Καλωσόρισμα νέων μελών

Συντονιστής: Captains

Άβαταρ μέλους
benchwarmer

Captain
Reactions: 1435
Δημοσιεύσεις: 8148
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 23, 2007 5:50 pm
Αγαπημένη θέση: Bench
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Ιουν 13, 2020 5:48 pm

Για όσους δεν θέλετε να μπείτε κατευθειάν με κάποιο μπασκετικό post, αυτό είναι το topic για να το κάνετε :D

:welcome:

Και πολύ βασικό γιατί ακόμα το συναντάμε, αν είστε παλιό μέλος και επειδή ξεχάσατε κωδικούς mail κλπ κάνατε εγγραφή από την αρχή, μην διστάσετε να μας στείλετε ένα pm, κάτι μπορεί να γίνει :)

0
Άβαταρ μέλους
FotisV19

 
Reactions: 10
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 22, 2020 3:37 pm
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Kobe Bryant
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Νοέμ 22, 2020 4:44 pm

Καλησπέρα μάγκες, με λενε Φώτη και υποστηρίζω Lakers και Ολυμπιακό και αγαπημένος παίκτης είναι o Kobe
Αμα παρατηρήσετε οτι έχω κοινή IP με τον nikolas12 είναι επειδή είναι ο μεγάλος μου αδερφός
:imnewhere:

5
3 Εικόνα 2 Εικόνα
vforvendetta85
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Νοέμ 22, 2020 4:57 pm

Καλώς ήρθες! :welcome:

Άβαταρ μέλους
ssoulliss

 champion
Reactions: 3197
Δημοσιεύσεις: 6017
Εγγραφή: Τρί Απρ 19, 2011 7:38 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Φάνης Χριστοδούλου
Αγαπημένη ομάδα: Detroit-Pistons
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Νοέμ 22, 2020 5:27 pm

FotisV19 έγραψε:
Κυρ Νοέμ 22, 2020 4:44 pm
Καλησπέρα μάγκες, με λενε Φώτη και υποστηρίζω Lakers και Ολυμπιακό και αγαπημένος παίκτης είναι o Kobe
Αμα παρατηρήσετε οτι έχω κοινή IP με τον nikolas12 είναι επειδή είναι ο μεγάλος μου αδερφός
:imnewhere:
Σε περιμένουμε για :boxing: στα θέματα των "λατρεμένων" Lakers και όχι μόνο :banana: :dribble:

:welcome:

0
Άβαταρ μέλους
SteveNashidis

Captain
Reactions: 2327
Δημοσιεύσεις: 6938
Εγγραφή: Δευ Σεπ 20, 2010 11:36 pm
Τοποθεσία: Arizona
Αγαπημένη θέση: PG
Twitter: https://twitter.com/Nashidis
Αγαπημένος παίκτης: Steve Nash, Devin Booker
Αγαπημένη ομάδα: Phoenix-Suns
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Νοέμ 22, 2020 6:13 pm

FotisV19 έγραψε:
Κυρ Νοέμ 22, 2020 4:44 pm
Καλησπέρα μάγκες, με λενε Φώτη και υποστηρίζω Lakers και Ολυμπιακό και αγαπημένος παίκτης είναι o Kobe
Αμα παρατηρήσετε οτι έχω κοινή IP με τον nikolas12 είναι επειδή είναι ο μεγάλος μου αδερφός
:imnewhere:
Εχουμε καποιες βασικές ερωτήσεις να απαντήσεις :Ρ

-Ποιος είναι καλύτερος στο 2κ;
-Ποιος ειναι καλύτερος στο μονό;

Καλως ήρθες! :welcome:

5
5 Εικόνα
🏀Steve Nash. 2× NBA ΜVP (2005, 2006)🏀SSOL- Seven Second or Less Len
Εικόνα Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3923
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Νοέμ 23, 2020 7:12 am

FotisV19 έγραψε:
Κυρ Νοέμ 22, 2020 4:44 pm
Καλησπέρα μάγκες, με λενε Φώτη και υποστηρίζω Lakers και Ολυμπιακό και αγαπημένος παίκτης είναι o Kobe
Αμα παρατηρήσετε οτι έχω κοινή IP με τον nikolas12 είναι επειδή είναι ο μεγάλος μου αδερφός
:imnewhere:
Μην υποκυπτεις στο bullying του Μεγάλου Αδελφού, γινε σπιρουνι. Έχουμε τα νομικά μέσα να σε προστατεύσουμε.

