- Στην ΕΣΚΑΝΑ, πρωταθλητής ο Κρόνος Αγίου Δημητρίου με ρεκόρ 12-0 (είναι και ο πρωταθλητής Ελλάδας τα τελευταία 3 χρόνια, ελέω Μποσγανά και Γρηγοροπούλου που δεν υπάρχουν πάντως φέτος)
- Στην ΕΣΚΑ, πρωταθλητής ο Παναθηναϊκός (2-0 στους τελικούς με την Αγία Παρασκευή)
- Στην ΕΚΑΣΘ, πρωταθλητής ο Παναθλητικός (εύκολα 75-52 τον ΠΑΟΚ στον άτυπο τελικό του final-4)
Στα πανεπαρχιακά που έχουμε αυτές τις μέρες:
- Στον Α' όμιλο, μεγάλο φαβορί ο Απόλλων Πτολεμαϊδας (είναι ήδη στο 2-0 και σήμερα απέναντι στην Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης σφραγίζει μάλλον την πρόκριση)
- Στον Β' όμιλο ξεκινάνε σήμερα τα παιχνίδια και συμμετέχουν: Άμιλλα Τρίπολης, Πρωτέας Σχηματαρίου, Προμηθέας Πάτρας
- Στον Γ' όμιλο ΟΦΗ και Ηρακλής Κω είναι στο 2-0 και παίζουν αυτήν την ώρα μεταξύ τους για την πρόκριση.
Το πλήρες πρόγραμμα (με τα μετάλλια να κρίνονται μάλλον τις 3 πρώτες μέρες)
ΣΑΒΒΑΤΟ 24-07-2021 ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ
15.00 Β’ ΟΜΙΛΟΣ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ
18.00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ – Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
21.00 ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 25-07-2021 ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ
15.00 ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
18.00 Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ
21.00 Α’ ΟΜΙΛΟΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΔΕΥΤΕΡΑ 26-07-2021 ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ
14.00 Β’ ΟΜΙΛΟΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
17.00 ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.
20.00 Α’ ΟΜΙΛΟΣ – Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
ΤΡΙΤΗ 27-07-2021 ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ
13.00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ
16.00 ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. – Β’ ΟΜΙΛΟΣ
19.00 ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ – Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 28-07-2021 ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ
10.00 Β’ ΟΜΙΛΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
13.00 Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.
16.00 Α’ ΟΜΙΛΟΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ
- Στην ΕΣΚΑ, πρωταθλητής ο Παναθηναϊκός (2-0 στους τελικούς με την Αγία Παρασκευή)
- Στην ΕΚΑΣΘ, πρωταθλητής ο Παναθλητικός (εύκολα 75-52 τον ΠΑΟΚ στον άτυπο τελικό του final-4)
Στα πανεπαρχιακά που έχουμε αυτές τις μέρες:
- Στον Α' όμιλο, μεγάλο φαβορί ο Απόλλων Πτολεμαϊδας (είναι ήδη στο 2-0 και σήμερα απέναντι στην Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης σφραγίζει μάλλον την πρόκριση)
- Στον Β' όμιλο ξεκινάνε σήμερα τα παιχνίδια και συμμετέχουν: Άμιλλα Τρίπολης, Πρωτέας Σχηματαρίου, Προμηθέας Πάτρας
- Στον Γ' όμιλο ΟΦΗ και Ηρακλής Κω είναι στο 2-0 και παίζουν αυτήν την ώρα μεταξύ τους για την πρόκριση.
Το πλήρες πρόγραμμα (με τα μετάλλια να κρίνονται μάλλον τις 3 πρώτες μέρες)
ΣΑΒΒΑΤΟ 24-07-2021 ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ
15.00 Β’ ΟΜΙΛΟΣ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ
18.00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ – Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
21.00 ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 25-07-2021 ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ
15.00 ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
18.00 Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ
21.00 Α’ ΟΜΙΛΟΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΔΕΥΤΕΡΑ 26-07-2021 ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ
14.00 Β’ ΟΜΙΛΟΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
17.00 ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.
20.00 Α’ ΟΜΙΛΟΣ – Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
ΤΡΙΤΗ 27-07-2021 ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ
13.00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ
16.00 ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. – Β’ ΟΜΙΛΟΣ
19.00 ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ – Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 28-07-2021 ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ
10.00 Β’ ΟΜΙΛΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
13.00 Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.
16.00 Α’ ΟΜΙΛΟΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