 4:58 pm
Προειδοποιήσεις: 1

Σάβ Αύγ 07, 2021 8:19 pm

Πω ρε φίλε, τι χεράς αυτός ο Zipper!
Τουρνουά με 5.8 στα 11 τρίποντα μέχρι σήμερα μέσο όρο.
Τι κάνουν στο Ισραήλ και βγάζουν κάθε φορά από έναν παράξενο; Μια ο Μπλατ, μια ο Ζούσμαν, Μια ο Αβντιγια, τώρα ο Ζιππερ. Πάντα κοντοί, πάντα ξύλο και αλανιάρικο μπάσκετ, πάντα μια ταλεντάρα.
Συνεχίζω να στηρίζω Οικονομόπουλο, γουστάρω Ζουγρη αν και 2004 και θέλει δουλειά σε αμυντικό ροτεισον και επίθεση . Αυτή η ομάδα με Μαντζούκα, Τόλα, Πετανίδη, και ίσως με άλλο προπονητή θα ήταν μια φιλόδοξη ομάδα.

0
Punksnotdead

 sophomore
Reactions: 31
Δημοσιεύσεις: 74
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 31, 2021 4:58 pm
Προειδοποιήσεις: 1

Κυρ Αύγ 08, 2021 4:19 pm

Τελευταίο παιχνίδι, και ειδικά τελευταία περίοδο απογοητευτική. Κάποιοι παίχτες πήραν συνολικό περισσότερο χρόνο απ' αυτόν που κέρδισαν στο γήπεδο και μιλάω για όλο το τουρνουά.

0
Απάντηση

Επιστροφή στο “Εθνικές Ομάδες Κλιμακίων ΕΟΚ”