Western Conference Semifinals -LA.Clippers vs Denver Nuggets

Συντονιστής: Captains

Άβαταρ μέλους
kojito

Moderator
Reactions: 1469
Δημοσιεύσεις: 6464
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 20, 2007 8:25 pm
Αγαπημένη θέση: PF
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Σεπ 14, 2020 7:35 am

ssoulliss έγραψε:
Κυρ Σεπ 13, 2020 9:37 pm
Καλά τα λες, αλλά μήπως είναι καλοί και οι άλλοι(Denver) τελικά; Στο χρονικό διάστημα που αναφέρεσαι έγινε ένα επιμέρους σερί 27-3, οι Nuggets τους έπνιξαν. Πήρε τάιμ-αουτ, ξαναπήρε τάιμ-άουτ ο Rivers μηδέν αντίδραση. Νομίζω σαν να διέκρινα έλλειψη όρεξης/κουράγιου από τους Clippers.

Ω ρε και να σηκώσει πρωτάθλημα ο LeBron τι έχουν να ακούσουν τα αυτάκια μας από το στόμα του!!!! Θα αυτοανακυρηχθεί σε κορυφαίο αθλητή από όλα τα σπορ, όλων των εποχών!!!! :mrgreen:
Σωστός. Έχασα 2-3 λεπτά από αυτό το διάστημα είναι η αλήθεια, αλλά και οι Nuggets όσο περισσότερο μείωναν στο σκορ, τόσο περισσότερο αυτοπεποίθηση έπαιρναν. Και φυσικά σε καμία περίπτωση δεν είναι ομάδα της σειράς. Μόνο και μόνο ότι έχουν ισοφαρίσει ήδη δύο σειρές από το 3-1 (και βλέπουμε) δείχνει ότι έχουν τεράστια ψυχικά αποθέματα.

Το πρόβλημα των Clippers ίσως είναι ότι μετά τους Leonard και George επικρατεί το χάος. Όπως ειπώθηκε και πιο πάνω τα guard τους (εκτός από κάποια ξεσπάσματα του Lou) έχουν προσφέρει πολύ λίγα, ενώ και ο Harrell σε καμία περίπτωση δεν θυμίζει 6th man of the year παίκτη. Βλέπω τώρα μάλιστα ότι ο μόνος παίκτης των Clippers με θετικό +/- είναι ο Zubac που είχε +11 κιόλας, ενώ ο Harrell αγωνίστηκε για αρκετή ώρα σε αυτό το κακό διάστημα στο 3ο δεκάλεπτο με αποτέλεσμα να τελειώσει με -19 σε 15 λεπτά.

1
1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
ggr

allstar
Reactions: 1126
Δημοσιεύσεις: 3010
Εγγραφή: Τετ Φεβ 23, 2011 1:57 pm
Τοποθεσία: Φθιώτιδα
Αγαπημένη θέση: SF, PF
Αγαπημένος παίκτης: Φ.Χριστοδούλου, Ν. Γκάλης
Αγαπημένη ομάδα: Panionios
Αγαπημένη ομάδα: Πανιώνιος
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Σεπ 14, 2020 12:32 pm

Reaper έγραψε:
Κυρ Σεπ 13, 2020 7:33 pm
Οι Κλιπερς ειναι μια μειξη ποδοσφαιρικης Παρι με μπασκετικη ΤΣΣΚΑ.

Τουπε και υφακι "κοιτατε τι ομαδαρα ειμαστε" λες και εχουν σαρωσει τους τιτλους, και στα κρισιμα αφαντοι.

Το προηγουμενο το γυρισε απ το -15 το Ντενβερ, αν κερδισει κι αυτο απ το -19 ειναι πολυ κοντα ψυχολογικα στο να τους στειλει εκει που αξιζουν στο game 7 : σπιτι τους.
Συμφωνώ σε όλα. Χωρίς να έχουν κερδίσει κάτι, πλασάρουν το στυλάκι του πρωταθλητή. Εύχομαι κι εγώ το Ντένβερ να τους αποκλείσει.

