ΕΟΚ - Διοικητικά

Συντονιστής: Captains

Άβαταρ μέλους
pan24

Moderator
Reactions: 1780
Δημοσιεύσεις: 12000
Εγγραφή: Τετ Ιουν 25, 2014 8:03 am
Αγαπημένη ομάδα: Milwaukee-Bucks
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιουν 21, 2022 5:17 pm

yorgos έγραψε:
Τρί Ιουν 21, 2022 4:51 pm
Δεν ξερω για πιο λογο μπορει να ειναι κολασιμο κατι τετοιο.
Ε προφανώς γιατί έχει οικονομική εξάρτηση. Δηλαδή αν άυριο κάνουμε διαγωνισμό ομορφιάς (όπου θα έσκιζα) κι όνεας από τους τρεις κριτές είναι ένας υπάλληλός μου, θα λέμε δεν υπάρχει θέμα γιατί οι άνθρωποι δεν είναι γιουσουφάκια; Μη λέμε τα αυτονόητα. Οι άνθρωποι σε θώκους πρέπει να προσέχουν να μη δίνουν δικαιώματα πουθενά, πόσο μάλλον σε κάτι ΔΓ που εχουν και θεάρεστα ΜΜΜ που λέει κι ο εβδομηνταδιός.
Βέβαια εδώ είναι διαφορετικό γιατί σε θέση ισχύος είναι ο ίδιος άνθρωπος, δεν είναι εναλλάξ για να γίνει συναλλαγή.

Πως θα εκβιάσει ο διαιτητής τον Λιόλιο; Θα του πει θα φτύνω στους καφέδες;
Ή ο Λιόλιος αν δεν του κάνει τα χατίρια θα απειλήσει ότι θα τον απολύσει; Αν ο πρόεδρος μιας ομοσπονδίας θέλει να κανει περίεργα και κάποιος διαιτητής δεν υποκύπτει δεν τον απειλεί, απλά δεν τον ορίζει και βάζει άλλους που υποκύπτουν.

Θα μπορούσε και να μην γίνει γιατί χτυπάει λίγο επικοινωνιακά αλλά από την άλλη τι; Όταν βγήκε έπρεπε να του πει ή παραιτείσαι από την εταιρεία ή από τη διαιτησία;

Χώρια ότι είναι πιθανό να μην το είχε πάρει χαμπάρι καν. Η coffee island είναι πολυεθνική και ο διαιτητής δεν είναι από τους γνωστούς(Μάριος Κανελλόπουλος). Δε νομίζω ότι κάνεις ιδιοκτήτης επιχείρησης τέτοιου μεγέθους γνωρίζει προσωπικά όλους τους υπαλλήλους του.

Πάντως με την ιστορία με τον ΔΓ που ψάχνουν τον Λιόλιο μέχρι και για το τι ομάδα ήταν στο δημοτικό προκύπτει ένα καλό. Αν το χειρότερο που μπορούν να βρουν είναι αυτό είμαστε πολύ καλά.

Για εμένα είναι σωστή αντιμετώπιση η απαξίωση σε κάτι τέτοια, διαφορετικά ασχολείσαι μόνο να απαντάς στη λάσπη ή να κάνεις και εσύ πόλεμο λάσπης.
Λες όποιος έχει στοιχεία για κάτι μεμπτό ας πάει στις αρχές και τους αφήνεις να παίζουν στο ίνσταγκραμ.

1
1 Εικόνα
Spectator

 a1greece
Reactions: 349
Δημοσιεύσεις: 532
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 01, 2018 5:58 pm
Αγαπημένη θέση: PF
Αγαπημένος παίκτης: Γκάλης -Pau
Αγαπημένη ομάδα: Εθνική Ελλάδας -Sheffield Hatters
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιουν 21, 2022 5:26 pm

Hipster έγραψε:
Τρί Ιουν 21, 2022 2:13 pm
Conan1982 έγραψε:
Τρί Ιουν 21, 2022 1:56 pm

κι εγώ, ο λαός απαιτεί. :D
. Τις διαφωνιες μου τις εξεφρασα και θα συνεχισω να το κανω στα σχετικα νηματα (ειδικα στα αναπτυξιακα), οποιος ασχολειτε και μ αυτα και διαβαζει μπορει να βρει τα παλια και τα πιο επικαιρα οταν ερθει ο καιρος. (Δυστυχως εχει χαθει το υλικο απο το παλιο φορουμ, γιατι τα λεγαμε και απι Βασιλακοπουλου,οχι μονο τωρα επι Λιολιου )
Τιποτα δεν εχει χαθει Hip ολα εδω ειναι :mrgreen: https://dragon.mochahosted.com/basketfo ... ?f110.html

