4η αγωνιστική- Euroleague 2020-2021

Συντονιστές: Captains, Hall of Fame, Super Moderators

titsokk

rookie
Reactions: 147
Προειδοποιήσεις: 1

Σάβ Οκτ 17, 2020 8:28 am

shtarkws έγραψε:
Σάβ Οκτ 17, 2020 8:27 am
εδω

https://www.basketforum.gr/viewforum.php?f=234
Τέλειο! Ευχαριστω

0
titsokk

rookie
Reactions: 147

Σάβ Οκτ 17, 2020 8:30 am

basket72 έγραψε:
Σάβ Οκτ 17, 2020 8:26 am
titsokk έγραψε:
Σάβ Οκτ 17, 2020 8:15 am

Άσχετο . Υπάρχει κάποιο topic που μπορούμε να ανταλλάσσουμε προτασεις για μπασκετικό στοίχημα ??
Καλημέρες!
Νομίζω πως όχι, δεν παίζει. Πάντα μπορεί κάποιος να ανοίξει, ωστόσο. Αν το επιτρέπουν οι κανόνες του φόρουμ (δεν το ξέρω).
Εγώ ποτέ δεν λέω ποια ακριβώς θα παίξω παρά μιλάω για την κατάσταση των ομάδων. Το έχω ως γούρι-γούρι. :D Για την κατάσταση των ομάδων κι ένα γενικό σχόλιο πριν τους αγώνες, ευχαρίστως όμως.

Η μοναδική φορά που είπα σε π.μ σε φίλο εδώ μέσα, τι ακριβώς θα παίξω, ήταν στο τελικό του μουντιάλ ( Γαλλία- Κροατία) πρόπερσι. και μου έδωκε κι αυτός μια ωραία συμβουλή κι είχαμε κέντα-φλος. :banana:
Ναι αυτό με ενδιαφέρει κι εμένα περισσότερο. Οι γνώσεις των παιδιών εδώ για την κατάσταση των ομάδων.

0
Άβαταρ μέλους
ssoulliss

allstar
Reactions: 628
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Φάνης Χριστοδούλου
Αγαπημένη ομάδα: Detroit-Pistons
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Νοέμ 11, 2020 9:13 pm

Καλό το ματσάκι στη Γαλλία αλλά στο τρίτο δεκάλεπτο τα έχουν κάνα σαλάτα οι officials :mrgreen: . H ASVEL χωρίς τον Cole δεν μπορεί να τρέξουν και δικαιότατα προηγείται ο Αστέρας μέχρι τώρα. Οι κοντοί του κάνουν ότι θέλουν τους αντίστοιχους της ASVEL.

0
Άβαταρ μέλους
gspara

Super Mod
Reactions: 56
Αγαπημένος παίκτης: Λεωνιδας Ζουπας

Τετ Νοέμ 11, 2020 9:39 pm

ssoulliss έγραψε:
Τετ Νοέμ 11, 2020 9:13 pm
Καλό το ματσάκι στη Γαλλία αλλά στο τρίτο δεκάλεπτο τα έχουν κάνα σαλάτα οι officials :mrgreen: . H ASVEL χωρίς τον Cole δεν μπορεί να τρέξουν και δικαιότατα προηγείται ο Αστέρας μέχρι τώρα. Οι κοντοί του κάνουν ότι θέλουν τους αντίστοιχους της ASVEL.
Kαι οταν πηγε στον παγκο ο Diot η διαφορα εκτοξευτηκε στο -17.Τουλαχιστον επεστρεψε ο Yabusele.Φοβεροι Loyd-Walden!

0
Άβαταρ μέλους
yorgos

Reactions: 1031
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri

Τετ Νοέμ 11, 2020 10:10 pm

Έλειψε ο Κόουλ που θα κούραζε και θα έφθειρε την αντίπαλη άμυνα, αλλά γενικά πολύ κακή άμυνα από τους περιφερειακούς της Βιλερμπάν, παρότι μπροστά έπαιξε αρκετά στοχευμένο μπάσκετ πριν την πάρει η κάτω βόλτα.

1
1 Εικόνα
top 10 καλύτερα φυσικά τοπία στον κόσμο
https://www.youtube.com/watch?v=HnHBc7X3qyM&t=2083s
Άβαταρ μέλους
ssoulliss

allstar
Reactions: 628
Αγαπημένος παίκτης: Φάνης Χριστοδούλου
Αγαπημένη ομάδα: Detroit-Pistons

Τρί Δεκ 08, 2020 9:43 pm

Ειλικρινά όσα χρόνια βλέπω μπάσκετ, δεν έχω ξαναδεί να σφυρίζονται τέσσερις τεχνικές ποινές σε μία φάση με μία αποβολή παίκτη σε τόσο κομβικό σημείο του παιχνιδιού. :sorry:

Κατά τ'αλλα η Zenit απέδειξε πως είναι σε πολύ καλό δρόμο κέρδισε δίκαια τη Valencia με εξαιρετικούς τους Pangos (σμπαράλια τους έκανε με τις πάσες του) και Hollins (πολύ βελτιωμένος φέτος). Για τους συμπαθείς σε εμένα "Πορτοκαλί" λέιπει πολυ φρεσκάδα στην περιφέρεια και ο Labeyrie που χτύπησε πριν λίγο καιρό. Τον Williams τον έκαναν γιο-γιο σήμερα στις αλλαγές.

0
Απάντηση

Επιστροφή στο “Euroleague”