EL Quarterfinals - Barcelona vs Zenit St. Petersburg

Συντονιστής: Captains

Ποιο θα είναι το αποτέλεσμα της σειράς;

Barcelona 3-0
10
45%
Barcelona 3-1
9
41%
Barcelona 3-2
1
5%
Zenit 2-3
2
9%
Zenit 1-3
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Zenit 0-3
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
 
Σύνολο ψήφων: 22
Άβαταρ μέλους
Conan1982

Moderator
Reactions: 1875
Δημοσιεύσεις: 5135
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 12, 2014 10:43 am
Τοποθεσία: Κρήτη
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Παπαλουκάς, Chris Weber
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Απρ 24, 2021 6:45 am

Ο Πασκουάλ έκανε τρομερή προετοιμασία.
Η Ζενίτ παίζει και τρομερά στοχευμένα αλλά και με πολύ πάθος.
Έχει περιορίσει πολύ τις προσπάθειες για τρίποντο της Μπάρτσα με την άμυνα, οδηγώντας τους μέσα στην ρακέτα, είτε και δίνοντας τρίποντα στον Καλάθη (αναμενόμενα άλλωστε), στην ρακέτα δε, παίζουν δυνατά, δεν διστάζουν να βάλουν χέρια και ας κινδυνεύουν να φορτωθούν με φάουλ αναγκάζοντας την Μπάρτσα να παλεύει για κάθε καλάθι και να σουτάρει με άσχημα ποσοστά από μέσα, πολύ χαμηλότερα από το μ.ο. της.
Αν θέλει η Μπάρτσα να προκριθεί άνετα πρέπει να βρει περισσότερα περιφερειακά σουτ, το ψάξιμο του σουτ υπό ιδανικές προϋποθέσεις είναι σήμα κατατεθέν του Σάρας αλλά κινδυνεύει να του γυρίσει μπούμπερανγκ, να ανοίξει έτσι τους χώρους στην ρακέτα για να ανοίξουν το σκορ, στην άμυνα δεν έχουν ιδιαίτερο θέμα.
Ωραία θα είναι να προκριθεί η Ζενίτ στο Φ4, να δω μετά αν θα μπορέσουν να μην της δώσουν wild card για του χρόνου.

0
Tracy Mac

allstar
Reactions: 1033
Δημοσιεύσεις: 3218
Εγγραφή: Τρί Δεκ 31, 2019 12:28 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Απρ 24, 2021 8:57 am

ο τροπος και ο ρυθμος που παιζει η μπαρτσα ευνοει παρα πολυ την ζενιτ. η Ζενιτ με τις απουσιες της και το μικρο βαθος παγκου δεν μπορει να παει σε πολλες κατοχες και υψηλο ρυθμο. θελει αργα και λιγες κατοχες και ολες μα ολες στοχευμενες.

σε αυτο το στυλ μπασκετ ο τσαβι ειναι μανουλα και φυσικα αν πηγαινει ετσι συνεχεια το ματς δεν στραβωνει απο το αρχικο του πλανο.

απο την αλλη ο σαρας δεν καταλαβαινω γιατι δεν ανεβαζει ρυθμο. παραλιγο να χασει και 2ο ματς ετσι, καθως προφανως και στο 5vs5 με αντιπαλο τσαβι ποτε δεν θα ειναι ευκολο. δεν ειναι και σε καλη κατασταση η ομαδα ειναι και χαλια μιροτιτς-νικ οποτε δενει το γλυκο.

απλως πρεπει να τρεξει λιγο παραπανω και να αυξησει τον ρυθμο. περισσοτερες κατοχες και περισσοτερη πιεση στην με ενα ασσο ζενιτ.

μου θυμιζει λιγο την σειρα Παο-Ρεαλ το 2018 αυτο που η Ρεαλ κατεβηκε με ενα ασσο (τον 18 χρονο Ντονσιτς) και παρολο που τους πνιξαμε στο 1ο ματς, στο 2ο ο τσαβι επαιζε αργα και 5vs5.

