Αγορά αθλητικών ειδών

Συντονιστής: Captains

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
SteveNashidis

Captain
Reactions: 2374
Δημοσιεύσεις: 7005
Εγγραφή: Δευ Σεπ 20, 2010 11:36 pm
Τοποθεσία: Arizona
Αγαπημένη θέση: PG
Twitter: https://twitter.com/Nashidis
Αγαπημένος παίκτης: Steve Nash, Devin Booker
Αγαπημένη ομάδα: Phoenix-Suns
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Δεκ 28, 2019 9:28 pm

Εδώ αναρτώνται οι αναφορές και οι πληροφορίες για αθλητικά είδη και όχι μόνο που σχετίζονται με το μπάσκετ.

0
🏀Steve Nash. 2× NBA ΜVP (2005, 2006)🏀SSOL- Seven Second or Less Len
Εικόνα Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Redfly

 euroleague
Reactions: 404
Δημοσιεύσεις: 1012
Εγγραφή: Τρί Φεβ 04, 2020 9:23 pm
Αγαπημένος παίκτης: Clyde the Glide
Αγαπημένη ομάδα: Protland-Trail-Blazers
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Μαρ 12, 2020 8:05 pm

Βασικά ήταν και η θεματολογία με την οποία ανακάλυψα το forum πριν πολλά χρόνια. Ύπήρχε συζήτηση για μπάλες μπάσκετ και για παπούτσια. Ξέρω ξέρω θα γελάτε όσοι το διαβάσατε αλλά πραγματικά έτσι σας γνωρισα. Τα παλιά ποσταρίσματα υπάρχουν ακόμα ή χάθηκαν?

2
2 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
SteveNashidis

Captain
Reactions: 2374
Δημοσιεύσεις: 7005
Εγγραφή: Δευ Σεπ 20, 2010 11:36 pm
Τοποθεσία: Arizona
Αγαπημένη θέση: PG
Twitter: https://twitter.com/Nashidis
Αγαπημένος παίκτης: Steve Nash, Devin Booker
Αγαπημένη ομάδα: Phoenix-Suns
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Απρ 02, 2020 12:03 pm

Οπότε θα ξανακάνω και εγώ την ερώτηση αν γνωρίζετε κάποιο ηλεκτρονικό κατάστημα αγοράς φανελών ΝΒΑ . Από Ελλάδα αρχικά και επεκτείνουμε την αναζήτηση μας αν δε βρεθεί κάτι, προς Ευρωπη, ebay κλπ!

0
🏀Steve Nash. 2× NBA ΜVP (2005, 2006)🏀SSOL- Seven Second or Less Len
Εικόνα Εικόνα Εικόνα
georgele

 
Reactions: 0
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Παρ Ιαν 11, 2008 3:01 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Απρ 02, 2020 6:08 pm

πωλούνται air jordan 3 νούμερο 45. καινούργια 150€

Πληροφορίες εδώ

https://www.car.gr/xyma/view/24823326-a ... kainoyrgia

0
Άβαταρ μέλους
ggr

allstar
Reactions: 1123
Δημοσιεύσεις: 3000
Εγγραφή: Τετ Φεβ 23, 2011 1:57 pm
Τοποθεσία: Φθιώτιδα
Αγαπημένη θέση: SF, PF
Αγαπημένος παίκτης: Φ.Χριστοδούλου, Ν. Γκάλης
Αγαπημένη ομάδα: Panionios
Αγαπημένη ομάδα: Πανιώνιος
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Μάιος 07, 2020 6:18 pm

http://www.oncourtbasketball.gr/

Για όποιον ενδιαφέρεται για εμφανίσεις μπάσκετ ή μπλουζάκια ομάδων σε πιο φθηνή τιμή από τα αυθεντικά. Μου το σύστησε ένας φίλος μου από το χωριό, που έχει ψωνίσει εμφανίσεις από κει, και μου είπε ότι προσφέρει καλή ποιότητα προϊόντων για την τιμή τους. Προσωπικά παρήγγειλα ένα ρετρό κοντομάνικο των Pistons (με το άλογο και τις εξατμίσεις) και μπορώ να πω πως φαίνεται καλό.

1
1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
ggr

allstar
Reactions: 1123
Δημοσιεύσεις: 3000
Εγγραφή: Τετ Φεβ 23, 2011 1:57 pm
Τοποθεσία: Φθιώτιδα
Αγαπημένη θέση: SF, PF
Αγαπημένος παίκτης: Φ.Χριστοδούλου, Ν. Γκάλης
Αγαπημένη ομάδα: Panionios
Αγαπημένη ομάδα: Πανιώνιος
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Ιούλ 09, 2021 7:34 pm

Αν και δεν είχα σκοπό να αγοράσω άλλη φανέλα, έκανα μια εξαίρεση για τη συγκεκριμένη μιας και τη βρήκα σε καλή τιμή. Μου θυμίζει τα εφηβικά μου χρόνια, ενώ είναι (για μένα) η πιο όμορφη φανέλα που έχει σχεδιαστεί στο ΝΒΑ και δεν το λέω αυτό επειδή υποστηρίζω την ομάδα. M' αυτή λοιπόν κλείνει η συλλογή και είναι η τρίτη hardwood classic που έχω μαζί με του Bill Russell και του Εwing (αυτή ήταν απογοήτευση).