4
3 Εικόνα 1 Εικόνα
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
Άβαταρ μέλους
FotisV19

 
Reactions: 10
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 22, 2020 3:37 pm
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Kobe Bryant
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Νοέμ 28, 2020 10:24 pm

SteveNashidis έγραψε:
Κυρ Νοέμ 22, 2020 6:13 pm
FotisV19 έγραψε:
Κυρ Νοέμ 22, 2020 4:44 pm
Καλησπέρα μάγκες, με λενε Φώτη και υποστηρίζω Lakers και Ολυμπιακό και αγαπημένος παίκτης είναι o Kobe
Αμα παρατηρήσετε οτι έχω κοινή IP με τον nikolas12 είναι επειδή είναι ο μεγάλος μου αδερφός
:imnewhere:
Εχουμε καποιες βασικές ερωτήσεις να απαντήσεις :Ρ

-Ποιος είναι καλύτερος στο 2κ;
-Ποιος ειναι καλύτερος στο μονό;

Καλως ήρθες! :welcome:
Λοιπον
-Στο 2κ τον παταω κατω με ευκολια
-Στο μονο θα ελεγα ειναι 50/50 :D

5
2 Εικόνα 3 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
SteveNashidis

Captain
Reactions: 2327
Δημοσιεύσεις: 6938
Εγγραφή: Δευ Σεπ 20, 2010 11:36 pm
Τοποθεσία: Arizona
Αγαπημένη θέση: PG
Twitter: https://twitter.com/Nashidis
Αγαπημένος παίκτης: Steve Nash, Devin Booker
Αγαπημένη ομάδα: Phoenix-Suns
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Μάιος 15, 2021 11:04 am

Καλωσορίζουμε το μέλος Nikos_ble . Ένα παιδί που αγαπάει το μπάσκετ και θα εμπλουτίσει το φόρουμ με κείμενα από πολλά πρωταθλήματα της Ευρώπη και όχι μόνο, από Euroleague και ΝΒΑ μέχρι A' Πορτογαλίας και Σουηδίας. Του ευχόμαστε καλά ποσταρίσματα :)



2
2 Εικόνα
🏀Steve Nash. 2× NBA ΜVP (2005, 2006)🏀SSOL- Seven Second or Less Len
Εικόνα Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
forest79

 junior
Reactions: 50
Δημοσιεύσεις: 149
Εγγραφή: Δευ Αύγ 04, 2008 9:06 pm
Τοποθεσία: Athens
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Michael Jordan
Αγαπημένη ομάδα: Chicago-Bulls
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Σεπ 08, 2021 11:58 pm