1
1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
shtarkws

Site Admin
Reactions: 2585
Δημοσιεύσεις: 7770
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 12, 2010 9:22 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Σεπ 14, 2020 3:30 pm

Ναι αλλα ποια θα ηταν μεγαλύτερη απόλαυση για τους χειτερς, να αποκλειστούν από το Denver η να τους αποκλεισει ο Λεμπρον;

0
Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς

Oι κανονισμοί του forum

Οδηγίες για ένα καλό post

https://dragon.mochahosted.com/basketfo ... index.html
Άβαταρ μέλους
Reaper

 nba
Reactions: 1351
Δημοσιεύσεις: 2474
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 29, 2019 6:55 pm
Αγαπημένη θέση: SG, Bench
Αγαπημένος παίκτης: Luka Doncic
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Σεπ 14, 2020 3:37 pm

shtarkws έγραψε:
Δευ Σεπ 14, 2020 3:30 pm
Ναι αλλα ποια θα ηταν μεγαλύτερη απόλαυση για τους χειτερς, να αποκλειστούν από το Denver η να τους αποκλεισει ο Λεμπρον;
Απο το Ντενβερ.
Αμα τους αποκλεισει ο Λεμπρον θα αρχισουν να λενε παλι για βολες, σπρωξιμο του NBA στον "Leflop" κλπ κλπ.
Επισης ειναι νικη του μπασκετ καθε φορα που καποιος ευρωπαιος που βασιζεται στο μπασκετικο IQ του και στο πως διαβαζει το παιχνιδι ξεφτιλιζει το μοντελο "η αθλητικοτητα και τα σωματικα προσοντα ειναι το παν" που προμοταρει το NBA.

1
1 Εικόνα
Noone remembers how. Everyone remembers if you won or you lost.
RG13

 junior
Reactions: 39
Δημοσιεύσεις: 176
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 05, 2017 11:16 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Diamantidis
Αγαπημένη ομάδα: Los-Angeles-Clippers
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Σεπ 14, 2020 3:39 pm

ggr έγραψε:
Δευ Σεπ 14, 2020 12:32 pm

Συμφωνώ σε όλα. Χωρίς να έχουν κερδίσει κάτι, πλασάρουν το στυλάκι του πρωταθλητή. Εύχομαι κι εγώ το Ντένβερ να τους αποκλείσει.
Είναι περίεργο να βλέπω εδώ τέτοια αρνητικά σχόλια ενώ έχω εντελώς αντίθετες προσλαμβάνουσες από τα σάιτ και τα γκρουπ της ομάδας..

Η ομάδα δεν έχει περάσει ποτέ σε τελικό περιφέρειας, δεν είχε κλείσει ποτέ σειρά με σκορ 4-2 (μέχρι 4-3 το καλύτερο μας), δεν είχε τερματίσει ποτέ σε ψηλότερη θέση στην κανονική περίοδο από τη φετινή.

Από την αρχή της χρονιάς υπάρχει ένας ενθουσιασμός για το καλύτερο ρόστερ που φτιάχτηκε ποτέ για αυτή την ομάδα αλλά μέχρι εκεί! Όλοι ξέρουν αυτά που έγραψα από πάνω, όπως και θυμούνται την ανατροπή που έφαγε από το 3-1 η lob city πριν μερικά χρόνια στον ίδιο γύρο..πιστεύω ότι αυτά που διαβάζουν όσοι είναι έξω από την ομάδα είναι τύπου "flame posts" παρόμοια με τις ατάκες που ρίχνει ο jefferson και ο perkins ίσα ίσα για να γίνει τζέρτζελο

To θέμα είναι ότι μπλέξαμε άσχημα τώρα με το game 7 και ένας θεός ξέρει αν θα ξεμπλέξουμε..

3
3 Εικόνα
RG13

 junior
Reactions: 39
Δημοσιεύσεις: 176
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 05, 2017 11:16 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Diamantidis
Αγαπημένη ομάδα: Los-Angeles-Clippers
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Σεπ 14, 2020 3:58 pm

Reaper έγραψε:
Κυρ Σεπ 13, 2020 7:33 pm
Οι Κλιπερς ειναι μια μειξη ποδοσφαιρικης Παρι με μπασκετικη ΤΣΣΚΑ.

Τουπε και υφακι "κοιτατε τι ομαδαρα ειμαστε" λες και εχουν σαρωσει τους τιτλους, και στα κρισιμα αφαντοι.