:sorry: για το οff topic , συνεχιζω να διαβαζω, να ειστε περηφανοι για αυτο το thread μου θυμιζει τα παλια :bblove:

1
1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3923
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιουν 21, 2022 5:34 pm


Πως θα εκβιάσει ο διαιτητής τον Λιόλιο; Θα του πει θα φτύνω στους καφέδες;
Ή ο Λιόλιος αν δεν του κάνει τα χατίρια θα απειλήσει ότι θα τον απολύσει; Αν ο πρόεδρος μιας ομοσπονδίας θέλει να κανει περίεργα και κάποιος διαιτητής δεν υποκύπτει δεν τον απειλεί, απλά δεν τον ορίζει και βάζει άλλους που υποκύπτουν.
Δεν είναι μόνο ο εκβιασμός, πολλά είναι. Θασ ου πει ο άλλος, ο πρόεδρος μεθόδευσε να βάλει υπάλληλό του για διαητ΄τη και τον πληρώνει πακέτα για κάθε διαιτητική εξυπηρέτηση που του κάνει. Τα οποία δικαιολογούνται διότι "του δίνει προαγωγές ή μπόνους" στην coffee island. Χίλια μύρια μπορούν να γίνουν όταν υπάρχουν διαπλεκόμενα, οπότε καλό είναι να μην υπάρχουν για να έχεις κούτελο καθαρό.
Θα μπορούσε και να μην γίνει γιατί χτυπάει λίγο επικοινωνιακά αλλά από την άλλη τι; Όταν βγήκε έπρεπε να του πει ή παραιτείσαι από την εταιρεία ή από τη διαιτησία;
Κανονικά ναι, για να μην υπάρχει ασυμβίβαστο και σκιες.
Χώρια ότι είναι πιθανό να μην το είχε πάρει χαμπάρι καν. Η coffee island είναι πολυεθνική και ο διαιτητής δεν είναι από τους γνωστούς(Μάριος Κανελλόπουλος). Δε νομίζω ότι κάνεις ιδιοκτήτης επιχείρησης τέτοιου μεγέθους γνωρίζει προσωπικά όλους τους υπαλλήλους του.
Εγω αν είχα υπάλληλο μπασκετάκια που σφυρίζει στο ίδιο άθλημα που βάζω υποψηφιότητα, μάλλον θα το ήξερα.
Πάντως με την ιστορία με τον ΔΓ που ψάχνουν τον Λιόλιο μέχρι και για το τι ομάδα ήταν στο δημοτικό προκύπτει ένα καλό. Αν το χειρότερο που μπορούν να βρουν είναι αυτό είμαστε πολύ καλά.
Καλά, τα σοβαρά είναι αυτά που κατήγγειλε για το στοίχημα, τα αποκλείω να στοιχειοθετούνται με αποδείξεις, προβλέπω να ζητάει αναβολές επί αναβολών ο ΔΓ λόγω υγείας και να βρίσκεται πάλι στο εξωτερικό σε συναυλίες με live stories.
Λες όποιος έχει στοιχεία για κάτι μεμπτό ας πάει στις αρχές και τους αφήνεις να παίζουν στο ίνσταγκραμ.
Μια απάντηση πάντως θα έβαζε τα πράγματα στη θέση τους αντί για τις αερολογίες για τους θεσμούς. Ωραία εικόνα δεν ήταν, όχι σε μένα τουλάχιστον. Είμαι και πολύ διάφανος άνθρωπος (και μετριόφρων :P ) και δε μου αρέσουν οι σκιες.