Υπογραφω σαν forest79 το ονομα μου ειναι Δημητρης.
Γεννηθηκα και μεγαλωσα στα Ανω Ιλισια, η πρωτη μου επαφη με το μπασκετ ηταν το επος του '87 μπορει να ημουν μονο 8 ετων τοτε ,αλλα ακομα θυμαμαι με καθε λεπτομερεια και τους αγωνες αλλα κυριως τον ενθουσιασμο που ειχα μετα ,ημουν σε εκσταση!
Την επομενη χρονια ξεκινησα στις υποδομες του Ηλυσιακου ,με απιστευτο ενθουσιασμο...εχω να θυμαμαι οτι καποτε ημουν ΠΙΟ ψηλος απο τον Αντωνη Φωτση (κατα δυο ετη μικροτερος μου) και καταφερα να τον κερδισω σε ενα μονο!!! στη μικρη μπασκετα στη πισω πλευρα του γηπεδου.
Τη δευτερη χρονια μου στα τσικο του Ηλυσιακου τα πραγματα δεν πηγαν οπως φανταζομουν , αρκουσε μια δυνατη φωνη απο τον τοτε προπονητη μου ωστε να με κανει να σταματησω το μπασκετ...βεβαια σταματησε και η σωματικη μου προωρη αναπτυξη οποτε δεν ειχα και μελλον στο μπασκετ αγωνιστικα!
Το μπασκετ δεν εφυγε απο τη ζωη μου ,απλα εξελιγθηκε σε μια παθολγικη αγαπη ! Συνεχιζαμε να πηγαινουμε σχεδον καθημερινα για το μπασκετακι της γειτονιας.
Ενω δεν υπηρχε περιπτωση τοτε στο μαθημα της γυμναστικης να μην παιξουμε μπασκετ (Στα Α.Ιλισια ειχαμε κερδισει κατα κρατος το ποδοαφαιρακι)
Απο το 1988-89 (9-10ετων) περιμενα με αγωνια να παρω το περιοδικο Τριποντο, και να το διαβαζω με τις ωρες αγαπημενα μου τευχη ηταν παντα στην αρχη της σεζον με τα ροστερ των ομαδων και στο τελος της σεζον με τα συνολικα στατιστικα.
Απο τοτε ειχα το μικροβιο της στατιστικης και παντα μου αρεσε να εχω ενα τετραδιο και να τα ξαναγραφω!(Δεν ξερω το γιατι αλλα με αυτο την εβρισκα 😀)
ΥΓ.Οταν ημουν στο χωριο (ορεινη Ναυπακτια) για κανενα μηνα ξεχασμενος με τη γιαγια ,εκει που δεν υπηρχε προσβαση σε περιπτερα ,οταν μιλουσα με τον πατερα μου παντα θυμαμαι να του υπενθυμιζω να ΜΗ ξεχασει να μου παρει το περιοδικο (ευτυχως ποτε δεν το ξεχασε)
Απο τα 12/13 μου ηξερα ολα τα ροστερ των ομαδων απο την Α1 εως και τη Β εθνικη!!! Σε μια εποχη που η "πληροφορια" δεν εχει καμια σχεση με την εποχη μας!!!
Τη δεκαετια του '90 δεν εχανα φυσικα κανενα αγωνα του αγαπημενου μου Ηλυσιακου , μεγαλωσα με τους Βερτζαγια,Καλφοπουλο,Ταμπακη,Πετροπουλο,Πανταζοπουλο κ.α απιστευτη ομαδα και εποχες!
Ο Σπυρος ηταν ο σκορερ της ομαδας απιστευτη επαφη με το καλαθι αλλα πολλες φορες και καταχρηση των σουτ, ο Καλφοπουλος ηταν ο πρωτος αγαπημενος μου παικτης νομιζω αδικηθηκε απο τη πορεια που ειχε ,αξιζε σιγουρα κατι παραπανω ,του ελλειπε βεβαια το σουτ αλλα ηταν απιστευτα εκρηκτικος και αλτικος για Ευρωπαιο καλαθοσφαιριστη εκεινη τη περιοδο!
Οι νεοτεροι της ομαδας Πετροπουλος Πανταζοπουλος εξισου εντυπωσιακοι καταφερανε και φτασανε στην Α1 αλλα οσο επαιξαν εκει εδειξαν οτι ηταν παικταραδες!