αυτο κανει τωρα και ο σαρας. εγω θεωρω οτι αν συνεχισει ετσι ο ρυθμος τοτε θα παει σε 5ο παιχνιδι ντερμπι 50-50. Αν αυξησει ρυθμο η μπαρτσα, η ζενιτ δεν μπορει να ακολουθησει καθως δεν εχει παικτες.

1
1 Εικόνα
Lapro13

 junior
Reactions: 111
Δημοσιεύσεις: 226
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 16, 2020 6:04 pm
Αγαπημένη θέση: PF
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Απρ 24, 2021 9:16 am

Ενταξει δεν παιζουν και μπασκετ οι Σαρας-Τσαβι. Οι παιχτες παιζουν, παντως βγαζουν φοβερο αγχος. Το χει απο παντα το looser mentality η Μπαρτσελονα. Υποτιμησανε την Ζενιτ στο πρωτο, και εννοειται στο 2ο ματς η πιεση ηταν φοβερη.

Ο Καλαθης ακομα μια χρονια αποδεικνυει οτι δεν ειναι για τοπ ομαδα. Πιστευω θα εκανε παπαδες σε μια ομαδα τρελλοκομειο στην Ισπανια, οπως Βαλενθια η’ Μπασκονια. Γρηγορο μπασκετ και αγιοσο Θεος.

Τι να κανει ο Σαρας αμα οι Καλαθης-Μιροτιτς πατωνουν; Ελπιζω να εμαθε και να παιζει ο Χανγκα βασικος με Καλαθη το πολυ 15 λεπτο. Ο πιο υπερεκτιμημενος παιχτης της Ευρωλιγκας κατ εμε.

Η Ζενιτ εχει κανει πολυ στοχευμενες και ωραιες κινησεις, ωραια παιχτακια. Αλλα δεν νομιζω να αντεξουν την πιεση του γηπεδουχου, σημερα ηταν ευκαιρια να τελειωσουν την σειρα στο 2-0. Τωρα θα τους γυρισει μπουμεραγκ, βλεπω και τα 2 ματς να πανε στους Καταλανους.

1
1 Εικόνα
Tracy Mac

allstar
Reactions: 1033
Δημοσιεύσεις: 3218
Εγγραφή: Τρί Δεκ 31, 2019 12:28 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Απρ 24, 2021 10:04 am

Lapro13 έγραψε:
Σάβ Απρ 24, 2021 9:16 am
Ενταξει δεν παιζουν και μπασκετ οι Σαρας-Τσαβι. Οι παιχτες παιζουν, παντως βγαζουν φοβερο αγχος. Το χει απο παντα το looser mentality η Μπαρτσελονα. Υποτιμησανε την Ζενιτ στο πρωτο, και εννοειται στο 2ο ματς η πιεση ηταν φοβερη.

Ο Καλαθης ακομα μια χρονια αποδεικνυει οτι δεν ειναι για τοπ ομαδα. Πιστευω θα εκανε παπαδες σε μια ομαδα τρελλοκομειο στην Ισπανια, οπως Βαλενθια η’ Μπασκονια. Γρηγορο μπασκετ και αγιοσο Θεος.

Τι να κανει ο Σαρας αμα οι Καλαθης-Μιροτιτς πατωνουν; Ελπιζω να εμαθε και να παιζει ο Χανγκα βασικος με Καλαθη το πολυ 15 λεπτο. Ο πιο υπερεκτιμημενος παιχτης της Ευρωλιγκας κατ εμε.