0
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
Άβαταρ μέλους
Hipster

 nba
Reactions: 1188
Δημοσιεύσεις: 2919
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 20, 2016 11:57 pm
Αγαπημένη θέση: Bench
Αγαπημένη ομάδα: Panionios
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιουν 21, 2022 5:34 pm

Conan1982 έγραψε:
Τρί Ιουν 21, 2022 2:23 pm
Hipster έγραψε:
Τρί Ιουν 21, 2022 2:13 pm


Εσυ ειδικα κατι θα εχεις δει τοσο καιρο.
Παρακολουθώ όλα τα ποστ σου με ενδιαφέρον, αλλά 1ον δεν διαβάζουν όλοι για τα αναπτυξιακά και 2ον πάντα χρησιμεύει ένα συγκεντρωτικό ποστ, για όλα όσα ξεχνιούνται με τον καιρό. Και γιατί όχι μήπως γίνει κουβέντα και για κάτι άλλο εκτός από την Α1 και την διαιτησία.

Υ.γ ανάμεσα στα άλλα ο Λιολιος άφησε υποσχέσεις για μια διαφορετική πιο ενδιαφέρουσα Α2 με λεπτομέρειες αύριο, για να δούμε, η Α2 διοργανώνεται 100% από την ΕΟΚ
Να ασχολουνται με τα αναπτυξιακα. Ειναι η ριζες του αθληματος :)
Θα δουμε τα περι Α2 και τα λεμε. :dribble:

0
Άβαταρ μέλους
eddiedimitris

senior
Reactions: 280
Δημοσιεύσεις: 495
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 17, 2018 10:42 am
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Galis
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιουν 21, 2022 5:49 pm

Καναμε ενα διάλειμμα απ την τοξικότητα και αντε παλι απ την αρχη με το γνωστο προεδρο.....
Ποσο κριμα για το αθλημα....βαζεις ρε φιλε τις φυλλάδες να τς χώσουν στο Λιολιο χωρις να εχεις καν αδικηθεί....Ποιος ο λογος που γινεται αυτο?Μπινελικια -πόλεμος παλι για το τιποτα

Βαλε τα φραγκα αφου δε θες να φύγεις φτιάξε ομαδάρα να μας τσιτώσεις και μας τους γαύρους και στην τελικη να ξανα παρεις τιτλους και ασε ρε μεγαλε τον πόλεμο....ολο με κατι τρώγεσαι....ειτε με το μπασκετ ειτε με τα επιχειρηματικά ειτε με τα αμάξια που οδηγάς ολο μπινελικια νευρα και τιποτα αλλο....

Ασχετα ποιος θα παρει τα επόμενα πρωταθληματα Μακαρι να μη βιώσουμε παλι τη ξεφτυλα του παρελθόντος με υστερίες,στριγκάκια ,κατάρες για παιδάκια κλπ.

Υ.Γ.Προχθες οταν η θύρα 7 έβριζε εν χωρο τον προεδρο του Παναθηναικου και εβλεπα παιδάκια να κοιτούν θυμηθηκα το 1993 οταν ημουν εγω 12 και ο πατερας Γιαννακοπουλος δεν ειχε κατεβάσει την ομαδα στον τελευταιο τελικο αφου πρωτα ειχε μπουκάρει στα γραφεία των διαιτητών και τα μπινελικια που έπεφταν και τοτε ....κοντα 30 χρονια μετα ιδια σκηνικά ακριβως

1
1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3923
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιουν 21, 2022 6:04 pm


Υ.Γ.Προχθες οταν η θύρα 7 έβριζε εν χωρο τον προεδρο του Παναθηναικου και εβλεπα παιδάκια να κοιτούν θυμηθηκα το 1993 οταν ημουν εγω 12 και ο πατερας Γιαννακοπουλος δεν ειχε κατεβάσει την ομαδα στον τελευταιο τελικο αφου πρωτα ειχε μπουκάρει στα γραφεία των διαιτητών και τα μπινελικια που έπεφταν και τοτε ....κοντα 30 χρονια μετα ιδια σκηνικά ακριβως
Στα γραφεία του ΕΣΑΚΕ ήταν, τότε που έκλεψε τις σακούλες με τα εισιτήρια ο Ιωαννίδης και τα πετούσε στο φωταγωγό σε σακούλες σκουπιδιών για να τα πιάσει ο Σαλονίκης. Ακολούθησε ο τελικός με τις καμπαρετζούδες live με το λαό των επιστημόνων να ζητοκραυγάζει, τις κότες με τα πράσινα κασκόλ στο παρκέ και τον Τσουκαλά και δυο σαπιοκοιλιάδες να κάνουν προθέρμανση με εμφάνιση του Παναθηναϊκού. :shock:

Τι έχουμε ζήσει σε αυτη τη χώρα. Καλά τα έλεγε ο πορδηπουργός μας, μη βλέπουμε μόνο τα λεφτά, να τα βλέπουμε ολιστικά, πού αλλού θα τα ζούσαμε αυτά; Αν είχατε γεννηθεί Στοκχόλμη θα τα ζούσατε, όχι θα τα ζούσατε;

(τώρα θα μπει ο germany96 θα κάνει καμία διόρθωση μετά από ενδελεχή μελέτη και θα μου πει "όχι Γιώργο, γέρασες, δεν ήταν στο φωταγωγό οι σακούλες, ήταν στον ημιυπαίθριο κλπ") :roofl:

1
1 Εικόνα
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
Άβαταρ μέλους
shtarkws

Site Admin
Reactions: 2581
Δημοσιεύσεις: 7768
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 12, 2010 9:22 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιουν 21, 2022 6:05 pm

Μια διευκρίνηση, όταν κάποιος βάζει 100+ χιλιάδες για να ανοίξει ένα οποιοδήποτε franchise δεν είναι υπάλληλος αλλά συνεργάτης της εταιρίας

0
Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς

Oι κανονισμοί του forum

Οδηγίες για ένα καλό post

https://dragon.mochahosted.com/basketfo ... index.html
Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3923
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιουν 21, 2022 6:15 pm

shtarkws έγραψε:
Τρί Ιουν 21, 2022 6:05 pm
Μια διευκρίνηση, όταν κάποιος βάζει 100+ χιλιάδες για να ανοίξει ένα οποιοδήποτε franchise δεν είναι υπάλληλος αλλά συνεργάτης της εταιρίας
Κι αυτό θα μπορούσε να το απαντήσει, ότι δεν είναι υπάλληλος αλλά συνεργάτης και τελείωνε το θέμα, δεν ξέρω γιατί δεν το έκανε.

0
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
Άβαταρ μέλους
Hipster

 nba
Reactions: 1188
Δημοσιεύσεις: 2919
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 20, 2016 11:57 pm
Αγαπημένη θέση: Bench
Αγαπημένη ομάδα: Panionios
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιουν 21, 2022 6:18 pm

yorgos έγραψε:
Τρί Ιουν 21, 2022 6:15 pm
shtarkws έγραψε:
Τρί Ιουν 21, 2022 6:05 pm
Μια διευκρίνηση, όταν κάποιος βάζει 100+ χιλιάδες για να ανοίξει ένα οποιοδήποτε franchise δεν είναι υπάλληλος αλλά συνεργάτης της εταιρίας
Κι αυτό θα μπορούσε να το απαντήσει, ότι δεν είναι υπάλληλος αλλά συνεργάτης και τελείωνε το θέμα, δεν ξέρω γιατί δεν το έκανε.
Ειπε ρε μαν, οποιος εχει κατι να το τρεξει δικαστικα. Προφανως δεν ασχοληθηκε επιτηδες να απαντησει στον Τραγκα του Μπασκετ (θεος σχωρεστον,τον Τραγκα . Λεμε τωρα!)

0
Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3923
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιουν 21, 2022 6:20 pm

Hipster έγραψε:
Τρί Ιουν 21, 2022 6:18 pm
yorgos έγραψε:
Τρί Ιουν 21, 2022 6:15 pm

Κι αυτό θα μπορούσε να το απαντήσει, ότι δεν είναι υπάλληλος αλλά συνεργάτης και τελείωνε το θέμα, δεν ξέρω γιατί δεν το έκανε.
Ειπε ρε μαν, οποιος εχει κατι να το τρεξει δικαστικα. Προφανως δεν ασχοληθηκε επιτηδες να απαντησει στον Τραγκα του Μπασκετ (θεος σχωρεστον,τον Τραγκα . Λεμε τωρα!)
Εννοείται ότι μπορείς να τους πεις "πήγαινέ με στα δικαστήρια". Όπως μπορείς σε 30'' να τους πεις και γιατί λέει μπούρδες. Δίνει τροφή μη απαντώντας, κακή τακτική, καλώς ή κακώς ο Δγ έχει πολλούς φόλοουερς και μπόλικα (ζημιογόνα φυσικά) μέσα μαζικής εξημέρωσης.