Στους αγωνες πηγαινα συνηθως με τον πατερα μου ,τον "Καλαματιανο" παντα θυμαμαι οτι εβριζε και ηταν εκτος ευατου με τους διαιτητες ! Ενω δεν αντεχε να βλεπει φιλαθλους της αντιπαλης ομαδας στη κερκιδα ,ποσες φορες τον τραβαγα να κατσει στη θεση του, δυο τρεις φορες μου εφυγε βεβαια!😃
Απιστευτα συναισθηματα και οι εκτος εδρας αγωνες μας ,γυρισα ολα γηπεδα εκεινη τη περιοδο.
Μπαινοντας στην εφηβεια γραφτηκα ως Ζωγραφιωτης στο F.C του Παναθηναικου (ο πατερας μου γαυρος εγω βαζελος απιστευτοι καυγαδες 😀),καπου εκει στα 15 (1994+)ξεκινησα να βλεπω τους "μεγαλους" αγωνες , εζησα τη ΧΡΥΣΗ εποχη του Παναθηναικου και ειμαι πραγματικα ευγνωμων γι αυτο!!!
Το στατιστικο μικροβιο βεβαια δεν εφυγε ποτε απο τη ζωη μου με το "οπαδιλικι" θα ελεγα οτι εξεληγθηκε , ειχα την εντυπωση οτι ηξερα τα παντα γυρο απο το μπασκετ εκεινη τη περιοδο! (Ηταν πραγματικα κομματι της ζωης μου)
1995 (16 ετων) εχω ξεκινησει το καπνισμα ,μακρυ μαλλι, γκοθικ μουσικη και αλητεια.
Μαθητης στη Β Λυκειου γινεται το Ευρωμπασκετ του 97 στην Αθηνα , ερχονται οι ομαδες της Σλοβενιας και Σερβιας για προπονηση στα Ιλισσια, εποχη εξετασεων στο σχολειο εδινα λευκες κολα σε καποια μαθηματα που ειχα μεγαλους βαθμους για να μη χασω τη προπονηση μαζι με τα απαραιτητα (φωτογραφια με φιλμ βεβαια και αυτογραφα)
Για τους Σερβους ειχα ετοιμασει κολαζ με φωτογραφιες τους και πλαισιο για να βαλουν υπογραφη! 😁😁😁
Εχω φωτογραφιες με Κραλιεβιτς,Τζορτζεβιτς,Μποντιρογκα,Ντανιλοβιτς κ.α
Στο δε Ντανιλοβιτς ειχα ετοιμασει σπεσιαλ κολαζ και του εγραφα να ερθει στον Παναθηναικο!(τελικα δεν ηρθε ποτε)
1996 (17 ετων) Ηρθε το πρωτο Ευρωπαικο πρωταθλημα απιστευτες στιγμες ....
Ολα αυτα τη προηγουμενη χιλιετια σε ενα διαφορετικο κοσμο
Σταδιακα μεγαλωσαμε σπουδες,στρατος μετα εργασια ,πλεον ειμαι μονιμος κατοικος στο γειτονικο Παγκρατι ,η πληροφορια ειναι πλεον ευκολη(καλο αυτο μας εκανε ευκολη τη ζωη) αλλα σε εμενα τον "τρελο μπασκετακια" μου πηρε τον ενθουσιασμο, ισως γιατι απλα εγιναν ολα ευκολα εχασα τον μπασκετικο προσανατολισμο μου.
Μετα απο 15χρονια (εποχη καραντινας) πηγα να παιξω μπασκετ! (Βασικα για σουτακια πηγαμε τελικα), αν και ειχα την αισθηση οτι το ΕΧΩ ακομα, οταν επιασα τη μπαλα μου φανηκε διαφορετικη απιστευτα ανεξηγητα τουβλα εφευγαν απο τα χερια μου😀 με επιασε μια αππγοητευση πως ειναι δυνατον αυτο, ειχα συνηθως 6/10 βολες τη προηγουνενη χιλιετια, τωρα με το ζορι εμπαινε μια και στη καλυτερη 2/10 !!!🤔
Η πρωτη αγαπη βεβαια δεν ξεχνιεται...
Καλο μπασκετικο και δημιουργικο ταξιδι να εχουμε

