Malice at the Palace

Συντονιστής: Captains

reignman

allstar
Reactions: 1108
Δημοσιεύσεις: 3481
Εγγραφή: Παρ Σεπ 29, 2006 4:23 pm
Αγαπημένος παίκτης: delete me
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Αύγ 24, 2021 9:04 pm

AO DAFNIS έγραψε:
Τετ Αύγ 11, 2021 1:42 pm
Πολύ ωραίο επεισόδιο. Θα μου άρεσε και μένα να μιλήσουν περισσότερο οι Pistons. Οκ συμφωνώ ότι αν δεν είχε πεταχτεί η μπύρα δεν θα είχε συμβεί τίποτα παραπάνω αλλά κ πάλι νομίζω ότι ο Αρτέστ ξεπέρασε τα όρια. Ακόμα και το φάουλ που έκανε σε εκείνο το σημείο το λες κ αψυχολόγητο.

Το μεγάλο κρίμα είναι ότι ο Reggie δεν είχε την ευκαιρία να κλείσει την καριέρα του διεκδικώντας ένα δαχτυλίδι.
O Tinsley το ξεκιναει ολο που του λεει "game is over , do your foul. Do YOUR foul"

2
2 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
ssoulliss

 champion
Reactions: 3215
Δημοσιεύσεις: 6036
Εγγραφή: Τρί Απρ 19, 2011 7:38 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Φάνης Χριστοδούλου
Αγαπημένη ομάδα: Detroit-Pistons
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Νοέμ 08, 2022 1:42 pm

reignman έγραψε:
Τρί Αύγ 24, 2021 9:04 pm
AO DAFNIS έγραψε:
Τετ Αύγ 11, 2021 1:42 pm
Πολύ ωραίο επεισόδιο. Θα μου άρεσε και μένα να μιλήσουν περισσότερο οι Pistons. Οκ συμφωνώ ότι αν δεν είχε πεταχτεί η μπύρα δεν θα είχε συμβεί τίποτα παραπάνω αλλά κ πάλι νομίζω ότι ο Αρτέστ ξεπέρασε τα όρια. Ακόμα και το φάουλ που έκανε σε εκείνο το σημείο το λες κ αψυχολόγητο.

Το μεγάλο κρίμα είναι ότι ο Reggie δεν είχε την ευκαιρία να κλείσει την καριέρα του διεκδικώντας ένα δαχτυλίδι.
O Tinsley το ξεκιναει ολο που του λεει "game is over , do your foul. Do YOUR foul"
Επειδή το είδα πρόσφατα, χωρίς να διαφωνώ με τους πιο πάνω φίλους, αν έπρεπε ένας να "κρεμαστεί" αυτό θα ήταν ο Tinsley. Δεν λες ποτέ σε προβληματικό συμπαίκτη σου, "τράβα κοπάνα τον" εκτός αν είσαι στημένος ή ηλίθιος.

Επίσης λάθος ήταν η έλλειψη φύλαξης του γηπέδου, με αποτέλεσμα όταν το αποτέλεσμα είχε κριθεί να κατέβουν στα μπροστινά καθίσματα τα μπουμπούκια της ομάδας (το λένε ο άνθρωπος του γηπέδου ότι ο συγκεκριμμένος που έφαγε τη μπούφλα θα έχανε το διαρκειάς του).

Σαν κατακλείδα εμένα τελικά με πείραξε η στάση του Artest. Γενικά οι τυχοδιωκτικές τάσεις με ενοχλούν, αλλά έπρεπε να μείνει να μη φύγει, κάτι που μάλλον το κατάλαβε και ο ίδιος (το αναφέρει το 2010 στη συνεντευξη μετά το πρωτάθλημα). Πράγματι βλέποντας το βίντεο ψιλοσταναχωρήθηκα για τον Jermaine Ο' Neil, ήταν ίσως και ο μόνος που δε χάρηκε τίποτε από εκεί και ύστερα.

1
1 Εικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Retro NBA & History”