Το προηγουμενο το γυρισε απ το -15 το Ντενβερ, αν κερδισει κι αυτο απ το -19 ειναι πολυ κοντα ψυχολογικα στο να τους στειλει εκει που αξιζουν στο game 7 : σπιτι τους.
Αυτά περί Παρί και ΤΣΣΚΑ νομίζω δεν είναι σοβαρές ατάκες..Η ομάδα σε καμία περίπτωση δεν αγοράστηκε! Χτίστηκε μέσα από μια σείρα ανταλλαγών και εξοικονόμησε άρκετα χρήματα στο σάλαρι έτσι ώστε να μπορεί να πληρώσει Λέοναρντ και Τζωρτζ, ενώ θυσίασε και το πουλέν μου τον Σάι!

Θυμίζω πέρσι πολύς κόσμος κορόιδευε όταν αφήσαμε τον Χάρις να φύγει..Βασικά για την περίπτωση του Χάρις μας κορόιδευαν και όταν ήρθε και όταν έφυγε τώρα που το σκέφτομαι.. Υπήρχε και παλιότερα η αίσθηση ότι το Χιούστον μας κορόιδεψε και πήρε τον Πολ για το τίποτα. Όλα αυτά ήταν υπολογισμένες κινήσεις όμως, οπότε καλύτερα ας μη μιλάμε για μπάτζετ..

0
Άβαταρ μέλους
Reaper

 nba
Reactions: 1351
Δημοσιεύσεις: 2474
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 29, 2019 6:55 pm
Αγαπημένη θέση: SG, Bench
Αγαπημένος παίκτης: Luka Doncic
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Σεπ 14, 2020 4:32 pm

RG13 έγραψε:
Δευ Σεπ 14, 2020 3:58 pm
Reaper έγραψε:
Κυρ Σεπ 13, 2020 7:33 pm
Οι Κλιπερς ειναι μια μειξη ποδοσφαιρικης Παρι με μπασκετικη ΤΣΣΚΑ.

Τουπε και υφακι "κοιτατε τι ομαδαρα ειμαστε" λες και εχουν σαρωσει τους τιτλους, και στα κρισιμα αφαντοι.

Το προηγουμενο το γυρισε απ το -15 το Ντενβερ, αν κερδισει κι αυτο απ το -19 ειναι πολυ κοντα ψυχολογικα στο να τους στειλει εκει που αξιζουν στο game 7 : σπιτι τους.
Αυτά περί Παρί και ΤΣΣΚΑ νομίζω δεν είναι σοβαρές ατάκες..Η ομάδα σε καμία περίπτωση δεν αγοράστηκε! Χτίστηκε μέσα από μια σείρα ανταλλαγών και εξοικονόμησε άρκετα χρήματα στο σάλαρι έτσι ώστε να μπορεί να πληρώσει Λέοναρντ και Τζωρτζ, ενώ θυσίασε και το πουλέν μου τον Σάι!

Θυμίζω πέρσι πολύς κόσμος κορόιδευε όταν αφήσαμε τον Χάρις να φύγει..Βασικά για την περίπτωση του Χάρις μας κορόιδευαν και όταν ήρθε και όταν έφυγε τώρα που το σκέφτομαι.. Υπήρχε και παλιότερα η αίσθηση ότι το Χιούστον μας κορόιδεψε και πήρε τον Πολ για το τίποτα. Όλα αυτά ήταν υπολογισμένες κινήσεις όμως, οπότε καλύτερα ας μη μιλάμε για μπάτζετ..
Εξαιρω τον Λεοναρντ απο αυτα που γραφω για τους Κλιπερς, αυτος ειναι κυριος και μεγαλος παικτης.
Αλλα οι υπολοιποι παικτες και ο Ντοκ ειναι προκλητικοι, αλαζονες και φερονται λες και ειναι πολυπρωταθλητες. Αν δε το βλεπεις, απλα διαφωνουμε.

0
Noone remembers how. Everyone remembers if you won or you lost.
Άβαταρ μέλους
ssoulliss

 champion
Reactions: 3226
Δημοσιεύσεις: 6044
Εγγραφή: Τρί Απρ 19, 2011 7:38 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Φάνης Χριστοδούλου
Αγαπημένη ομάδα: Detroit-Pistons
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Σεπ 14, 2020 8:23 pm

RG13 έγραψε:
Δευ Σεπ 14, 2020 3:58 pm
Αυτά περί Παρί και ΤΣΣΚΑ νομίζω δεν είναι σοβαρές ατάκες..Η ομάδα σε καμία περίπτωση δεν αγοράστηκε! Χτίστηκε μέσα από μια σείρα ανταλλαγών και εξοικονόμησε άρκετα χρήματα στο σάλαρι έτσι ώστε να μπορεί να πληρώσει Λέοναρντ και Τζωρτζ, ενώ θυσίασε και το πουλέν μου τον Σάι!