ΥΓ.Να γραψω και τα βασικα
Ομαδες:
Παναθηναικος-Ηλυσιακος-Μ.Μπακς-Σικαγο Μπουλς
Παικτες:
Διαμαντιδης-Γκαλης-Πετροβιτς-Κουκοτς-Μποντιργοκα-Βρανκοβιτς-Μ.Τζορνταν-Αντετοκουμπο Γ.-Α.Ντειβις-Παπαλουκας-Σαμπονις-Μαρτσουλιονις

7
6 Εικόνα 1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Conan1982

Moderator
Reactions: 1875
Δημοσιεύσεις: 5134
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 12, 2014 10:43 am
Τοποθεσία: Κρήτη
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Παπαλουκάς, Chris Weber
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Σεπ 09, 2021 6:06 am

forest79 έγραψε:
Τετ Σεπ 08, 2021 11:58 pm
Υπογραφω σαν forest79 το ονομα μου ειναι Δημητρης.
Καλώς μας ήρθες και ελπίζω να συνεχίσεις με την ίδια όρεξη να μας παρουσιάζεις τις ιδέες και τα στατιστικά που τόσο σ' αρέσουν!!
Στο Παγκράτι πέρασα πάνω από 10 όμορφα χρόνια, έπαιζα μπασκετάκι στο γηπεδάκι δίπλα στο Συγγρού, στο παρκάκι της Σπύρου Μερκούρη (μέχρι που σκέφτηκαν να βάλουν νέα στρώση και ..χαμήλωσαν οι μπασκέτες), στο Καλλιμάρμαρο, τι γίνεται μαζεύεται ακόμα κόσμος σ' αυτά;

0
Άβαταρ μέλους
forest79

 junior
Reactions: 50
Δημοσιεύσεις: 149
Εγγραφή: Δευ Αύγ 04, 2008 9:06 pm
Τοποθεσία: Athens
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Michael Jordan
Αγαπημένη ομάδα: Chicago-Bulls
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Σεπ 09, 2021 7:50 am

Conan1982 έγραψε:
Πέμ Σεπ 09, 2021 6:06 am
forest79 έγραψε:
Τετ Σεπ 08, 2021 11:58 pm
Υπογραφω σαν forest79 το ονομα μου ειναι Δημητρης.
Καλώς μας ήρθες και ελπίζω να συνεχίσεις με την ίδια όρεξη να μας παρουσιάζεις τις ιδέες και τα στατιστικά που τόσο σ' αρέσουν!!
Στο Παγκράτι πέρασα πάνω από 10 όμορφα χρόνια, έπαιζα μπασκετάκι στο γηπεδάκι δίπλα στο Συγγρού, στο παρκάκι της Σπύρου Μερκούρη (μέχρι που σκέφτηκαν να βάλουν νέα στρώση και ..χαμήλωσαν οι μπασκέτες), στο Καλλιμάρμαρο, τι γίνεται μαζεύεται ακόμα κόσμος σ' αυτά;
Καλως σας βρηκα...
Δεν εχω σταθερη εικονα, αλλα σιγουρα ειναι πολυ πιο χαλαρα πραγματα χρονο με το χρονο.
Στη Πανεπηστημιουπολη (Ανω Ιλισια) που εκανα μια περιοδια δεν υπαρχουν οι μπασκετες που υπηρχαν στην εποχη μου ,ανεβηκα μεχρι πανω στη Καισαριανη εκει βρηκα τη μπασκετα να παιζουν "παιδια" της ηλικιας μου και 2-3 εφηβοι , η αλλη ηταν ελευθερη ,ενας μικρος προσφυγας (8χρ?) απο Ιρακ αν θυμαμαι καλα σουταρε.
Στο Προφητη Ηλια (Παγκρατι) που ειναι κοντα στη νεα οικια μου ,δεν εχω ακουσει ακομα το χτυπημα της μπαλας.
Νομιζω οτι αυτο που ζησαμε τη δεκαετια του '90 δεν εχει καμια σχεση με το σημερα σταδιακα ως το τελος του 2010 ,χρονο με το χρονο ολο και λιγοτεροι στις περιοχες μου τουλαχιστον.