Εικόνα

1
1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
ssoulliss

 champion
Reactions: 3215
Δημοσιεύσεις: 6037
Εγγραφή: Τρί Απρ 19, 2011 7:38 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Φάνης Χριστοδούλου
Αγαπημένη ομάδα: Detroit-Pistons
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Ιούλ 10, 2021 9:43 am

ggr έγραψε:
Παρ Ιούλ 09, 2021 7:34 pm
Αν και δεν είχα σκοπό να αγοράσω άλλη φανέλα, έκανα μια εξαίρεση για τη συγκεκριμένη μιας και τη βρήκα σε καλή τιμή. Μου θυμίζει τα εφηβικά μου χρόνια, ενώ είναι (για μένα) η πιο όμορφη φανέλα που έχει σχεδιαστεί στο ΝΒΑ και δεν το λέω αυτό επειδή υποστηρίζω την ομάδα. M' αυτή λοιπόν κλείνει η συλλογή και είναι η τρίτη hardwood classic που έχω μαζί με του Bill Russell και του Εwing (αυτή ήταν απογοήτευση).

Εικόνα
Την έχω συνδυάσει με αποτυχίες και δε μου αρέσει :D :P . Με το Grant Hill δεν την λανσάραμε αρχικά;

0
Άβαταρ μέλους
ggr

allstar
Reactions: 1123
Δημοσιεύσεις: 3000
Εγγραφή: Τετ Φεβ 23, 2011 1:57 pm
Τοποθεσία: Φθιώτιδα
Αγαπημένη θέση: SF, PF
Αγαπημένος παίκτης: Φ.Χριστοδούλου, Ν. Γκάλης
Αγαπημένη ομάδα: Panionios
Αγαπημένη ομάδα: Πανιώνιος
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Ιούλ 10, 2021 9:50 am

Ναι, με τον Grant Hill την λανσάραμε, το καλοκαίρι του 1996. Εντάξει, δεν πήραμε κάποιο πρωτάθλημα με αυτή τη φανέλα αλλά ήταν πολύ εντυπωσιακή, όπως και το σήμα. Ακόμη και η γυναίκα μου εντυπωσιάστηκε όταν την είδε! Είναι το αγαπημένο μου σχέδιο, γιατί συνδυάζει τα δύο χόμπι που λατρεύω: μπάσκετ και αυτοκίνητα! :D

0
Άβαταρ μέλους
ggr

allstar
Reactions: 1123
Δημοσιεύσεις: 3000
Εγγραφή: Τετ Φεβ 23, 2011 1:57 pm
Τοποθεσία: Φθιώτιδα
Αγαπημένη θέση: SF, PF
Αγαπημένος παίκτης: Φ.Χριστοδούλου, Ν. Γκάλης
Αγαπημένη ομάδα: Panionios
Αγαπημένη ομάδα: Πανιώνιος
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Νοέμ 10, 2021 12:55 pm

https://red-cloud.gr/el/katigories/athl ... results=36

Είναι το μοναδικό μαγαζί που έχω δει ότι έχει σχεδόν όλη τη γκάμα της Wilson. Πήρα από αυτούς μια μπάλα wilson alliance των Pistons, μιας και η Spalding που είχα έφτανε στα τελευταία της (10 χρόνια ήταν αυτά). Εκ πρώτης όψεως, φαίνεται πιο μαλακή από τη Spalding, ενώ έχει και ωραίους χρωματισμούς. Θα τη χρησιμοποιήσω αποκλειστικά σε κλειστό, οπότε δεν ξέρω για την αντοχή της σε ανοιχτά γήπεδα.
Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι η πολύ καλή εξυπηρέτηση του καταστήματος. Θα το συνιστούσα σε όποιον ενδιαφέρεται για αγορά της συγκεκριμένης μπάλας. Απλά, όπως μου είπε ο άνθρωπος, καλό θα είναι να υπάρξει τηλεφωνική επικοινωνία πριν την παραγγελία, ώστε να ενημερωθεί ο πελάτης για τον αν η μπάλα κάποιας ομάδας είναι διαθέσιμη, λόγω περιορισμένων αποθεμάτων από την Wilson. Αν δεν είναι διαθέσιμη, γίνεται παραγγελία και σε μια βδομάδα περίπου την παραλαμβάνει ο πελάτης. Αυτό συνέβη και στην περίπτωσή μου αλλά ο άνθρωπος με ενημέρωνε συνέχεια τηλεφωνικώς για την πορεία της παραγγελίας. Πραγματικά, πολύ εξυπηρετικός.

0
Απάντηση

Επιστροφή στο “Tips 'n Tricks”