Θυμίζω πέρσι πολύς κόσμος κορόιδευε όταν αφήσαμε τον Χάρις να φύγει..Βασικά για την περίπτωση του Χάρις μας κορόιδευαν και όταν ήρθε και όταν έφυγε τώρα που το σκέφτομαι.. Υπήρχε και παλιότερα η αίσθηση ότι το Χιούστον μας κορόιδεψε και πήρε τον Πολ για το τίποτα. Όλα αυτά ήταν υπολογισμένες κινήσεις όμως, οπότε καλύτερα ας μη μιλάμε για μπάτζετ..
Έχω μια ένσταση για την περίπτωση του Griffin. Τη μια μέρα ,η διοίκηση, του έδειχναν βίντεο με τον ίδιο λέγωντας του πόσο σημαντικός είναι για τον σύλλογο, ότι είναι ο Franchise player κλπ και την ίδια εβδομάδα των έστελναν με trade, σε εμάς! :D Δεν το λες και μελετημένη κίνηση, αυτό φίλε RG13.

Σε αυτά που λες πιο πάνω ότι η ομάδα έχει ένα άγχος για να πάει τελικούς Δύσης για πρώτη φορά, το αποδέχομαι και συμφωνώ. Είναι μικρή ακόμη η φανέλα της ομάδας, ίσως φέτος να μεγαλώσει απότομα! :D

Εμένα μου αρέσει πόσο έχει δουλέψει ο Zubac, μου αρέσει που παίρνει χρόνο ο τιμιότατος JaMychal, ότι έχετε στην ομάδα σας τον Παυλογιώργη κλπ, μου αρέσει ακόμη και ο "Doc". Μάλλον έχει ενοχλήσει το στυλ του Beverley αλλά και το υπερβολικά "δυνατό" παιχνίδι του Morris. Το οποίο δυστυχώς για την ομάδα σου έγινε πάνω στην ιερη αγελάδα αρκετών φίλων του φόρουμ, τον Doncic. :dribble:

Για φινάλε έχω λίγο από Doc σε Jamie Foxx mode! :D



2
2 Εικόνα
RG13

 junior
Reactions: 39
Δημοσιεύσεις: 176
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 05, 2017 11:16 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Diamantidis
Αγαπημένη ομάδα: Los-Angeles-Clippers
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Σεπ 14, 2020 9:18 pm

ssoulliss έγραψε:
Δευ Σεπ 14, 2020 8:23 pm

Έχω μια ένσταση για την περίπτωση του Griffin. Τη μια μέρα ,η διοίκηση, του έδειχναν βίντεο με τον ίδιο λέγωντας του πόσο σημαντικός είναι για τον σύλλογο, ότι είναι ο Franchise player κλπ και την ίδια εβδομάδα των έστελναν με trade, σε εμάς! :D Δεν το λες και μελετημένη κίνηση, αυτό φίλε RG13.

Σε αυτά που λες πιο πάνω ότι η ομάδα έχει ένα άγχος για να πάει τελικούς Δύσης για πρώτη φορά, το αποδέχομαι και συμφωνώ. Είναι μικρή ακόμη η φανέλα της ομάδας, ίσως φέτος να μεγαλώσει απότομα! :D

Εμένα μου αρέσει πόσο έχει δουλέψει ο Zubac, μου αρέσει που παίρνει χρόνο ο τιμιότατος JaMychal, ότι έχετε στην ομάδα σας τον Παυλογιώργη κλπ, μου αρέσει ακόμη και ο "Doc". Μάλλον έχει ενοχλήσει το στυλ του Beverley αλλά και το υπερβολικά "δυνατό" παιχνίδι του Morris. Το οποίο δυστυχώς για την ομάδα σου έγινε πάνω στην ιερη αγελάδα αρκετών φίλων του φόρουμ, τον Doncic. :dribble:
Όταν λέω για μελετημένες κινήσεις εννοώ γενικά την απόφαση να διαλυθεί η lob city! Eίχε αποφασιστεί να φύγει ο Μπλέηκ άσχετα αν έγινε άκομψα ή αν φάνηκε απότομο το trade.. Toν Doc δεν τον άντεχα την περίοδο που είχε στην ομάδα το γιο του..ξεκάκαρα δεν μπορούσε να διαχειριστεί την κατάσταση αλλά πέρα από αυτή την περίοδο δεν έχω παράπονο, ίσα ίσα μου φαίνεται και συμπαθής σαν άνθρωπος!