0
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
Άβαταρ μέλους
Hipster

 nba
Reactions: 1188
Δημοσιεύσεις: 2919
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 20, 2016 11:57 pm
Αγαπημένη θέση: Bench
Αγαπημένη ομάδα: Panionios
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιουν 21, 2022 6:23 pm

yorgos έγραψε:
Τρί Ιουν 21, 2022 6:20 pm
Hipster έγραψε:
Τρί Ιουν 21, 2022 6:18 pm


Ειπε ρε μαν, οποιος εχει κατι να το τρεξει δικαστικα. Προφανως δεν ασχοληθηκε επιτηδες να απαντησει στον Τραγκα του Μπασκετ (θεος σχωρεστον,τον Τραγκα . Λεμε τωρα!)
Εννοείται ότι μπορείς να τους πεις "πήγαινέ με στα δικαστήρια". Όπως μπορείς σε 30'' να τους πεις και γιατί λέει μπούρδες. Δίνει τροφή μη απαντώντας, κακή τακτική, καλώς ή κακώς ο Δγ έχει πολλούς φόλοουερς και μπόλικα (ζημιογόνα φυσικά) μέσα μαζικής εξημέρωσης.
Ναι οκ, τα ειπαμε. Μην λεμε τα ιδια. :)

0
Άβαταρ μέλους
eddiedimitris

senior
Reactions: 280
Δημοσιεύσεις: 495
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 17, 2018 10:42 am
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Galis
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιουν 21, 2022 6:32 pm

yorgos έγραψε:
Τρί Ιουν 21, 2022 6:04 pm

Υ.Γ.Προχθες οταν η θύρα 7 έβριζε εν χωρο τον προεδρο του Παναθηναικου και εβλεπα παιδάκια να κοιτούν θυμηθηκα το 1993 οταν ημουν εγω 12 και ο πατερας Γιαννακοπουλος δεν ειχε κατεβάσει την ομαδα στον τελευταιο τελικο αφου πρωτα ειχε μπουκάρει στα γραφεία των διαιτητών και τα μπινελικια που έπεφταν και τοτε ....κοντα 30 χρονια μετα ιδια σκηνικά ακριβως
Στα γραφεία του ΕΣΑΚΕ ήταν, τότε που έκλεψε τις σακούλες με τα εισιτήρια ο Ιωαννίδης και τα πετούσε στο φωταγωγό σε σακούλες σκουπιδιών για να τα πιάσει ο Σαλονίκης. Ακολούθησε ο τελικός με τις καμπαρετζούδες live με το λαό των επιστημόνων να ζητοκραυγάζει, τις κότες με τα πράσινα κασκόλ στο παρκέ και τον Τσουκαλά και δυο σαπιοκοιλιάδες να κάνουν προθέρμανση με εμφάνιση του Παναθηναϊκού. :shock:

Τι έχουμε ζήσει σε αυτη τη χώρα. Καλά τα έλεγε ο πορδηπουργός μας, μη βλέπουμε μόνο τα λεφτά, να τα βλέπουμε ολιστικά, πού αλλού θα τα ζούσαμε αυτά; Αν είχατε γεννηθεί Στοκχόλμη θα τα ζούσατε, όχι θα τα ζούσατε;

(τώρα θα μπει ο germany96 θα κάνει καμία διόρθωση μετά από ενδελεχή μελέτη και θα μου πει "όχι Γιώργο, γέρασες, δεν ήταν στο φωταγωγό οι σακούλες, ήταν στον ημιυπαίθριο κλπ") :roofl:
Συγνωμη αλλα αυτα που λες για το 1993 ειναι ασχετα....Ο Γιαννακοπουλος αν θυμαμαι ενοχλήθηκε γιατι και καλα αλλαξε ενας διαιτητής και μαλιστα καποια χρονια μετα δήλωσε οτι μετάνιωσε γι αυτη την κινηση....
Απο ολο το ποστ παντως κράτησες μονο αυτο και χωρις να θυμασαι....κατι στριγκάκια και κατάρες σου διέφυγαν δεν πειραζει...

Υ.Γ.Ως Ελληνας και δημοκράτης δε δέχομαι ο εκαστοτε να αποκαλεί πορδηπουργο τον πρωθυπουργό της χωρας μου...Ερντογανικες μέθοδοι εδω που μιλαμε για μπασκετ θεωρω οτι δε χωράνε.