Η Ζενιτ εχει κανει πολυ στοχευμενες και ωραιες κινησεις, ωραια παιχτακια. Αλλα δεν νομιζω να αντεξουν την πιεση του γηπεδουχου, σημερα ηταν ευκαιρια να τελειωσουν την σειρα στο 2-0. Τωρα θα τους γυρισει μπουμεραγκ, βλεπω και τα 2 ματς να πανε στους Καταλανους.
οταν παιζεις με μια ομαδα που εχει μικρο ροστερ και εχει και τραυματισμους και ταυτοχρονα εχει προπονητη που στο 5vs5 ειναι μανουλα και συ αντι να αυξησεις ρυθμο πας αργα, τοτε λογικο ειναι να κολλησεις.

η ομαδα που εχει η μπαρτσα δεν ειναι για να παιζει συνεχεια 5vs5. ειναι για να τρεχει αρκετα κιολας. Καλαθης-Χιγκινς-Χανγκα σκοτωνουν αιφνιδιασμο, ενω και οι αμπρινες-σμιτς-κουρικ-ντειβις μπορουν και σε γρηγορο ρυθμο.

οποτε γιατι να μην τρεξει αφου παιζει με μια ομαδα με απουσιες και που παιζει μονο 5vs5?

ο σαρας εχει μεγαλη ευθυνη για το παραλιγο 0-2 και λογο στυλ παιχνιδιου που ειναι λαθος απεναντι σε αυτην την ομαδα, αλλα και λογο κακης καταστασης που ειναι η ομαδα εδω και καμια 20αρια μερες.

ο καλαθης μια χαρα ειναι για τοπ ομαδα. σε μας στην πρωτη του θητεια εκανε παπαδες, ενω και στη δευτερη θητεια του εκανε σεζον mvp. το οτι παιζει χαλια playoff φετος ειναι αλλο ζητημα. που σου λεω αν ανοιξει λιγο τον ρυθμο ο σαρας θα ανεβει παρα πολυ και ο νικ.

κλειδωμενοι ειναι οι παικτες της μπαρτσα στο αργο στυλ του σαρας και στη παλιακαραβανα τσαβι σε αυτο το στυλ παιχνιδιου. αν αρχιζει και πιεζει και τρεχει και παει σε λιγο πιο γρηγορο ρυθμο θεωρω πως δεν εχει τυχη η ζενιτ.

0
Άβαταρ μέλους
τουλουμπα

allstar
Reactions: 1616
Δημοσιεύσεις: 4006
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 21, 2020 8:50 am
Προειδοποιήσεις: 3

Σάβ Απρ 24, 2021 12:34 pm

manj13 έγραψε:
Παρ Απρ 23, 2021 9:30 pm
SARAS1989 έγραψε:
Παρ Απρ 23, 2021 9:26 pm
Συγκινητική ζενίτ αλλά δεν έχει βάθος στο πάγκο για να πάρει τη σειρά. Τραγικό το μπάσκετ του σάρας χειρότερο και από τη λιμόζ του μάλκοβιτς και αυτά από κάποιον που ως παίκτης πρέσβευε το δόγμα του επιθετικού μπάσκετ. Ντέιβις και χίγκινς έσωσαν το λιθουανό σήμερα αλλά και τους ακριβοπληρωμένους μίροτιτς και καλάθη που έτρεμαν τα χεράκια τους. Περιμένω αναλύσεις για τη νέα μυθική εμφάνιση καλάθη :mrgreen:
Eχει παραδοση μυθικων εμφανισεων σε final 8....Aπο τοτε ακομη που του δειξε το δρομο ο αρχοντας με το 13 στη φανελα....Παλι περιμενει καποιος αλλος να τον περασει απεναντι.....
αν περιμενεις να βρεις παιχνιδι σε φ8 που ειχε παιξει καλα ο καλαθης πρεπει να γυρισεις στο 2011
και αυτο επειδη δεν επαιζε σαν βασικος ασσος ειχε δηλαδη ενα δυο συγκεκριμενα πραγματα να κανει
τα παντα στην σημερινη ζωη ειναι θεμα μανατζερ και μαρκετινγκ,αν ειναι γατος καταφερνει να πουλησει το προιον σε πολυ καλη τιμη