Ο Μπέβερλι πάντα το ίδιο είναι, ανεξάρτητα αν η ομάδα είναι καλή ή όχι.. φέτος που η ομάδα έχει καλό υλικό φαίνεται αντιπαθής, πέρσι που σκιζόταν να κοντράρει τους γουόριορς φαινόταν συμπαθητικός, τα συμπεράσματα δικά σας

Ο Χάρελ απ'οτι καταλαβαίνω μάλλον ήδη σκέφτεται τα 20εκ που θα τσεπώσει από την επόμενη ομάδα του, δεν είναι πολύ συγκεντρωμένος, ευτυχώς ο Ζούμπατς είναι βελτιωμένος

Για τον Μόρις συμφωνώ με την πλεοψηφία εδωμέσα..δεν είναι συμπαθής, δεν ξέρω καν αν βοηθάει την ομάδα, είναι καλός παίχτης αλλά σίγουρα νομίζει οτι είναι καλύτερος από ότι είναι στην πραγματικότητα.. Πάντως δε γίνεται να μας παίρνει η μπάλα λόγω του νεότερου μέλους της ομάδας

Έλπίζω να είμαστε συγκεντρωμένοι αύριο και να το πάρουμε το ματσάκι, δεν είμαι υπερόπτης αλλά είναι στο χέρι μας πιστεύω. Είναι ώρα να ξυπνήσει ο Λου!

0
Άβαταρ μέλους
nikolas12

allstar
Reactions: 775
Δημοσιεύσεις: 4026
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 23, 2007 8:36 pm
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Kobe Bryant, Σπανούλης
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Σεπ 15, 2020 12:27 am



Αν και θεωρώ πως οι Clippers θα πάρουν εύκολα το Game 7 (ακόμα και να μην παίξουν καλά, ξέρουμε ότι η λίγκα θέλει Lakers-Clippers στους τελικούς) δε μπορώ να μην παραδεχθώ αυτά που κάνει ο Jokic στα φετινά playoffs. Γενικά οι Clips δυσκολεύονται με μπασκετικούς Ευρωπαίους στα φετινά playoffs, πρώτα ο Doncic, μετά ο Jokic, κρίμα που ο Caruso δεν είναι κανένας Τσέχος να αναπτερωθούν οι ελπίδες μου :D

Όπως και να 'χει, μεγάλο respect στον Jokic για τα νούμερα και την παρουσία του, ελπίζω ο Murray να κάνει παιχνίδι πρώτου γύρου και να περάσουν, αλλά ο βιονικός Kawhi μπορεί ακόμα και να τους στείλει μόνος του κι ας μην ξυπνήσουν οι συμπαίκτες του.

2
1 Εικόνα 1 Εικόνα
Για μουσική, σειρές, ταινίες, βιβλία και καφροραδιοφωνικές εκπομπές: anthem.gr

Επίσης μία στο τόσο γράφω κι εδώ: Super Hero News

Τσεκ :D
Άβαταρ μέλους
Conan1982

Moderator
Reactions: 1919
Δημοσιεύσεις: 5233
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 12, 2014 10:43 am
Τοποθεσία: Κρήτη
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Παπαλουκάς, Chris Weber
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Σεπ 15, 2020 5:30 am

Μου είναι συμπαθείς οι Κλίπερς λόγω του Λέοναρντ αλλά και του Πωλ αλλά έχοντας πλέον δει μερικά παιχνίδια αυτοί που με εξέπληξαν θετικά ως προς την ομαδική τους λειτουργία είναι οι Λέικερς.
Για το παιχνίδι με τους Νάγκετς θεωρώ ότι δεν θα το κερδίσουν καθόλου εύκολα, προς ντέρμπυ το βλέπω μην προβλέψω ότι θα έχει...χιτσκοκικό, γκρανγκινιολικό φινάλε.