0
Άβαταρ μέλους
Hipster

 nba
Reactions: 1188
Δημοσιεύσεις: 2919
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 20, 2016 11:57 pm
Αγαπημένη θέση: Bench
Αγαπημένη ομάδα: Panionios
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιουν 21, 2022 6:40 pm

ΠΟΡΔΗΠΟΥΡΓΟΣ!!!!

Τρωω και παρατηρηση ανετα απο αντμιν. Χαλαλι!!

1
1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
eddiedimitris

senior
Reactions: 280
Δημοσιεύσεις: 495
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 17, 2018 10:42 am
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Galis
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιουν 21, 2022 6:52 pm

Hipster έγραψε:
Τρί Ιουν 21, 2022 6:40 pm
ΠΟΡΔΗΠΟΥΡΓΟΣ!!!!

Τρωω και παρατηρηση ανετα απο αντμιν. Χαλαλι!!
Εισαι μεγαλος μαγκας!!Αντρουκλα !

1
1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3923
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιουν 21, 2022 6:59 pm

Συγνωμη αλλα αυτα που λες για το 1993 ειναι ασχετα
Με τι είναι άσχετα; Με τον τελικό του 93; Τι από αυτά δε συνέβη;
....Ο Γιαννακοπουλος αν θυμαμαι ενοχλήθηκε γιατι και καλα αλλαξε ενας διαιτητής

Δεν ήταν "και καλά". Είχε διοριστεί διαιτητής ο οποίος "δε βρήκε το γήπεδο και χάθηκε στην κίνηση της Γλυφάδας" ή κάτι τέτοιο, ο κανονισμός τότε έλεγε ότι πρέπει να κάνουν έκκληση από το μικρόφωνο του γηπέδου αν τυχόν :D υπάρχει άλλος διαιτητής στο γήπεδο που τυχαία και αυθόρμητα πήγε να δει το ματς, έκαναν έκκληση και τσουπ! Μάντεψε ποιος είχε πάει να δει το ματς, ο babyface Παπαδημητρίου που ήταν ένας εκ των δύο που είχε δικαίωμα να δηλώσει ο Παναθηναϊκός ότι δεν ήθελε. Χάρη σε αυτή τη σατανική σύμπτωση σφύριξε ο Παπαδημητρίου. Αν και για να είμαστε σωστοί, νομίζω πως το ματς το χάσαμε όταν πάτησε ο Στόγιαν το πόδι του Ελληνιάδη.

Από τα υπόλοιπα που έγραψα τι ήταν λάθος; Οι ζαρτιέρες; Οι καμπαρετζούδες; Τα κοτόπουλα με τα κασκόλ κι ο Τσουκαλάς ντυμένος Τιτ Σοκ;
και μαλιστα καποια χρονια μετα δήλωσε οτι μετάνιωσε γι αυτη την κινηση....
Ναι, ισχύει, είπε ότι αν το ξανασκεφτόταν θα κατέβαινε να παίξουν για να μη στερήσει από την ομάδα τη διεκδίκηση του τίτλου. Αν θυμάμαι καλά ο Ολυμπιακός ήταν 4ος στην κανονική περίοδο εκείνη τη χρονιά μάλιστα.
Απο ολο το ποστ παντως κράτησες μονο αυτο και χωρις να θυμασαι....κατι στριγκάκια και κατάρες σου διέφυγαν δεν πειραζει...
Δε θυμάμαι κάτι τέτοιο το 1993. Για πιο προσφατα εσώρουχα και ευχές τα έχω μνημονεύσει επανειλημμένως, λάθος άνθρωπο βρήκες να κατηγορήσεις ότι κάνει τα στραβά μάτια στο ΔΓ.
Υ.Γ.Ως Ελληνας και δημοκράτης δε δέχομαι ο εκαστοτε να αποκαλεί πορδηπουργο τον πρωθυπουργό της χωρας μου...Ερντογανικες μέθοδοι εδω που μιλαμε για μπασκετ θεωρω οτι δε χωράνε
Ποιες ερντογανικές μέθοδοι μωρέ, σκετς του Χάρι Κλιν της εποχής ήταν. Φόρουμ είναι , καλοκαιράκι, κάνουμε και το χαβαλέ μας, μην το παίρνεις κι εσύ έτσι, πλάκα κάνουμε.

1
1 Εικόνα
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
Απάντηση

Επιστροφή στο “Εθνική Ανδρών”