2
2 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
τουλουμπα

allstar
Reactions: 1616
Δημοσιεύσεις: 4006
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 21, 2020 8:50 am
Προειδοποιήσεις: 3

Σάβ Απρ 24, 2021 12:35 pm

ο τσαβι ηταν με διαφορα ο καλυτερος προπονητης που περασε απο παο στην μετα ζελικο εποχη
οι λογοι που δεν πηγε φ4 δεν ηταν αγωνιστικοι οποιος καταλαβε καταλαβε

2
2 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3923
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Απρ 24, 2021 3:15 pm

Πάντως στο δεύτερο τάιμ άουτ που πήρε ο Σάρας τους είπε να ανεβάσουν το ρυθμό και σε κάποια φάση τους είπε "αυτοί προσπαθούν να παίξουν με όσο το δυνατόν λιγότερες κατοχές", δεν ήταν επιλογή του.

0
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
gourgou

 a1greece
Reactions: 104
Δημοσιεύσεις: 850
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2014 9:51 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Απρ 24, 2021 10:51 pm

yorgos έγραψε:
Σάβ Απρ 24, 2021 3:15 pm
Πάντως στο δεύτερο τάιμ άουτ που πήρε ο Σάρας τους είπε να ανεβάσουν το ρυθμό και σε κάποια φάση τους είπε "αυτοί προσπαθούν να παίξουν με όσο το δυνατόν λιγότερες κατοχές", δεν ήταν επιλογή του.
Αν έγιναν έτσι όπως τα περιγράφεις, τότε είναι σαν να λέμε ότι ο Σάρας εξεπλάγειν που είδε τη Ζενίτ (η οποία έχει το χαμηλότερο pace στη λίγκα) να παίζει σε αργό τέμπο και ζήτησε από τους παίχτες του να ανεβάσουν ρυθμό. Από την άλλη ο Σάρας όλη τη χρονιά την επίθεσή του με χαλινάρια την έχει. Είναι σαν να έχουμε ένα άλογο "μαντρωμένο" και ξαφνικά το καβαλάμε και απαιτούμε να τρέξει. Αμ δεν θα τρέξει ή το πολύ πολύ να γκρεμοτσακιστεί. Γι΄αυτό τα λέμε όλη τη χρονιά. Έχει υλικό επιθετικά τουλάχιστον πυραυλοκίνητο και παίζει μπάσκετ που θυμίζουν εποχές FIBA επιθέσεων 30 δευτερολέπτων. Θεωρώ μαγική εικόνα την πρωτιά της Μπάρτσα και αυτό διότι η φετινή ευρωλίγκα είναι αποψυλωμένη από καλές ομάδες.

0
Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3923
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Απρ 25, 2021 6:02 am

gourgou έγραψε:
Σάβ Απρ 24, 2021 10:51 pm
yorgos έγραψε:
Σάβ Απρ 24, 2021 3:15 pm
Πάντως στο δεύτερο τάιμ άουτ που πήρε ο Σάρας τους είπε να ανεβάσουν το ρυθμό και σε κάποια φάση τους είπε "αυτοί προσπαθούν να παίξουν με όσο το δυνατόν λιγότερες κατοχές", δεν ήταν επιλογή του.
Αν έγιναν έτσι όπως τα περιγράφεις, τότε είναι σαν να λέμε ότι ο Σάρας εξεπλάγειν που είδε τη Ζενίτ (η οποία έχει το χαμηλότερο pace στη λίγκα) να παίζει σε αργό τέμπο και ζήτησε από τους παίχτες του να ανεβάσουν ρυθμό. Από την άλλη ο Σάρας όλη τη χρονιά την επίθεσή του με χαλινάρια την έχει. Είναι σαν να έχουμε ένα άλογο "μαντρωμένο" και ξαφνικά το καβαλάμε και απαιτούμε να τρέξει. Αμ δεν θα τρέξει ή το πολύ πολύ να γκρεμοτσακιστεί. Γι΄αυτό τα λέμε όλη τη χρονιά. Έχει υλικό επιθετικά τουλάχιστον πυραυλοκίνητο και παίζει μπάσκετ που θυμίζουν εποχές FIBA επιθέσεων 30 δευτερολέπτων. Θεωρώ μαγική εικόνα την πρωτιά της Μπάρτσα και αυτό διότι η φετινή ευρωλίγκα είναι αποψυλωμένη από καλές ομάδες.
Δε νομίζω ότι εξεπλαγη, απλά δεν μπόρεσε να ανεβάσει το ρυθμό.