0
Άβαταρ μέλους
ggr

allstar
Reactions: 1126
Δημοσιεύσεις: 3010
Εγγραφή: Τετ Φεβ 23, 2011 1:57 pm
Τοποθεσία: Φθιώτιδα
Αγαπημένη θέση: SF, PF
Αγαπημένος παίκτης: Φ.Χριστοδούλου, Ν. Γκάλης
Αγαπημένη ομάδα: Panionios
Αγαπημένη ομάδα: Πανιώνιος
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Σεπ 15, 2020 11:11 am

shtarkws έγραψε:
Δευ Σεπ 14, 2020 3:30 pm
Ναι αλλα ποια θα ηταν μεγαλύτερη απόλαυση για τους χειτερς, να αποκλειστούν από το Denver η να τους αποκλεισει ο Λεμπρον;
Σαφέστατα απ' το Ντένβερ!Θα είναι πολύ γλυκό το συναίσθημα να έχουν αποκλειστεί ενώ προηγήθηκαν 3-1. Άλλωστε ταιριάζει γάντι με την loserική παράδοση που έχουν ως ομάδα.

1
1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
ggr

allstar
Reactions: 1126
Δημοσιεύσεις: 3010
Εγγραφή: Τετ Φεβ 23, 2011 1:57 pm
Τοποθεσία: Φθιώτιδα
Αγαπημένη θέση: SF, PF
Αγαπημένος παίκτης: Φ.Χριστοδούλου, Ν. Γκάλης
Αγαπημένη ομάδα: Panionios
Αγαπημένη ομάδα: Πανιώνιος
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Σεπ 15, 2020 11:20 am

RG13 έγραψε:
Δευ Σεπ 14, 2020 3:39 pm


Είναι περίεργο να βλέπω εδώ τέτοια αρνητικά σχόλια ενώ έχω εντελώς αντίθετες προσλαμβάνουσες από τα σάιτ και τα γκρουπ της ομάδας..

Σου είχα γράψει σε παλιότερο ποστ γιατί δεν τους συμπαθώ. Είναι κυρίως εξαιτίας της αλαζονείας κάποιων οπαδών τους σε site που συμμετείχα ως συνομιλητής (SLAM,ESPN). Δεν θεωρώ ότι είναι όλοι έτσι αλλά οι περιπτώσεις που είχα πετύχει ήταν προκλητικές. Βάλε στην εξίσωση και το γεγονός ότι έπρεπε να γίνουν με το ζόρι ομάδα (βλ. ανταλλαγή Paul). Οφείλω πάντως να σου πω ότι απ' την ομάδα σου συμπαθώ τους Leonard και Morris.

Γενικά, επειδή μου αρέσει πολύ η ιστορία, έχω μελετήσει πολύ την ιστορία της λίγκας (βιβλία, ντοκιμαντέρ κτλ.), γι' αυτό και συμπαθώ τις ομάδες που έχουν αφήσει εποχή.

1
1 Εικόνα
reignman

allstar
Reactions: 1110
Δημοσιεύσεις: 3484
Εγγραφή: Παρ Σεπ 29, 2006 4:23 pm
Αγαπημένος παίκτης: delete me
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Σεπ 15, 2020 6:20 pm

Conan1982 έγραψε:
Τρί Σεπ 15, 2020 5:30 am
Μου είναι συμπαθείς οι Κλίπερς λόγω του Λέοναρντ αλλά και του Πωλ αλλά έχοντας πλέον δει μερικά παιχνίδια αυτοί που με εξέπληξαν θετικά ως προς την ομαδική τους λειτουργία είναι οι Λέικερς.
Για το παιχνίδι με τους Νάγκετς θεωρώ ότι δεν θα το κερδίσουν καθόλου εύκολα, προς ντέρμπυ το βλέπω μην προβλέψω ότι θα έχει...χιτσκοκικό, γκρανγκινιολικό φινάλε.
αν κατεφερναν να σκοραρει οποιοσδηποτε απο τους σαμετ χαρελ γουιλιαμς ζουμπατς μορις κτλ θα σου φαινοταν καλη η επιθετικη λειτουργεια και των κλιππερς... αλλα δεν σκοραρουν ουτε με αιτηση.

0
reignman

allstar
Reactions: 1110
Δημοσιεύσεις: 3484
Εγγραφή: Παρ Σεπ 29, 2006 4:23 pm
Αγαπημένος παίκτης: delete me
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Σεπ 15, 2020 6:27 pm

οι λεικερς ειναι απο τις ομαδες που συμπαθεις?

0
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “2019-2020 Regular Season + Playoffs”