0
Sendo

 
Reactions: 2
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Τρί Σεπ 13, 2022 9:10 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Σεπ 13, 2022 9:27 pm

Kalos sas brhka pedia. Eimai o Sendo k eimai megalos fan tis ethnikis mas omadas! Megalosa germania k sas parakolouthaw edw k eudomades (parola pou diskoledoume ligw me tin elliniki grammatiki ala entaksi tin paledo :boxing: ) maresi to basket parapoli as k na min exw megali gnosi apo basket opos esas :roll:

Elpido na ta pame kala k makari i ethniki omada mas na dinamosi ksana k na kerdisoume sto melon kana metalio!

2
2 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
SteveNashidis

Captain
Reactions: 2327
Δημοσιεύσεις: 6938
Εγγραφή: Δευ Σεπ 20, 2010 11:36 pm
Τοποθεσία: Arizona
Αγαπημένη θέση: PG
Twitter: https://twitter.com/Nashidis
Αγαπημένος παίκτης: Steve Nash, Devin Booker
Αγαπημένη ομάδα: Phoenix-Suns
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Σεπ 19, 2022 4:13 pm

Sendo έγραψε:
Τρί Σεπ 13, 2022 9:27 pm
Kalos sas brhka pedia. Eimai o Sendo k eimai megalos fan tis ethnikis mas omadas! Megalosa germania k sas parakolouthaw edw k eudomades (parola pou diskoledoume ligw me tin elliniki grammatiki ala entaksi tin paledo :boxing: ) maresi to basket parapoli as k na min exw megali gnosi apo basket opos esas :roll:

Elpido na ta pame kala k makari i ethniki omada mas na dinamosi ksana k na kerdisoume sto melon kana metalio!
Καλως ήρθες φίλε μου. Περιμένουμε τα ποστ σου!!!
Εχουμε κανόνα τα ποστ να γράφονται στα ελληνικά σε σχέση με τα greeklish , εύχομαι να μην σε δυσκολεύει αυτή η διαδικασία.! Καλή αρχή.!

0
🏀Steve Nash. 2× NBA ΜVP (2005, 2006)🏀SSOL- Seven Second or Less Len
Εικόνα Εικόνα Εικόνα
lebron15

 
Reactions: 2
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Δευ Οκτ 31, 2022 4:03 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Οκτ 31, 2022 4:13 pm

Καλησπέρα σε όλο το forum. Στην καλύτερη διαδικτυακή μπασκετική παρέα που είχα πριν 15 χρόνια. Ελπίζω όλοι να είστε καλά!

2
2 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
SteveNashidis

Captain
Reactions: 2327
Δημοσιεύσεις: 6938
Εγγραφή: Δευ Σεπ 20, 2010 11:36 pm
Τοποθεσία: Arizona
Αγαπημένη θέση: PG
Twitter: https://twitter.com/Nashidis
Αγαπημένος παίκτης: Steve Nash, Devin Booker
Αγαπημένη ομάδα: Phoenix-Suns
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Οκτ 31, 2022 4:27 pm

lebron15 έγραψε:
Δευ Οκτ 31, 2022 4:13 pm
Καλησπέρα σε όλο το forum. Στην καλύτερη διαδικτυακή μπασκετική παρέα που είχα πριν 15 χρόνια. Ελπίζω όλοι να είστε καλά!
Καλως ηρθες στα μέρη μας ξανά :wave:

0
🏀Steve Nash. 2× NBA ΜVP (2005, 2006)🏀SSOL- Seven Second or Less Len
Εικόνα Εικόνα Εικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ο Χώρος των Μελών”