Μου έκανε εντύπωση και το γραμματικό του λάθος "they try to play as little possessions as they can" , για άνθρωπο που έχει ζήσει στις ΗΠΑ.

0
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
Άβαταρ μέλους
papp7

 euroleague
Reactions: 665
Δημοσιεύσεις: 1292
Εγγραφή: Δευ Φεβ 19, 2018 12:33 am
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: A.I
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Απρ 25, 2021 3:56 pm



Aμυντικη αναλυση της Ζενιτ στο πρωτο παιχνιδι.

0
Μέχρι φέτος
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Απρ 25, 2021 4:23 pm

yorgos έγραψε:
Κυρ Απρ 25, 2021 6:02 am

Μου έκανε εντύπωση και το γραμματικό του λάθος "they try to play as little possessions as they can" , για άνθρωπο που έχει ζήσει στις ΗΠΑ.
Καλά δεν θα ήταν κι ένα βιβλίο στο χέρι. Η γλώσσα (όπως ξέρεις πολύ καλά) δεν μαθαίνεται μονάχα την τριβή αλλά με τη μελέτη πρωτίστως κι ακολούθως την τριβή.

Τι να πρωτοθυμηθώ; Την Τατιάνα (θα σου κατάρριπτε τον συνειρμό ρωσίδας κι άσχημης) που μετά από ένα ή δυο χρόνια στην Ελλάδα με παίρνε από το Βενιζέλος λέγοντάς μου "μόλις ήρθα στο Αθήνα" και " δεν την μπορώ τη γάλα";

Κούκλα μεν, βούρλο δε. Ε, κάτι θα της έλειπε για να νταραβερίζεται με του λόγου μου. :)

Τον Ντούσαν Μπάγεβιτς με μισή ζωή και βάλε στην Ελλάδα; Τον Ζοτς και τον Νικ Καλάθη; Τον Γρηγόρη τον Γεωργάτο που έχω αναφέρει ξανά στο φόρουμ για τα φοβερά ιταλικά του;

Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3923
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Απρ 25, 2021 4:32 pm

basket72 έγραψε:
Κυρ Απρ 25, 2021 4:23 pm
yorgos έγραψε:
Κυρ Απρ 25, 2021 6:02 am

Μου έκανε εντύπωση και το γραμματικό του λάθος "they try to play as little possessions as they can" , για άνθρωπο που έχει ζήσει στις ΗΠΑ.
Καλά δεν θα ήταν κι ένα βιβλίο στο χέρι. Η γλώσσα (όπως ξέρεις πολύ καλά) δεν μαθαίνεται μονάχα την τριβή αλλά με τη μελέτη πρωτίστως κι ακολούθως την τριβή.

Τι να πρωτοθυμηθώ; Την Τατιάνα (θα σου κατάρριπτε τον συνειρμό ρωσίδας κι άσχημης) που μετά από ένα ή δυο χρόνια στην Ελλάδα με παίρνε από το Βενιζέλος λέγοντάς μου "μόλις ήρθα στο Αθήνα" και " δεν την μπορώ τη γάλα";

Κούκλα μεν, βούρλο δε. Ε, κάτι θα της έλειπε για να νταραβερίζεται με του λόγου μου. :)

Τον Ντούσαν Μπάγεβιτς με μισή ζωή και βάλε στην Ελλάδα; Τον Ζοτς και τον Νικ Καλάθη; Τον Γρηγόρη τον Γεωργάτο που έχω αναφέρει ξανά στο φόρουμ για τα φοβερά ιταλικά του;
Ήθελα να πω , και μάλλον δεν το εξέφρασα σωστά, τα εξής 2:
1. Σε σχέση με το πόσο καλά είναι τα Αγγλικά του, το λάθος ήταν χτυπητό
2. Επειδή ήταν χτυπητό, ακριβώς γι αυτό μου έμεινε η έκφραση και το ότι ηθελε υψηλότερο ρυθμό, αλλά δεν τα κατάφερε.
Δεν έμεινε σε χαμηλό ρυθμό από εμμονή, αλλά επειδή δεν κατάφερε να τον επιβάλλει.

Στείλε και μια φωτό της Τατιάνας να τη βαθμολογήσουμε. :mrgreen:

1
1 Εικόνα
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Απρ 25, 2021 4:39 pm

yorgos έγραψε:
Κυρ Απρ 25, 2021 4:32 pm

Ήθελα να πω , και μάλλον δεν το εξέφρασα σωστά, τα εξής 2:
1. Σε σχέση με το πόσο καλά είναι τα Αγγλικά του, το λάθος ήταν χτυπητό
2. Επειδή ήταν χτυπητό, ακριβώς γι αυτό μου έμεινε η έκφραση και το ότι ηθελε υψηλότερο ρυθμό, αλλά δεν τα κατάφερε.
Δεν έμεινε σε χαμηλό ρυθμό από εμμονή, αλλά επειδή δεν κατάφερε να τον επιβάλλει.

Στείλε και μια φωτό της Τατιάνας να τη βαθμολογήσουμε. :mrgreen:
Σωστός είσαι!
Δεν έχω φωτό Τατιάνας. Γενικά δεν έχω φώτος. Τώρα με την καραντίνα το μετανιώνω. :P
Έχω κάτι σε Κόστα Ρίκα όμως. Κάνει;

Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3923
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Απρ 25, 2021 5:15 pm

basket72 έγραψε:
Κυρ Απρ 25, 2021 4:39 pm
yorgos έγραψε:
Κυρ Απρ 25, 2021 4:32 pm

Ήθελα να πω , και μάλλον δεν το εξέφρασα σωστά, τα εξής 2:
1. Σε σχέση με το πόσο καλά είναι τα Αγγλικά του, το λάθος ήταν χτυπητό
2. Επειδή ήταν χτυπητό, ακριβώς γι αυτό μου έμεινε η έκφραση και το ότι ηθελε υψηλότερο ρυθμό, αλλά δεν τα κατάφερε.
Δεν έμεινε σε χαμηλό ρυθμό από εμμονή, αλλά επειδή δεν κατάφερε να τον επιβάλλει.

Στείλε και μια φωτό της Τατιάνας να τη βαθμολογήσουμε. :mrgreen:
Σωστός είσαι!
Δεν έχω φωτό Τατιάνας. Γενικά δεν έχω φώτος. Τώρα με την καραντίνα το μετανιώνω. :P
Έχω κάτι σε Κόστα Ρίκα όμως. Κάνει;
Από το ολότελα, καλή κι η Κοσταρικιώταινα.

0
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
Άβαταρ μέλους
prime7

 a1greece
Reactions: 348
Δημοσιεύσεις: 764
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 06, 2021 3:31 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Απρ 28, 2021 6:57 pm

Κρίμα για αυτή την Παικταρά τον Billy Baron !!!! Πάντως η Barca αγγίζει την Real στο ποσό μισητή πάει να γίνει με τα αστεία σφυρίγματα που πέρνει...

0
Απάντηση

Επιστροφή στο “Euroleague season 2020-2021”